Ходите ли на високи токчета?

  • 7 980
  • 133
  •   1
Отговори

Анкета

Ходите ли на високи токчета?

Опции:

# 45
# 46
  • София
  • Мнения: 4 736
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling



И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile
А и аз се харесвам много, защото краката тогава стават просто перфектни  Crazy просто ми е леко смущаващо заради това, че някак изпъкваш

# 47
  • Мнения: 5 362
Не.
Гласувах с последна опция-аз не мога да стоя на тях,а камо ли да ходя Sick

# 48
  • Мнения: 2 255
гласувах 2
въпреки, че няма точно моя отговор  Joy ходя предимно на токчета  Peace но не непрекъснато  Wink имам обувки с всякаква височина  Rolling Eyes но определено много обичам да се "кекна" както викаше баба на токчета  hahaha и добре, че мога да вървя така...иначе щеше да ми е много мъчно  Mr. Green

# 49
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
А и аз се харесвам много, защото краката тогава стават просто перфектни  Crazy просто ми е леко смущаващо заради това, че някак изпъкваш

Не намирам нищо лошо, напротив.  Simple Smile
Разхождай си дългите крака със самочувствие и без никакъв срам, знаеш ли колко жени мечтаят за това?  Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 826
Не ходя.
Висока съм и само токчета ми трябват..  Embarassed
Иначе ги харесвам. Peace

# 51
  • София
  • Мнения: 3 360
Много ги харесвам, но обувам изключително рядко- само при повод. Не ми е проблем ходенето, но съм 1.73 и понякога се чувствам твърде висока с токчета, защото ставам 1.80  Crazy
Ама тази зима задължително ще си взема ботушки на поне 5 см токче  Whistling

И аз ставам толкова, но това никак не ме смущава. Харесвам се висока, а и ме харесват висока  Simple Smile
И аз съм в тази категория, но се чувствам прекрасно и с височината и с токовете. Още повече смятам тази височина за напълно нормална.
Почти не ползвам ниски обувки.

# 52
  • Мнения: 1 546
Не ходя.
Висока съм и само токчета ми трябват..  Embarassed
Иначе ги харесвам. Peace
Peace

# 53
  • Мнения: 186
Обувам понякога,но сега -по-рядко.А и в момента живея на такова място,където токчетата са противопоказни.Обичам и да ходя,а с високи токчета изобщо не е практично да трамбоваш дълго!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 129
Обожавам тънки високи токчета и само на такива ходя. С шофирането се справям повече от перфектно, сменях си обувките само докато карах шофьорските, защото инструкторът изрично ми забрани да му се мяркам на токчета Laughing Не си спомням от кога не съм носила ниски обувки. Дори бих казала че са ми неудобни и ми е по трудно да ходя с такива. Имам само 1 чифт маратонки и едни сандалки с равна подметка за морето. Като се прибрах от почивката бях толкова щастлива като си обух пак високите сандали Mr. Green
А в ученическите ми години даже имах едно гадже, което постоянно ръмжеше против манията ми за високи токчета, защото ставах по-висока от него. Смешно ми е като се сетя сега каква картинка сме били Mr. Green

# 55
  • София
  • Мнения: 4 585
Въпрос на навик е.
Без ток се чувствам сякаш съм побита в земята.
Може да не е голям - но задължително и винаги съм с ток.


И аз съм така. Peace

# 56
  • София
  • Мнения: 2 164
Ходя само с високи обувки. Удобни са ми, с ниски не мога да ходя. Даже цялата си бременност до последно изкарах на токчета  Mr. Green

# 57
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предимно на токчета ходя, рядко ходя без. Удължава крака и изглежда по добре.

# 58
  • Мнения: 8 917
Преди - да, сега - все по-рядко.

# 59
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Много рядко. Имам хубави ботушки с 5 см. и едни страхотни нови обувки с 3 см ток, но не ги нося.
Стърча доста над хората и не се чувствам комфортно.

Общи условия

Активация на акаунт