Кажете хубав гланц за устни, ама който да не остава по зъбите...

  • 5 197
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Купувала съм разни гланцове, на нивеа, леокрема, ейвън, разни с неустановен произход за по лев-два от аптеките, ама квото и да си купя малко след като го сложа се озовава по зъбите и е много гадно, и пак съм принудена да го изям или изтрия...а ефект - нулев...
Искам сочни устни, не напукани, ама и не застрашващи усмивката гланцове...
Идеи....

# 1
  • София
  • Мнения: 3 795
Ха,само това не очаквах.Честно казано никога не ми се е случвало нещо да ми се озовава на зъбите, било то червило или гланц Rolling EyesДа не би да си слагаш много от вътрешната страна на устната, ако ме разбираш.Опитай да не слагаш толкова навътре и виж дали ще имаш проблем

# 2
  • Мнения: 5 577
 Joy естерсито, как го слагаш тоя гланц?  Shocked

П.П. Аз в момента имам на ЕЙвън, доволна съм, не ми остава никъде. На Лумене моя близка приятелка си купи миналата седмица, каза, че е очарована, със силикон. Много сочни устни правел, точно както ти искаш и издържал 8 часа. НО не съм го пробвала още, не мога да кажа от мой опит

# 3
  • Мнения: 2 212
Ми знам ли как слагам и кво слагам и аз  Crazy Устните и без гланц ми са плътни така да се каже, но дали аз правя нещо като че ли не, ама все пак гланца много скоро след поставянето изчезва и понякога ми се появява по зъбите...Може и в мен да е проблема, затова ще пробвам скоро с наличните и ако успея да го задържа ще си купя нов  Grinning

# 4
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Въпросът не опира до гланц в твоя случай. Явно какъвто и да е, все ще го намираш там дет' н трябва.  Ако искаш цвят на устните ти, който да не остава по зъбите си вземи дълготрайно червило - като изсъхне е бетон.

# 5
  • Мнения: 36
Joy естерсито, как го слагаш тоя гланц?  Shocked

П.П. Аз в момента имам на ЕЙвън, доволна съм, не ми остава никъде. На Лумене моя близка приятелка си купи миналата седмица, каза, че е очарована, със силикон. Много сочни устни правел, точно както ти искаш и издържал 8 часа. НО не съм го пробвала още, не мога да кажа от мой опит

А може ли да кажеш кой е този гланц на Лумене  newsm78

# 6
  • Варна
  • Мнения: 826
Никога не ми се е случвало newsm78 Mr. Green.
А с безцветен как разбираш че е по зъбите ти , преди да си го изяла ?  Laughing
Наистина незнам,аз ползвам на Нивея и съм доволна.

# 7
  • Мнения: 372
Последно си купих на Seventeen, ефект влажни устни и съм очарована. Не е скъп, а е с добро качество.

# 8
  • Мнения: 4 053
Joy естерсито, как го слагаш тоя гланц?  Shocked

П.П. Аз в момента имам на ЕЙвън, доволна съм, не ми остава никъде. На Лумене моя близка приятелка си купи миналата седмица, каза, че е очарована, със силикон. Много сочни устни правел, точно както ти искаш и издържал 8 часа. НО не съм го пробвала още, не мога да кажа от мой опит

А може ли да кажеш кой е този гланц на Лумене  newsm78

аз ползвах такъв миналата зима и е супер,
води се PLUMP

# 9
  • София
  • Мнения: 3 825
Мисля, че има значение не само гланцът, но и явно формата на устните също оказва влияние. 

# 10
  • Мнения: 297
Аз съм доволна единствено от Нивеа, от всичките видове, които някога съм ползвала. Не ми остава по зъбите, и когато си сложа на устните, никога не се напукват.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 966
Никога не ми е оставял гланц по зъбите,за това не мога да препоръчам някой конкретен. Laughing

Аз обичам лепкащи глосове.

# 12
МОГА ДА ТИ ПРЕПОРЪЧАМ ДА ПРОБВАШ БЕЗЦВЕТНИЯ ГЛАНЦ НА БРУКЛИН.НАИСТИНА Е ХУБАВ И МАЗНИЧЪК.СТРУВА 2-3 ЛЕВА,НО ИМА И ДРУГИ ЦВЕТОВЕ.

# 13
  • Мнения: 1 975
Хе-хе аз имам на Just you - супер безизвестен, но съм очарована от него и не ми полепва никъде  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 3 789
Принципно не ползвам гланц за устни, защото се чувствам така, все е дно съм си сложила лепило по устните, но имам един на Нивеа, в розова тубичка, прави устните невероятни. Много съм доволна от него! Peace

Общи условия

Активация на акаунт