Детска тоалетна седалка-стълба

  • 11 796
  • 30
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
Ето такова хидро-техническо съоръжение търся



Единственото, което ми хрумва е да го поръчам в Премаман, но ми е интересно дали някой е ползвал....

# 1
  • Мнения: 39

Това ще се предлага в България до около месец.


Освен в тази му функция обаче, може за по-малките да се използва и като:


или за по-големите като:


Има гумени кръгчета отдолу и на стълбичката и на самия адаптер, които предпазват от подхлъзване.

Синът ми го ползва и смятам че е удобно.

# 2
Kidskit, а къде ще се продават? До месец ме устройва, то ако го поръчам в Премаман поне 2 месеца ще чакам....Чак през декември ми се очертава пътуване до Виена, но ме ми се мъкнат гърнета и цокала с мен... Twisted Evil
Иначе това, което ти си показала ( на първата картинка) много ми харесва....

# 3
  • Мнения: 39
Ами в "ДаНет" със сигурност...  Simple Smile
За други места - на сайта.

# 4
# 5
Ами в "ДаНет" със сигурност...  Simple Smile
За други места - на сайта.

ааа, супер, ще дебна! Мерси! Hug

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Вече много кандидатки сме се навъдили Grinning

# 8
  • Мнения: 301

Това ще се предлага в България до около месец.


Освен в тази му функция обаче, може за по-малките да се използва и като:


или за по-големите като:


Има гумени кръгчета отдолу и на стълбичката и на самия адаптер, които предпазват от подхлъзване.

Синът ми го ползва и смятам че е удобно.
това "чудо" Mr. Green ми изглежда страхотно Peace
ще следя темата с интерес Winkдано по-скоро почнат да го продават Whistling

# 9
  • София
  • Мнения: 2 768
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 4 428
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 768
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.
ами честно казано и аз не знам. пише че са регистрирани в Англия  и САЩ но пък мейд ин тайланд, но то вече всичко се прави в азия, дори и марковите стоки та не знам аджиба това каква марка е. Rolling Eyes

# 12
искам да ви кажа че вече има такова нещо на пазара! гледах го преди една седмица в магазин, който предлага стоки на FARLIN. ЦЕНАТА мисля че беше 68 лв /или 78/ и също става на гърненце. е, разбира се не е 1:1 с картинката но е нормално, защото е различна фирма. ако искате ще ви обясня къде е магазина. Simple Smile

Фарлин някаква азиатска фирма ли беше  newsm78 Ако е тази, за която си мисля, предлагат интересни нещо, но малко скъпички за качеството си.
ами честно казано и аз не знам. пише че са регистрирани в Англия  и САЩ но пък мейд ин тайланд, но то вече всичко се прави в азия, дори и марковите стоки та не знам аджиба това каква марка е. Rolling Eyes
Звездице, къде е този магазин?

# 13
  • Мнения: 2 085
и мен ме интересува!

# 14
  • Мнения: 11 818
Мен също!
И ако пуснат в ДаНет - свиркайте!  Peace

# 15
  • София
  • Мнения: 2 768
съжалявам че чак сега се включвам  Embarassed
значи днес бях там и работеха до 7ч  Rolling Eyes което е голям + според мен. все пак е събота..
та питах-фирмата е американска а целия завод е базиран в тайланд.
намира се на ул. вихрен /кв. павлово мисля/ в търговския комплекс който се намира от ул. вихрен по продължението на реката. не знам как по-добре да го обясня, ако не ви е ясно ще пробвам пак. съвсем близо е до 5 основно училище. дано сте ме разбрали...
ааа, видях днес че е 68 лв. това приспособление

# 16
  • Мнения: 39
Здравейте мами,
гледам, че нещата са се завъртяли вече и около китайско/американско/европейско производство... цени, магазини и т.н.

Значи, всичката продукция на KidsKit се произвежда в Израел. Основна цел им е създаването на сигурни и безопасни продукти, за което и изделията им се сертифицират от TUV (Germany) и STR (UK).

По отношение на цената (с 99% сигурност) - Toilet Trainer ще има препоръчителна цена в България от 58,90 лв. Очаквана доставка - 10-15 ноември 2007 г.

# 17
  • sofia
  • Мнения: 8 936
Аз пък ползвах стъпенка (17 лв в Данет) и обикновена приставка за тоалетната.
Стъпенката я ползва и като се мие на мивката, а аз я ползвам като мия високите плочки в банята  Simple Smile.

# 18
# 19
# 20
  • Мнения: 622
На мен ми хареса преградката за легло

# 21
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това е супер, може би ще взема за Алекс.

# 22
  • София
  • Мнения: 529
Харесва ми и на мен това, но дали ще се включи някой, който го има вкъщи за да каже полезно и удобно ли е?

Някоя мама извън БГ?
Интересно може ли детето да го ползва самостоятелно? Лятото с малко дрехи или с рокли - лесно. Но в този сезон с дългите панталони (чорапогащници)? На стъпалото ли се събува или долу? И ако е долу - как се качва със смъкнатите гащи??? Ако е горе - достатъчно ли е стабилно и широко за тази операция?

И последно към КидсКит - в описанието не видях за каква височина на тоалетната става?

# 23
  • Мнения: 39
Тоалетните чинии мисля, се произвеждат по стандарт. Нашата вкъщи е с височина 40 см. Известен толеранс може да има - примерно +/- 1 см. Това не е проблем, защото стълбичката ще компенсира височината с по-различен наклон. Максималната височина на тоалетната чиния, с която може да се използва е 46 см., защото след това стълбичката остава да виси във въздуха... Все пак всичко си има някакви граници  Wink
Ако тоалетната чиния е по-ниска, стълбичката е по-полегата, ако е по-висока - стълбичката е по-стръмна.
Стабилно е, синът ми го ползва и не се клати.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 08:11 от KidsKit

# 24
  • Мнения: X
И на мен ми харесва, само ме притеснява колко ще е стабилно детето катерейки се по стълбата.

Ние сме решили въпроса с обикновено стъпалце под тоалетната. Ето такова подобно: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_39&products_id=122
Стабилно е за детето, то може да се самообслужва, да стъпи на него, да се съблече и да пишка. Както и спокойно да седне на тоалетната чиния с детска седалка.

# 25
  • Мнения: 984
 към КидсКит
аз искам да попитам за преградата за леглото, по какъв начин се закрепя към леглото

# 26
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Гърне със степенка като това,което е показано на първата стараца си купихме миналата седмица от Премаман за 55 лева.Ще мога да кажа как е чак след 3 седмици,когато Вики се върне вкъщи.
Колкото до предпазната решетка-взехме си такава от Премаман,но е дървена и е много полезна.Цяло лято я ползваме,тъй като Вики трябваше да се научи да спи на голямо легло за да ползваме креватчето му за бебка.Дървената преградка има две части-едната се слага да легне на ламелите на рамката и върху нея се поставя матрака,а другата и част е тази която се вижда с решетките и която предпазва.

# 27
  • Мнения: 39
Преградата има две дълги шини (под мечетата), които матракът затиска. В случая в който леглото няма околоматрачна рамка, а матракът е просто положен вържу табла, тези шини се и захващат за него в противоположния му край.

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4324816

В случая в който леглото има рамка около матрака, осите които държат бариерата (зад мечетата), имат дълбоки канали, в които влиза тази рамка, така че да има здраво закрепване. Така бариерата се държи и от тежестта на матрака (и детето), и допълнително от рамката. Утре ще мога да публикувам и на този вариант графиката за закрепване.


# 28
  • Мнения: 984
В случая в който леглото има рамка около матрака, осите които държат бариерата (зад мечетата), имат дълбоки канали, в които влиза тази рамка, така че да има здраво закрепване. Така бариерата се държи и от тежестта на матрака (и детето), и допълнително от рамката. Утре ще мога да публикувам и на този вариант графиката за закрепване.



ще съм ви много благодарна, защото моето легло е от този вид, матрака е с дървена рамка отдолу и още един въпрос, какво разстояние трябва да има между матрака и рамката

# 29
  • Мнения: 39
Ето и начина на закрепване на SleepSafe във варианта му за легло с рамка около матрака:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4337238

# 30
  • Мнения: 39
Toillet Trainer и Sleep Safe от седмица вече може да се видят по магазините.

Общи условия

Активация на акаунт