"Колет от чужбина"

  • 33 619
  • 378
  •   1
Отговори
# 30
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

 Joy Сердика мерси Joy знам го сайта.

абе вие решихте, че вече е на живот и смърт. аз си имам 2 бурканчета. тя за милото бе... той я яде.
и луканка яде.

ама въпросът е принципен.   bouquet

подсказка за живеещите в Бг.поискайте си от Германия марципан и шпекулациус.

# 31
  • Мнения: 653
@Хипп, дано да се запише някой, който знае за това сладко, звучи много интересно и ми се струва, че и аз съм го яла - то е леко прозрачно до бледо жълтеникаво на вид, с кокосови стърготини, нали?!


точно някакъв такъв му беше цветът и много дребни парченца, като стърготини, тук-таме някое по-едро
ммммм, потекоха ми лигите

някоя мама от по-екзотична страна няма ли да се включи
....
някъде в мазето беше останала една кутийка /празна естествено/
като намеря ще я снимам

# 32
  • Мнения: 7 605
 Praynig  Хайде някой в БГ ако има път към поЩата да види какво може да се праЩа до Германия, 4е тамън ми се ядат вафли Мура  Crazy  (и лютеница не бих откаzала  Laughing )

В zамяна предлагам немски коледни специалитети   chef 

# 33
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Нямам път за жалост,ама ако все пак се намери желаещ да съобщи какво може и какво не - навита съм и още как.

# 34
  • Мнения: 2 199
Утре или най-късно в събота ще попитам, какво може и какво не може да се праща до Германия  Flutter

# 35
  • Мнения: 4 435
Аз ще пратя каквото искате от БГ.Много искам чипс с вкус на оцет.За съжаление тука няма никъде,пък и аз съм в по-малък град.А умирам за такъв чипс,да не ви казвам ,винаги като ходя някъде колко си нося в Бг от него.Всички ми се смеят колко бил гаден и т.н.

# 36
  • Мнения: 580
А така, най - после и някой да поиска нещо!  bouquet  Това ми беше мисълта Wink
Обаче ми е много интересно, че в Германия не давали еди какво си.
Ще ми се много да се пробвам, дали ще върнат колета, но предполагам, че на никой в Германия не му се пробват австрийски неща  Confused


Забравих да кажа, че случайно ако някой от Франция се съгласи да участва - с удоволствие приемам нещо интересно - без значение какво!

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 15:39 от LaDolce

# 37
  • Мнения: 7 605
Ще ми се много да се пробвам, дали ще върнат колета, но предполагам, че на никой в Германия не му се пробват австрийски неща  Confused

Ами тук се продават австрийски работи, както и при вас немски, предполагам  Wink  та няма а е мн интересно. Но ако искаШ да пробваме  Wink Все пак има и специалитети от района.... (само да доуто4ня, 4е няма да мога да у4аствам веднага, в домаШен арест съм  Confused )

# 38
  • Мнения: 324
Идеята е хубава. Въпросът е наистина какво е позволено да се изпрати. И какво ще стигне до получателя /от България и за насам/. Нямам голямо доверие  на Български пощи.
Но с удоволствие бих опитала. Пращам всичко що е позволено. Пък колко неща се сещам да искам  Laughing  Embarassed

# 39
  • Мнения: 4 435
Няма ли някой който да си поиска нещо от БГ ?всичко мога да пратя.Искам чипс със вкус на оцет.

# 40
  • Мнения: 580
Я виж, Татяна иска вафли "Мура" и лютеница, само не знам какви е този чипс с вкус на оцет, но може тя да знае, а и коледни специалитети предлага - и си уреждате какво още, разменяте адреси и това е.

Така хем ще разберем дали може да се пращат хранителни стоки в колет до Германия, хем и вие двете ще имате полза от това, хем няма да я карам да пробва неща, които се продават и там по магазините  

# 41
  • Мнения: 580
И на нещо арабско много ще се зарадвам  Embarassed и продължавам да си предлагам австрийските деликатеси  Embarassed Embarassed

# 42
  • Мнения: 4 435
Веднага ще й пратя и вафли и всичко,само да каже че има такъв  чипс.Но го има и в Кипър и в Гърция и в Турция.И от Италия ми бяха донесли.

# 43
  • Мнения: 1 436
точно някакъв такъв му беше цветът и много дребни парченца, като стърготини, тук-таме някое по-едро
ммммм, потекоха ми лигите

Нещо подобно ли:

Последна редакция: чт, 11 окт 2007, 20:33 от Juturna

# 44
  • Мнения: 2 199
Веднага ще й пратя и вафли и всичко,само да каже че има такъв  чипс.Но го има и в Кипър и в Гърция и в Турция.И от Италия ми бяха донесли.

Lays ли е чипса с оцет? или други марки знаеш ли?

Общи условия

Активация на акаунт