Какъв кошмар изживях миналата вечер

  • 2 058
  • 52
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 302
Добре, че е бил "малкия дявол" и добре че децата Господ ги пази Hug А за теб - има едни билкови хапченца "Мента, глог, валериана" - аз съм ги пила няколко пъти  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 471
Добре, че е бил "малкия дявол" и добре че децата Господ ги пази Hug А за теб - има едни билкови хапченца "Мента, глог, валериана" - аз съм ги пила няколко пъти  Mr. Green
Simple Smile на мене не ми помагат, трябва ми нещо по-силничко

# 47
  • Мнения: 983
Съчувствам ти за преживяния ужас, но за съжаление всички децата изправят косата на родителите си. За пръв път изживях подобен кошмар, когато баткото беше на 2г. и падна от около метър височина направо на главата си върху асфалта. Аз видях и полета му, чух и удара. Когато го вдигнах рукна кръв в три струи от главата му. Щях да припадна и веднага се обадих на таткото, който си беше вкъщи да ни кара в Пирогов. Той само каза тръгвам, но на мен ми се стори, че го каза адски бавно. Представете си колко съм била паникьосана. После се оказа, че нищо сериозно му няма детето и само го залепиха. Мислех си, че вече съм над тези неща, но преди една седмица малкият си разцепи главата между веждите изправяйки се на една пейка. Леле, как само се шашнах. Направо не знаех какво да правя. И пак същата поцедура: таткото, Пирогов и лепилце. Сега вече съм убедена, че никога няма да съм подготвена психически за подобни неща и винаги ще се притеснявам, дори за малките ранички. Желая на всички мами безаварийно и щастливо детство на техните бебчета, батковци и каки.



ох и аз изживях нещо такова. Най-лошото от всичко е, че не видях какво стана и естествено най-лошото си помислих. Предполагам каквото и ти, когато си го видяла да пада от 2то метра. И мъжът ми ми се чуди как може такива глупости да си мисля, но какво да направя, като съм паника, или просто МАЙКА. А и с тези филми. На героя потече ли му кръв от устата, го  отписваш. Ох, пази Боже, да не се случва на никой.

Мама на Ани и Ники,имам такива хапченца, но нямам навик да ги пия. Сещам се за тях, само като отворя шкафа и се ядосвам, че като съм имала нужда не съм се възползвала.

# 48
  • София
  • Мнения: 44 079
миличката, добре е че все пак само с уплахата сте се разминали...дано не ви се случват повече такива неща Wink

# 49
  • Мнения: 941
Кошмар,наистина кошмар Cryв такива моменти като че ли за момент спираш да дишаш,спираш да живееш Sad После като отмине всичко,си спомняш думите-всичко е добре,когато свършва добре.Радвам се,че детенце е добре Peace

# 50
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Ужас  #Crazy и аз щях да се побъркам

# 51
  • Мнения: 1 006
Много съжалявам,че сте изживели това CryДобре,че всичко се е оправило.Ние също имахме подобно преживяване.Когато Вики беше на годинка и два месеца,тамън проходил падна много лошо и си прехапа устничката.Толкова кръв,толкова рев,че направо се бях поболяла.Но слава богу всичко се оправи.

# 52
  • Мнения: 9 990
Не настръхвайте, ами се учете... WinkКолко падания ще има, човек, казват-не се ставало лесно.Сега се ударило на кошарата-утре люлка ще го блъсне.Очите-на 6, ушите-на 15.Това е положението.И пак се случват случки.Реагирайте адекватно и нищо страшно няма HugМежду другото е хубаво да си попрочитате от време на време-ей така, за опресняване а и са самочувствие, че в кризисна ситуация ще се овладеете-даване на първа помощ в различни ситуации. PeaceИ друг съвет, на мен лично ми се е налагало вече няколко пъти-всеки има в джиесема си телефоните на Бърза помощ, Полиция и т.н.-безплатни с аразговорите.При инцидент , който определяте като кризисен-не се колебайте, а звънете веднага.Пример-ударено от люлка дете по главата с дълбока рана.Отзовават се, особено като кажете, че става въпрос за малко дете. Peace

Общи условия

Активация на акаунт