Пловдив- 12

  • 14 378
  • 302
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 154
 Simple SmileИ аз да се представя,мама съм на Деница newsm06, родена на 06.07.2007г.,живеем в Тракия.Ще се радвам да пиша в темичките Ви, както и да се виждаме при възможност.Засега в това време май само виртуално ще комуникираме.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Запис!  Hug
Моля ви, бях казала и в предната тема, попълнете рождената дата на Ясен: 05.08.2005г., благодаря!  bouquet

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Честит Рожден Ден на малката Симона!
Мама Гери, да ти е жива и здрава и много да те радва!

Кате, радвам се, че си намерила време да се включиш? Разбрах, че Ясен е болен, оздравяхте ли?

# 18
  • Мнения: 3 216
Честит Рожден Ден на малката рожденничка.

Добре дошли на новите мами.  bouquet

КОмшийките-с вас кога ще се видим? Да вземат да ни  направят един детски центьр в махалата ,та поне да има кьде да се сьбираме в лошото време Thinking

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 13:00 от kremena

# 19
  • Мнения: X
Честит рожден ден и от мен на малката красавица Симона-да е жива и здрава и много да радва мама и тате!

Симона 06 и Катерина 78-и аз съм баш в тоя район/до Белите брези/ и най-вероятно сте ни виждали-обикновенно тичам след или навиквам един от двамата разбойници,а понякога и двамата Mr. Green/....тия дни не излизаме,че ни се струпаха много неприятности и болести,но само да се пооправи времето и ще сме пак по улиците.
Добре дошли на новите мами-дано се разписват по-начестичко,че напоследък темата едвам върви.....



Радостче,не мога да ти пратя ЛС-кутията ти е пълна-позачисти я......

# 20
  • Мнения: 105
еййй че гадно време.май не се задава подобрение. Вятър и студ  - пак ще си е гадно. Добре, че малката е спокойна

# 21
  • Мнения: 153
да се запиша и аз ние преди 10 дни станахме на 1 год. и сме толкова палави, че не мога да и насмогна на бързината и белите.
И ако може да запишете, че Александра е родена на 02.10.2006

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 17:01 от Villy_Ch

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 727
еййй че гадно време.май не се задава подобрение. Вятър и студ  - пак ще си е гадно.
Да бе, пък аз се надявах да се пооправи до утре  Confused
Креми, знаеш ли от кога търся детски център? Пуснах я в Гранда, на последния етаж, ама то толкова тясно вътре, въобще не се чувстваше комфортно и си излезе. Мисля да ходя до Халите утре следобед и в неделя сутринта, ако е пак такова времето. Понеже вкъщи нямам нет, ако решите и вие да дойдете може да ми звъннеш да се уговорим нещо

# 23
  • Мнения: 1 671
Момичета, тръгваме на ясла Party
Най-после успяхме да се вредим в кварталната - ясла 18, с много добри отзиви за нея.

Моля, кажете какво искат в яслата - дрешки, пижамки, пантофки и прочие...
То не че в началото няма да е за по два часа сутрин, ама да мога полека-лека да се приготвя.

# 24
  • Мнения: 455
Здравейте пловдивски мами и сладки дечица!
Днес времето наистина е ужасно,но какво да се прави-така ще е.Само да са здрави децата!
Villy_Ch,Честит рожден ден на малката сладурана Александра!на патерици,но от сърце Да е много здрава и само да ви радва.
Люба,може и да сме се виждали,ако не можем някой по-слънчев ден да си уговорим среща да се видим.Ще ми бъде приятно! Simple Smile
Благодаря за хубавите пожелания!

# 25
  • Мнения: 1 477
Честит Рожден Ден на малката рожденничка.

Добре дошли на новите мами.  bouquet

КОмшийките-с вас кога ще се видим? Да вземат да ни  направят един детски центьр в махалата ,та поне да има кьде да се сьбираме в лошото време Thinking
Детски център незнам, но хола ми е на разположение...Оф, с това време подивяхме и двамата, но поне малкия на паяка и бънджито се развлича , а мама... #Crazy

# 26
  • Мнения: 195
Здравейте и от нас Simple Smile
Аз се казвам Анета , а бебчо е Любомир.Роди се на 12 08 2007 и живеем в Тракия.Много се радвам ,че се присъединяваме към вас Grinning Hug

# 27
  • Мнения: 781
Здравейте момичета, аз очаквам своето първо бебе и искам да попитам някоя от вас посещавала ли е 4D ехограф и по точно във ВМИ при доктор Корсемов и с какви впечатления сте останали. Нито знам при кого да отида, кой как практикува, единствено разбрах за него, че бил добър и затова се насочих натам newsm78

# 28
  • Мнения: 117
Amfibia, с теб дечковците ни са родени на един и същи ден:)

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Moмичета, случайно да знае някоя от вас къде е построен цирк "Балкански"? В града е в момента, но не знам къде, не разбрах  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт