Да изгаря пъпки

  • 25 431
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 164
Аз знам,че паста за зъби помага,но не съм пробвала,не ми излизат често пъпки. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 362
Малее,колко ценна информация събрах от вас!
Мерси момичета Hug
Ще пробвам всичко,а което ми действа най-бързо на него ще се спра.

# 17
  • България-София
  • Мнения: 573
anti-blemish solutions на Clinique. По-скъп вариант от изброените по-горе, но си заслужава - моето стикче го имам от 6 години и наполовина не съм го изхабила. Затова пък направо гори пъпките. Мацвам и на следващия ден се "обелва".

# 18
  • Мнения: 82
Аз ползвам една маска ,на AVON от серията clearskin за проблемна кожа-доволна съм много специално от нея за разлика от разните им други продукти,вълшебна е и не толкова скъпа

# 19
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Moita kozmeti4ka mi kaza edno sredstvo za izsu6avane na papki. v salicilov spirt  2 % razvarqm 4 tabletki  hlornitromicin. Izu6ava barzo papkata. Az se maja profilakti4no s nego vsqka ve4er. A nqkoi znaeli ka kpo barzo da se mahnat petanca ot papki? newsm78

# 20
  • Мнения: 311
С две ръце съм за активния лосион на Акне аут и кремовете с цинк-Здраве,Медико идеал,Цинци,Бочко.Изтребва ги до крак! Joy

# 21
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
http://es.clarins.com/main.cfm?prodID=905
това е доста добро изсу6ава  пъплите за нула време...

# 22
  • Мнения: 7 947
Зинерит - и другаде съм го препоръчвала! Peace

# 23
# 24
  • София
  • Мнения: 1 544
Това което ми препочръча една позната аптекарка ("Не си харчи парите за глупости" ми каза) е Салицилов спирт 2% със 3-4 разтворени(отворени и изсипани)  капсули Хлорнитромицин - силен антибиотик за лев и нещо 1 блистер. Страшно е ефикасно.
 Успех.

# 25
  • Мнения: 1 417
Зинерит - и другаде съм го препоръчвала! Peace
newsm10 По-добро и по-бързо действащо от това не съм открила Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 3 787
Аз ползвам едно мазилце с четчица на Ейвън.Зелено е на цвят,но като го нанесеш на кожата,се обезветява.Струваше към 10-тина лева.Изгаря пъпките доста бързо,особено при редовено ползване Wink

# 27
  • Мнения: 13 184
#2gunfireпробвай със салицилов спирт - 2%
трепе ги до крак Mr. Green

А най- лесно е с аспирин. Това си е салицил- концентрат Laughing Намокряш едно аспиринче с много малко вода- три- четири капки, става кашичка, която намазваш директно на пъпката. Салицила влиза в състава на какви ли не модерни препарати против акне и пъпки. Действа като засушава, има и противовъзпалителен ефект, че и обезболяващ.

# 28
  • Мнения: 5 228
Коректорът от зелената серия на Юсерин е много добър. Той тонира и изсушава пъпката - хем я прикрива като коректор, хем я лекува.

# 29
  • Мнения: 339
Здравейте момичета.Ползвала съм каво ли не...Само едно да кажа тоя спирт с хлорнитромицин кам 1 год направо ми съсипа лицето после. Мойто е мазно сладам спирта изушава и се бели и за това после купувам крем за суха кожа.Внимавайте със спирта ако го ползвате все пак само малко на пъпката.Моите са ситни и  аз за тва на цялото лице ама... Иначе на Lierac Vishy и т.н. от маската на Талодерма съм доволна към  5 6 лв беше и спах с нея доста време.Сега мажа по малко локално с Далацин доволна съм но все пка се появяват няма как..  Sad Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт