Мисля ,че се се намерих отново!!!

  • 1 801
  • 23
  •   1
Отговори
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Мисля,че четири месеци ми стигат!!!!Стигат ми болката и самотата,стига ми мъката по някой,който не го заслужава.!!! Rolling EyesПлаках,самосъжелявах мен и децата си.Но стига ,стига толкава Naughty.Вече се чувствам пак толкова силна колкото и когато живеех сама с голямото си дете!!! PeaceА след срещата в събота ,след разговорите с Иса,Яхнала метлата,Уиш,Мими,Пеперуна,сякаш се заредих с много ,сила,енергия,вяра .Преди да срещна бащата на Мария,имах подреден живот ,в който не липсваше нищо на детето ми(и донякъде на мен).Сега вече знам ,че пак мога да достигна вътрешният мир,който имах тогава,знам вече и как ще го направя... Heart Eyes
Няма да позволя нищо да липсва на мен и децата ми,както и няма да позволя никога повече някой мъж да ме срине със земята и да изживея отново пак същото. Naughty
Знам ,че понякога ще ми липсва човека до мен,но ,знам вече ,че Васил не е бил човека за мен както и бащата с когото Мария трябва да израстне и който трябва да и е за пример.Не аз го лиших от нея,той сам го направи!!! Twisted Evil
Благодаря на съдбата,че открих истината за този човек сега, а не след време,когато може би щеше да боли повече.
И за да бъда докрай искрена ,ще кажа ,че има все още моменти който той ми липсва,но вече и това знам-липсва ми само спомена за красивите мигове,но човек не живее с тях  а в реалността. Naughty
И тук е момента да благодара на всички вас,че бяхте до мен тези месеци на Джали за трезвите и съвети,на Сабина ,Петето,Годзила,Патрисия,Тония,Касиопея,Самодива,Стън,Моргана,Марги,Миленита(простете ако съм пропуснала някой).... Hug Hug Hug

# 1
  • Мнения: 2 327
Приемаме благодарностите Simple Smile Може и да почерпиш, пак няма да откажем Simple Smile

# 2
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Хей,Стън изчалай да настаня Мария на ясла ,да се върна на работа и няма проблем!!!!!!!!!

# 3
  • Мнения: 246
Славче, много се радвам за теб, наистина.  Praynig Толкова е хубаво да те чета такава.   bouquet И ако имаш нужда да си поговориш с някой, насреща съм. Просто ако има някой неразбрал, хич не съм по писането - все не успявам да си кажа всичко, което искам, забравям, пък после редактирай, не е за мен тая работа.  Thinking

# 4
  • Мнения: 125
Радвам се за теб, браво:)  bouquet

# 5
  • Мнения: 6 315
Харесваш ми такава самоуверена! Поздравления!   bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 1 809
Само така,Славе!Радва ме самоувереността и позитивизмът,които лъхат от това което си написала.  bouquetПожелавам ти тези чувства да не те напускат НИКОГА! Hug

# 7
  • Мнения: 515
радвам се за теб,напоследък ужасно се беше вкиснала Sick

# 8
  • София
  • Мнения: 17 249
Славче, много се радвам да те чета такава  Hug Ще има и моменти на слабост и мъка – знаеш, че ние пак сме тук. Аз лично не мога все още да пиша в темите, в които се страда, тъй като аз самата още си го нося това и ми бяга позитивизма, но да знаеш, че винаги съм те чела и съм съпреживявала с теб. Много ти се радвам браво на теб!  bouquet

# 9
  • Мнения: 194
Много се радвам за теб Славе!!!  Hug  Hug  Hug Продължавай все така с оптимизъм и...не забравяй....бъди винаги отворена(но и внимателна разбира се) към хората около теб...за да не пропуснеш..."ТВОЯ" човек!  Wink

Прегръщам много силно теб и сладката МИМИ!!!  Hug  Hug  Hug
и...да знаеш,че винаги сме тук..и за лоши и за хубави моменти!!!   bouquet

П.С...момичета...и аз ви благодаря,че ви има!Действате ми много полужително!!!   bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 6 999
...няма да позволя никога повече някой мъж да ме срине със земята и да изживея отново пак същото. Naughty
Знам ,че понякога ще ми липсва човека до мен...

Не така, не така  Naughty

По-добрре си кажи: Изживях го два пъти и оцелях Simple Smile Ще намеря някой ден мъжа за мен... Не се отказвай от мъжете и не се затваряй в себе си.

Просто търси по-добре следващя път... Ориентирай се по критериите дето ги дадох в една друга тема Wink

# 11
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Wish,за да достигнат до вътрешният мир хората минават през доста ситуаций,които ги правят по-силни!Аз обаче не се срамувам ,че преминах през това,че писах за него, страдах за мъж-не не ме е срам от това.!!!Мисля,че не съжелявам,и че го обичах,с тази обич дойде Мария.Това си беше моят път и всяка крачка от него(дори да ми е носила много болка)си е моя и ме е научила на нещо!!!! Naughty
Петенце,човека до мен може и да се появи,но на този етап не го мисля.Не съм по бързите и безсмислени връзки(разбирай просто само секса) и нямам нужда от това. NaughtyМоже би ще обичам някога отново. newsm78Но знам какво искам от мъжа до мен и със сигурност не е само ....
Имам си децата ,имам си приятелите,имам толкова много за ,което си заслужава да се боря.!!!
И не мисля да позволя на мъж да ме използва и да гледа на мен само като мишена за собствени нужди. NaughtyТова не означава ,че няма да се забавлявам,-оооооооооо,далеч не е това.......
Про, а за вкисналостта ,(почти всеки от нас е минал този период).
Да ви признач честно ,сега с нетърпение бих чакала да дойдат и да ми вземат мебелите от Велинград,така ще ги посрещна ,че не биха посмели да дойдат втори път.... Crossing Arms

# 12
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Е,Иса това имах предвид.Явно съм го написала двусмислено! newsm78

# 13
  • Мнения: 424
Боже, колко се радвам да про4ета тоя пост, нямаш идея, Славче! браво,браво,браво.дръж тоя курс още дълго време.ние нямаше как да те измъкнем буквално от болката и депресията-само подклаждахме твоя огън, за да се решиш сама да избягаш и да затвориш тая страница. времето лекува и променя.и дава сили. сега най-важното е да постигнеш вътрешния мир.и да гледаш трезво.много много се радвам за тебе.прегръщам те силно  Hugи съжалявам, че не можах да дойда на срещата.

# 14
  • Мнения: 354
Славка, радвам се за теб!
Не съм от най-активно пишещите по ред причини, но следя какво става тук.
Продължавай все така уверено напред и покажи на децата, че си силна и знаеш какво правиш!
Приеми една прегръдка от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт