"Цветна снимка"

  • 21 673
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 98
Лекърят трябва да е много внимателен, малко специфична процедура. Боли когато ти пускат контрастното вещество, но както казах болката е търпима.

# 76
  • Мнения: 130
Момичета случайно попаднах в темата и реших да пиша. Аз си направих Цветна снимка преди 2 месеца в клиника "Малинов".Бях притеснена като вас и изпълнена с хиляди въпроси-но нямаше смисъл от всички тези страхове-уверявам ви, че там са невероятни специалисти. Вечерта преди снимката си сложих една свещичка/по тяхно предписание болкоуспокояваща-има ги във всички аптеки/, на сутринта също се слага една.Снимката мина перфектно-без никаква болка.
За щастие и резултатът беше чудесен. Ако някои има въпроси-нека пита-ако мога ще помогна.
Цената е 120лв

# 77
  • Мнения: 12
Момичета след снимката менструацията  на време ли  идва? При мен закъснява и се чудя дали не е заради манипулацията newsm78

# 78
  • Мнения: 213
Ако някой от вас знае нека помага!Трябва ли непременно да си след мензис за цветна снимка,или може по всяко време да я направиш?Ох май трябва да правя и още не знам на къде да се ориентирам,помагайте момичета!

# 79
  • Мнения: 284
Цветната снимка се прави на 9,10 ден след началото на менструацията

# 80
  • Мнения: 975
Цветната снимка се прави на 9,10 ден след началото на менструацията
Да в първите чисти дни след цикъл ,преди овулация .За кой град те интересува къде да я направиш.Момичетата ще те насочат .

# 81
  • Мнения: 24
Здравейте!
от известно време чета форума и за всяка предлагана ми процедура от различни лекари, намирам информация, кураж и успокоение - тук, при вас.
исках да ви попитам, дали имате впечатления за д-р Табакова ( от Репробиомед), нейното предложение е цветна снимка и инсеминация.....

# 82
  • Мнения: 213
Благодаря ви момичета от сърце,тук намирам отговори на всичко което ме интересува!Пантерка за София ме интересува къде да отида,ако имаш впечтления казвай!Целувки от мен и кураж на всички!

# 83
  • Мнения: 975
Limisa ,ето ти сайта на д-р Стаменов ,един много добър специалист  http://www.invitro-bg.com/display.php?page=who
и д-р Владимиров  http://www.ivf.bg/?p=105
Има и други  добри д-ри ,дано се включат  момичетата.

# 84
  • Мнения: 213
Благодаря ти много Пантерка,ще видя какво ще направя!Сега имам час при Д-р Славчев ще отида да видя какво ще каже пък после може да отида за още мнения при някой друг!

# 85
  • Мнения: 975
Ако правите опити от година ,не си губи времето при кварталните АГ ,а посети клиника по стерилитет.В противен случай ще си загубиш времето .

# 86
  • Мнения: 89
На мен снимката ми я правиха на 12-ти дан,като док ми каза,че се прави между десети и тринадесети ден.А преди снимката ми изписа някакви лекарства,които бяха за профилактика,ако имам някакви бактерии или гъби да се изчистят преди снимката,защото било опасно да се прави снимка при наличие на такива неща(аз си го обяснявам,че контраста може да ги "отведе"до тръбите и до матката и да настъпят усложнения,но това е мое мнение).
Добри резултати на всички,на които предстои снимка! Simple Smile

# 87
  • Мнения: 213
Еми да Пантерка от близо 2 години вече опитваме и все се надявам,че ще стане и затова вече трябва да се ориентирам някъде при по големи специалист!Този Славчев е специалист от Майчин дом и ми го препоръчаха,ще го посетя и после трябва да се ориентирам към цветна снимка!

Общи условия

Активация на акаунт