Радостта ми е голяма – ще съм МАЙска мама

  • 11 634
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
И ние сме големи ентусиасти планинари! И мъжо ми няма търпение бебка да се роди, че да можем да си скитаме по планини и гори и да я/го водим из хубавата ни страна! И аз разбира се съм страшно ентусиазирана. Много се кефя, когато някъде из планините засечем някоя групичка с малки дечица в нея! Направо ми се разтапя сърцето.

Аз отлитам пак към Шумен след някъде три часа и не знам кога пак ще ес върна в София. Голяма мъка ми е, щото знам какво ме чака там, пък и ще съм сам самичка. Ама няма как, ще търпим!

# 286
  • Варна
  • Мнения: 902
Здравейте ! Добре дошла на Анюта. Отборът ни продължава да се увеличава. Hug
За цитонамазката нищо не мога да кажа, но утре ще имам информация ( ще се записвам на ЖК).
Ние тук, край морет, си нямаме сняг, но за сметка на това вятърът не ни липсва, ще ни издуха.
Ави, сега като знам какво е да ти шава бебчето и на мен ми с струва, че го усещам, но е твърде рано. Предполагам е само някакво си къркорене на корема. Ако не се лъжа пишеше, че най-рано в 16-та седмица се усеща. Аз лично някъде към 20-та го усетих.
И аз не взимам имуностимуатори, само витамините на HIPP, за които твърдят, че са "естествени". Надявам се и тази зима болестите да ме подминат. Пожелавам го и на вас Grinning

# 287
  • Мнения: 820
Здравейте, ние бяхме на преглед днес. Бебе е пораснало двойно за две седмици. Беше 1,2 см а днес е 2,8 см. Има си ръчички и краченца вече newsm44 .Аз обаче от 63 съм станала 66 кг, направо се изплаших от кантара  newsm11 . На мен ми взеха кръв за изследване риска от синдром на Даун, за австралийски антиген и за обикновенна кръвна картина. Източиха ми 7 епруветки #Cussing out , после ми прилоша. Теста за Даун който в България е мисля около 40 лева, тука е 180 долара. ooooh! Ама какво да се прави трябва да се направи.
За заглавие на новата тема не мога да помогна, много съм зле с римуването Embarassed

# 288
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ами например:
МАЙски мами, споделете - към нас се присъединете
или:
Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами
Май второто повече ми харесва. Ако някой има други предложения - супер!  bouquet

# 289
Здравеите и аз 6те сам маиска мама доста се озорих докато стигна до форума как да се запи6а определена сам за 12.05.2008

# 290
  • София
  • Мнения: 1 152
Ами например:
МАЙски мами, споделете - към нас се присъединете
или:
Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами
Май второто повече ми харесва. Ако някой има други предложения - супер!  bouquet
ако искате и двете да ги използваме, едното ще стои на 1ва стр. като Идеи за следващи заглавия

# 291
  • Мнения: 731
Ами например:
МАЙски мами, споделете - към нас се присъединете
или:
Ние горди сме мадами, че ще бъдем МАЙски мами
Май второто повече ми харесва. Ако някой има други предложения - супер!  bouquet
ако искате и двете да ги използваме, едното ще стои на 1ва стр. като Идеи за следващи заглавия
  Peace

# 292
  • Мнения: 121
Второто е супер:)

# 293
  • София
  • Мнения: 448
И на мен второто ми харесва повече!

# 294
  • Мнения: 254
добро утро момичета!
Заповядайте в новата ни темичка и моля за помощ че нещо ми се губи как се добавят в темата може на лични че да не утежняваме темата.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233954.msg5318397#new
И както вече писах че съм на бач и ше добавя новите мами следобед. Благодаря за разбирането предварително Hug
goris
ние ви видяхме на "премката" с малката дори със съпруга ти си разменихме 2-3 думи и му казахме че нашето дете е на 2 г ама още не ни стиска да я водим на пирин и рила че е страхотна панта и катерица

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 09:27 от mmagy

Общи условия

Активация на акаунт