За детските градини...

  • 2 122
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 306
 HugУспяхме!Преместиха я,без излишно да настоявам.Бях права,те явно бяха сгрешили и решиха да се поправят.Дано всичко да е наред!И само да доуточня-не съм болен от амбиции родител,нямам нищо против да е в Iгрупа,ако тази програма отговаряше на програмите от другите градини,а не съобразена и пригодена за деца до 3г.Дано само детенцето ми да е здраво,а всичко останало само ще се нареди!  bouquet

# 31
  • Мнения: 8 769
Е, честито! Отдъхнахме си!  Grinning

# 32
  • Мнения: 274
Моето слънце е родено декември 2004 година,сега е от септември в първа група на детска градина. от септември тръгват всички от набор 2004 ,имах малко притеснения,че е най-малката,но тя е оправно дете,сама се оправя с доста неща, а и на ясла я пуснах доста рано,така че нямаме почти проблеми.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 456
HugУспяхме!Преместиха я,без излишно да настоявам.Бях права,те явно бяха сгрешили и решиха да се поправят.Дано всичко да е наред!И само да доуточня-не съм болен от амбиции родител,нямам нищо против да е в Iгрупа,ако тази програма отговаряше на програмите от другите градини,а не съобразена и пригодена за деца до 3г.Дано само детенцето ми да е здраво,а всичко останало само ще се нареди!  bouquet

Браво! Успешна и здрава година!  bouquet

# 34
  • Мнения: 139
Ами,сина ми е на 2,5 годинки и е първа група.
И така,в нашата градина,от 2 до 3 г. са в първа/предварителна/ и от 3 до 4 г. също са в първа група newsm78

И при нас е така.

HugУспяхме!Преместиха я,без излишно да настоявам.

Браво, тъкмо се бях запенила да те навивам да си отстояваш желанието.
Проблемът не е в това, че детето ще знае "новият" за другите деца материал,
а че няма да се чувства добре сред бебоци!
Същото се случи и с моя приятелка, която беше доста нахална в очите на директорката, но преместиха детето в крайна сметка.

# 35
  • Мнения: 771
Извини ме, скъпа майчице, но нямам време да чета всичко и ако повторя нещо, ме извини.
От м. септември в І гр се приемат деца, които до декември ще навършат 3 год.;По принцип! Това което се учи в І гр е предвидено за 3-годишни деца. Ако детето до декември ще навърши 4 год, трябва да е във ІІгр.Въпрос е и по каква програма учат във въпросната ІІ група. Погледни учебните тетрадки. Ако имаш проблем, би трябвало да се обърнеш към Инспектората по образованието. Допустимо е да има и т.н. "смесени"/не сборни/ групи, но ако само твоето дете е там, има нещо мътно

# 36
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
  Чета,чета и съвсем се обърках.каква е тази градина,какво е това чудо на чудесата.На твое място бих сменила градината. Peace

Общи условия

Активация на акаунт