Какво не бихте направили в секса?

  • 36 134
  • 331
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 674
Не се учудвай ако скоро попаднеш в пасивна тройка - тоест третия или по точно третата да е някоя колежка позната или каквато щеш нова любовница на мъжът ти.
E, това беше много грубо. Защо си мислите, че каквото поиска благоверния и трябва свише да се изпълнява? Че то може и на мен да ми е кеф да го гледам как се заиграва с коза, а той да не иска. Това да не би да означава, че ще си намеря друг, който е склонен да се прасне пред очите ми с чифтокопитно?!
Да малко грубо прозвуча но имах предвид че мъжете някой неща ги възприемат като нормални да не кажа задължителни и когато не ги получават понякога започват да го търсят извън дома.
Иначе дано в конкретният случай всичко да си върви добре в семейството.. Praynig

# 46
  • Мнения: 4 664
и когато не ги получават понякога започват да го търсят извън дома.
Мариянке, ти всичко ли правиш Mr. Green?

# 47
  • София
  • Мнения: 408

Не се учудвай ако скоро попаднеш в пасивна тройка - тоест третия или по точно третата да е някоя колежка позната или каквато щеш нова любовница на мъжът ти.
[/quote]
Не мисля ,че би се случило някога.Както аз така и човека с мен сме на ясно с принципите си.
По-скоро би се случило на така наречените "отворени" за всичко двойки,защото те искат още и още нови неща и идва момент когато едната половинка просто не може да смогне.
Казвам това защото имам доста познати "отворени" към нестандартните неща в секса.
Ще добавя само,че моята "старомодна"връзка продължава вече 8 години,а тези "модерните" не могат да изкарат и по 1 година.
Пак казвам всеки сам избира и преценява.

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Е...ти едното не правиш...другото не щеш щото ти е гадно....Какво му правиш тогава!? newsm78
Гледаш го в о4ите! Mr. Green
Като не му ги правиш тия работи...не се тревожи,той ще си намери някоя друга за тези неща! Mr. Green

Djane, не е задължително да си намери и ако е на място, няма ЗАРАДИ ТОВА да си намери, защото в леглото все пак и на двамата трябва да им е  приятно.

# 49
  • Мнения: 307
Има две неща,които не бих направила .
1.секс с животни,писинг,дрисинг,секс по време на цикъл и други подобни....как да ги нарека другояче,освен извращения?
2.секс с мъртъвци,малолетни и пенсионери (освен,ако и аз не съм вече излязла в пенсия).

Почти всичко друго съм пробвала.Това,което ми е харесало си го практикувам редовно.А което не ми е харесало е просто натрупан опит- и за хубаво и за не толкова хубаво.


 Peace

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 2 491
Не бих участвала в тройки и всички гореспоменати извращения. Не бих участвала и в анален секс, поне засега така си мисля.

# 51
  • Мнения: 2 723
И аз като теб не съм правила анален секс,изключено е да "гълтам" и дори да свършва върху мен,не съм за тройките нито за секса с жена.
Всеки сам преценява къде да постави границата

Мацка, чудя се как си забременяла  Whistling

# 52
  • София
  • Мнения: 408
И аз като теб не съм правила анален секс,изключено е да "гълтам" и дори да свършва върху мен,не съм за тройките нито за секса с жена.
Всеки сам преценява къде да постави границата

Мацка, чудя се как си забременяла  Whistling
Ами според теб как ли е станало?!?!Всички ли бременни са мръсници?!?!

# 53
  • Мнения: 2 723
Е стига де, това не е мръсотия...
оххх, не знам как да го кажа, така че да не ми кръцнат квитанциите модовете, амааааа
ако ти е гадно да свършва върху теб, как ти е приятно да свършва в теб и то после си изтича... 
Не се заяждам, просто ми е любопитно

# 54
  • Мнения: 4 664
Нещата, които на теб не ти харесват не са мръснишки. Просто са за Не-гнусливи хора и такива без задръжки.
 Я пуснете анкета да се преброим мръсниците Mr. Green
 
как ти е приятно да свършва в теб и то после си изтича... 
Слагаш си тапа ( сиреч тампон ) и на сутринта той направо се е вдървил в теб  Mr. Green

Последна редакция: пт, 12 окт 2007, 12:19 от Kasidy

# 55
  • Мнения: 4 841
Уфффф, отново поредното разделение - на "задоволени мръсници" и "гнусливи и моногамни, но със стабилна връзка"   ooooh!

# 56
  • Мнения: 1 250
Слагаш си тапа ( серич тампон ) и на сутринта той направо се е вдървил в теб  Mr. Green
Тц, тц, тц, тц.....нарочно ли си сменила мястото на буквите Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 2 723
Слагаш си тапа ( сиреч тампон ) и на сутринта той направо се е вдървил в теб  Mr. Green

МРЪСНИЦА  hahaha

Бе ти кажи на мъжа ти, че те е гнус от спермата му, па да видим колко стабилна вързка ще имате  ooooh!

Охххх много въпроси ми идват ... ма ме е срам да питам  Confused

# 59

Общи условия

Активация на акаунт