Задържахте ли вода

  • 1 748
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Да, след 7ми месец, и ходех като патица, а се чувствах като танкер. Гадничко си беше. Не ядях солено, пържено, стандартните неща.

# 16
  • Мнения: 5 393
Не, не задържах  вода.

Леко бременеене желая       bouquet

# 17
  • Мнения: 1 672
не съм задържала вода

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Задържах, особено към края. Така и не можах да се справя с това  Rolling Eyes

# 19
  • София
  • Мнения: 2 838
И първия път, и сега задържам вода. Изследванията ми са в норма, кръвното - също. Обаче наддавам ужасно на килограми и изглеждам подута. Вече не мога да си сваля халката! Миналия път качих много, но голяма част оставих в болницата - явно от вода. Дано и сега е така! Praynig

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Задържах вода, вдигах кръвно и куп други усложнения. Бях на диета през цялата бременност. Не ядях сол, захар, пикантни храни. Пиех доста вода, но аз бременеех през лятото при 40 градуса жега и просто нямаше как. Пиех магнерич и допегит заради кръвното естествено предписани от кардиолог. Правих изследвания за албумин всяка седмица.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много се подувах. Краката ми ставаха като самуни, пръстите на ръцете, като кебапчета. Само разходките и раздвижването ме спасяваха.

# 22
  • Мнения: 4 406
освен подпухването, други признаци на задържане на вода има ли?
взех да се притеснявам... установява ли се с изследвания?

# 23
  • Мнения: 2 068
Цитат
Като влязах в болница там сами си правят иследвания и истината цъфна
И аз така

# 24
  • Мнения: 4 978
И аз задържах течности, а изследванията ми бяха в норма.
Не само краката и ръцете, а и лицето ми беше непрекъснато подпухнало.
Качих повече от 30 кг. до средата на 8-мия месец.
В първите 10 дни след раждането отслабнах почти 20 кг. - явно от задържаните течности.

# 25
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Имах късмета да не задържам течности.

# 26
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Към средата на бремеността започнах да отичам,но нямах албумин.Почивай по-често с вдигнати крака и избягвай да ядеш солено и кисело,за да отичаш по-малко и наблягай на водата.На мен това ми подейства

# 27
  • Мнения: 3 537
Задържах вода,вдигнах кръвно,лежах в болница,слагаха ми системи...И бях на диета,разбира се. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт