Весела нова седмица 04-10.04

  • 1 416
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Благодаря момичета за пожеланията, много сте мили  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 716
Браво, Ва-ва. Хайде сега се прибирай при плувците и да почваме и теб да те следим.

# 17
  • Мнения: 4 324
Браво Ва  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile

Само хубави новини да се чуват от тебе вече  Simple Smile  Grinning

Чакаме сега да се появиш с нови сили  Simple Smile

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Лали, плувците ме чакат с нетърпение и аз чакам да ми дойде и да отида на лекар и да видим дали ще започваме работата или пак ще почиваме

# 19
  • Мнения: 7 716
Какви почивки, Ва-ва!!!! Стига толкова Wink

# 20
  • Мнения: 4 068
Ей Ваааааааааааааааааааааааааааааа!!!!
Добре дошла! Чесдтито ти ново дупе!
Със здраве да си го носиш и ползваш! Wink

айде бързичко да се възтановяваш, че ви чакам с Цец в Пловдив. Затъжила съм се за вас.
А куча ще го вземете ли?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Да , да , ... честито дупе ! Laughing
И не мисли за почивки , само емоционални , в каквото съм и аз !  Simple Smile

# 22
  • Враца
  • Мнения: 5 199
Добро  утро! Grinning
Ехй това интернета и форумите са голяма краста. Нямах една седмица достъп и сега не мога да си наваксам
Весел ден от мен и да се похваля а- аз и този месец имах овулация, въпреки смяната на климата, градовете и нервите и то на 17 ден!
Поздрави и усмивки от малко хладен Бургас Grinning

# 23
  • Мнения: 4 324
Лелеееееееееее wa_wa, казах аз само добри новини от теб да получаваме и ти изпълняваш  Simple Smile  Grinning  Simple Smile  Grinning  Simple Smile браво бе момиче   Grinning Много се радвам за теб да знаеш  Simple Smile . И хайде сега честита ти ову  Simple Smile  Grinning  Simple Smile От тук нататък все така  Wink

# 24
  • Мнения: 539
wa_wa май надушвам в скоро време  EFP  Пожелавам ти го от сърце   Heart Eyes  и после ще има  newsm44

# 25
  • София
  • Мнения: 2 686
Браво Ва_ва! Много се радвам, че всичко е наред при теб. Стискам палци скоро да се похвалиш  Grinning

Аз пък утре съм на последното дупчене и живот и здраве ще имам пълна картина на състоянието. В петък ще ходя и докторките да ми видят изследванията, и ще видим какво ще се предприема от тук нататък. А този месец имам болки като от овулация вече 2 седмици. Ходи разбери кога е точно. Но май още чакам, защото фертилитито не ми я е забелязало още. А тази сутрин температурата ми беше 36.0!!! Идиотска работа. Все едно съм с хипотермия  Laughing

# 26
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Tintiri-mintiri

А тази сутрин температурата ми беше 36.0!!!


Ми значи утре може да е 36.5 и така още няколко дни .....
Пожелавам ти от сърце една хуууубавка овулацийка  Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 686
Ха дано!

Мерси, Таничка  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт