Пловдив- 12

  • 14 386
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 476
dunaika, в Селена родих и аз на 18.07. То беше толкова претъпкано тогава, че едвам ме приеха. В крайна сметка ме настаниха в изолатора.  Grinning

# 46
  • Мнения: 354
_Пепи_, благодаря. По-важно е семейството, все пак:)
Може ли някой да ми препоръча къде си е правил БХС и ФМ?

# 47
  • Мнения: 3 216
Лекаря ли ти препоръча да си правиш такива изследвания?

# 48
  • Мнения: 1 671
_Пепи_, благодаря. По-важно е семейството, все пакSimple Smile
Може ли някой да ми препоръча къде си е правил БХС и ФМ?

Моя близка скоро прави БХС и амниоцентеза при д-р Корсемов във ВМИ.
Много е доволна - в смисъл, много бил внимателен. Всичко по здравна каса, не е плащала.

# 49
  • Мнения: 2 005
tanzen,БХС си правих в Селена,а за ФМ моята лекарка ми беше казала - само в София,за тук каза,че няма специалисти.Но съм чувала за др Даскалов,прави,ама какво вижда...  newsm78
Аз да питам пак за детската кухня,нужни документи,колко време се чака за да те включат?

# 50
  • Мнения: 354
Не ми е препоръчал лекар, но искам да знам ако все пак се наложи, тъй като и аз си мислех че в Пловдив май ням при кого. А на ЖК ще ходя чак в началото на ноември, че моята е в.... отпуска #2gunfire

# 51
  • Мнения: 3 216
Аз не виждам смисьл защо да се тревожиш излишно с тези изследвания. Ако ти ги препорьча лекар-да ,но иначе само притеснения. Ти решаваш ,разбира се.

За деткса кухня-аз подадох молба  и копие от акта за раждане преди МАрти да навьрши 2 месеца и започнахме да взимаме кьм 8-я месец.

# 52
  • Мнения: 354
така е, ама нали знаеш, като е за първи път... Embarassed

# 53
  • Мнения: 476
kremena, на мен пък ми казаха, че като ми дойде реда от списъка, тогава да си подам молбата. Значи в месеца, в който ще почна да взимам храна  newsm78
Странно. Ти нали си на нашата кухня (ясли 19) 

# 54
  • Мнения: 1 174
kremena, на мен пък ми казаха, че като ми дойде реда от списъка, тогава да си подам молбата. Значи в месеца, в който ще почна да взимам храна  newsm78
Странно. Ти нали си на нашата кухня (ясли 19) 
Молба се подава за яслата,за кухнята само с копие на акта за раждане в края на месеца, в деня в който раздават купоните(за кухня 19),после следиш как се придвижва напред,изкарват списък на прозореца на самата кухня. Peace

# 55
  • Мнения: 154
Подсетихме ме да питам кога се подава молба за ясла,в смисъл на каква възраст като стане детето?Аз живея в Тракия,незная различно ли е за всяка ясла, а и за детска градина,когато навърши 2г. ли?

# 56
  • Мнения: 3 216
kremena, на мен пък ми казаха, че като ми дойде реда от списъка, тогава да си подам молбата. Значи в месеца, в който ще почна да взимам храна  newsm78
Странно. Ти нали си на нашата кухня (ясли 19) 
Молба се подава за яслата,за кухнята само с копие на акта за раждане в края на месеца, в деня в който раздават купоните(за кухня 19),после следиш как се придвижва напред,изкарват списък на прозореца на самата кухня. Peace

Ами аз подавах наведньж за ясла и кухня та може и да греша,но си спомням ,че давах и двете. Иначе е така както е написала Йоана.

За подаването в яслите-питайте на място ,но дейставайте навреме защото наплива е голям.

# 57
  • Мнения: 3 216
kremena, на мен пък ми казаха, че като ми дойде реда от списъка, тогава да си подам молбата. Значи в месеца, в който ще почна да взимам храна  newsm78
Странно. Ти нали си на нашата кухня (ясли 19) 

Това малко абсурдно звучи. Или за заявка за ред се брой акта за раждане?
За сьщата кухня говоря,но ние не взимаме от лятото ,та нещата може да са се променили.

# 58
  • Мнения: 4 068
Здравейте момичета!
Отдавна не съм се вяскала из тази темичка, но ми е доста натоварено напоследък и почти не ми остава време за форум.

Ето сега и защо се включвам-вчера бях на предизборна среща на ГЕРБ. Както знаете, когато правихме протестите те ни бяха поканили на среща и тя мина доста добре. Вчера се запознах с повечето от кандидатите за районни кметове и общински съветници. Предложиха другата седмица ако искаме да се организираме и да направим една среща на майки с тях, за да си кажем проблемите и да поговорим за евентуалните решения. Проблеми на общинско ниво имам предвид, но и те не са никак малко. Така че ако измежду вас има желаещи за такава среща пишете тук кой ден и час би бил удобен, за да видим ще успеем ли да се организираме. Аз лично мисля, че ГЕРБ ще спечелят изборите в Пловдив и е добре да поддържаме добър контакт с тях и да сме настоятелни за решаването на проблемите, които ни вълнуват. Снощи говорихме много и за детските площадки и за подлезите и тротоарите и за детските градини и за информационната система. Има още мноооого какво да се направи по въпроса, затова ако искаме да не ни забравят трябва да напомняме за себе си. Чакам мненията ви и предложенията ви за такава една среща.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Здравейте и от мен! Чета ви редовно и се включвам, когато мога да бъда полезна!

Ренси, съгласна съм, че постоянно трябва да напомняме за себе си, осъзнавам също, че докато се решат проблемите ни в момента, децата ще порастнат и ще имаме други проблеми...
Не зная дали зависи от кметовете колко места има в яслите, детските кухни, детските градини. Но определено не стигат. От условията в тях също може да се иска още и виждам, че доста ясли ремонтираха това лято. За останалите неща щом сте говорили вече няма какво да добавя, освен че чакаме конкретни планове и предложения от съответните районни кметове.
За сега толкова от мен!

Общи условия

Активация на акаунт