Поплаквате ли ,по време на бременността ?

  • 4 116
  • 115
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 397
И аз доста често ги ронех едни крокодилски, даже е имало момети в коитоп незнаех защо плача  newsm78, а камоли някои да ме пита ЗАЩО почвах още повече  #Crazy луда работа, хормони  Joy

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
И на мен често ми се доплаква и то даже и от хубави неща,развълнувам се нещо и ми се пълнят очите със сълзи,но се въздържам за да не тревожа и бебо.

# 107
  • Мнения: 62
И аз по същия начин - доста ЧЕСТИЧКО поплаквам!!! Вярно е, че е хормонално, но с първата си бременност като че ли не бях такава ревла ... или съм забравила!!!То пак си е заради хормоните...

# 108
  • Мнения: 3 929
Нищо не може да се направи. Просто хормоните "играят" и чувствителността е по-голяма. А и какво лошо има да си поплачеш?!

# 109
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
здравейте
Аз не само си поплаквам ами и крещя и избухвам за щяло и нещяло . Понякога се чудя как ме изтърпява нашият тати. Embarassed Както съм спокойна и изведнъж вече крещя с цяло гърло , а после плача без да спра.  EmbarassedНо сте прави сигурно е нещо нормално.

# 110
  • Мнения: 2 677
За цялата бременност ми се случи два пъти да ревна от нищото. Или по-скоро се разстроих от абсолютни глупости.
Иначе като цяло това ми беше доста еуфоричен период.  Wink

# 111
  • Мнения: 476
По време на бременността не, но няколко дни след като родих ми  се случи да рева като луда и ме питат защо, а аз рева и даже не мога да отговоря! То пък се случи точно свекито да е вкъщи, та ме беше яд, че пред нея, но какво да се прави - хормони  Hug

# 112
  • Мнения: 5 391
Поплаквам си Rolling Eyes

# 113
  • Мнения: 566
плакала съм даже и за абсурдни неща. не можеш да го избегнеш. на мен лично ми действаше мн успокоително т.е след това се чувствах по-добре

# 114
  • Варна
  • Мнения: 384
ами всеки ден , не мога да си спомня напоследък ден без рев.. Cry

# 115
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Мнооооого ревях. Мъжът ми беше в чужбина през по- голямата част от бременността ми и аз постоянно циврех на телефона  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт