Кажете хубав гланц за устни, ама който да не остава по зъбите...

  • 5 200
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 289
Някой може ли да пусне снимка на Луменския. Laughing

# 16
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
...

Аз обичам лепкащи глосове.

 Peace
Супер стоят на устните. НО когато съм на вън и има вятър косата ми се лепка за гланца. - Много кофти!  Sad

# 17
  • Мнения: 4 053
Някой може ли да пусне снимка на Луменския. Laughing

на Луменския не можах да го намеря,
но, виж този също е много добър и траен  http://www.lancome-usa.com/makeup/gloss/juicy-tubes-plump.htm

# 18
  • Мнения: 1 488
Аз ползвам това
http://www.fargadelinser.se/pub_images/small/H30120304099_589.jpg - Glam Shine, L`Oreal

Преди не ползвах ланцове, защото ми лепкаха много и ми се залепваше и косата по тях, ако духа вятър.
Но от този съм доволна. Лек е, не лепка.

# 19
  • Мнения: 994
И на мен никога не ми се цапат зъбите ,което винаги ми е било странно как се случва, но явно си е до форма на устни .... newsm78 Аз харесвам много гланца на Victoria's secret, но не знам май го няма в Б-я.... Shocked А на Avon също има няколко от които съм  доволна  Peace

# 20
  • Мнения: 19 296
на мен никога не ми се цапат зъбите с червило или гланц.според мен това не е от гланца,а просто трябва да имаш винаги едно наум,че имаш нещо на устата и  да внимаваш.
другият вариант е да ползваш не гланц,а само сухи червила.

# 21
  • Мнения: 1 322
На Севънтийн силикона за устни е страхотен.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 932
Не е от гланца. Аз имам същия проблем, просто такава ми е захапката hahaha. Не ти се смея знам колко е неприятно, но е така. Аз затова ползвам много светли гланцове, които не си личат върху зъбите или дълготрайни червила. Peace Иначе и моите устни са много плътни и никога не излизам без гланц или червило.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 890
  И на мен никога не ми е оставал по зъбите.   33uu

# 24
  • Мнения: 17 546
Имам поне 10 глоса, но напоследък ми допадна   ето този на BELL № 54, защото има микроскопични бляскащи частички, които на повечето подобни стоят като пясък на устните, а на този не се усещат. Също не ми остава по зъбите Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 23:51 от DarkMoon

Общи условия

Активация на акаунт