др Вилма Михайлова или Екатерина Чамурлийска ?

  • 5 206
  • 13
  •   1
Отговори

Анкета

др Вилма Михайлова или Екатерина Чамурлийска

Опции:

  • Мнения: 1 883
Помогнете да избера една от двете   bouquet

# 1
  • Мнения: 455
Бих посочила д-р Михайлова, но това е защото не съм ходила при д-р Чамурлийска. Адекватен отговор може да ти даде някой който е ходил и при двете.

# 2
  • Мнения: 108
Водила съм детето си при Чамурлийска. Но я смених бързо. При нас проблемът бяха зелени сополи, нещо като алергичен ринит и чести ларингити. Но тъй като тя е клиничен психолог при кашлица трябваше да минавам първо през лечината да му слуша гърдите и после при Чамурлийска. Дълъг и несигурен за мен път. Освен това Чамурлийска дава лекраствата, не ги купуваш от аптека. И когато е извън България, или просто не си вдига телофана, ти се чудиш какво да правиш. Лично на мен ми се стори несигурно. Особено при тогавашните чести ларингитите, които синът ми правеше и трябваше да се действа бързо. Сега хоя при друга хомеопатка и съм доста по-доволна.

# 3
  • Мнения: 816
Лекувах дъщеря си при Чамурлийска. И имаше страхотен резултат. При Михайлова не сме ходили. Така че не мога да кажа.

# 4
  • Мнения: 4 414
не мисля, че така ще получиш някаква представа...малко хора ще имат впечатления и от двете...по-добре кажи какви са ти критериите и изискванията към бъдещия хомеопат...

# 5
  • Мнения: 1 883
не мисля, че така ще получиш някаква представа...малко хора ще имат впечатления и от двете...по-добре кажи какви са ти критериите и изискванията към бъдещия хомеопат...
Класически хомеопат

# 6
  • Мнения: 1 655
Класически са и двете. Друг критерий?

# 7
  • Мнения: 1 883
Класически са и двете. Друг критерий?

На "хартия" - да , но една от двете изписва по няколко Боаронски , което май не е много класика.....

# 8
  • Мнения: 1 655
На "хартия" - да , но една от двете изписва по няколко Боаронски , което май не е много класика.....

Добави и търговийката, която е завъртяла с добавки и имаш отговор на чуденката си  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 883
На "хартия" - да , но една от двете изписва по няколко Боаронски , което май не е много класика.....

Добави и търговийката, която е завъртяла с добавки и имаш отговор на чуденката си  Rolling Eyes

Мдаааа на един и същ език говорим.

# 10
  • Мнения: 4 414
ами излиза, че си избрала! защо тогава е тази анкета newsm78
Успех Hug

# 11
  • Мнения: 1 883
ами излиза, че си избрала! защо тогава е тази анкета newsm78
Успех Hug
Ами ако и при другата положението е същото- да търся трети вариант - затова

# 12
  • Мнения: 4 414
отдавна се чудя дали да си изкажа мнението, защото не познавам нито една от двете, а и не искам да се тълкуват думите ми като опит са създаване на конфликти...но все пак ще си кажа...
1. за всеки хомеопат ще има и негативни мнения. това, че в момента ги няма, не значи, че няма да се появят след 2 седмици или че не са написани вече /в дир-а, примерно/. тогава какво правим?!
2. тук някой написа, че Вилма Михайлова му е изписала 3 лекарства едновременно. не се съмнявам, че е било така. но човек се променя и се развива. може би вече не изписва по няколко лекарства наведнъж?! спомням си една тема/в дира/, в която се оплюваше друг хомеопат, а накрая стана ясно, че жената отдавна не работи по този начин.
3. мисля, че Михайлова се занимава с Аквасорс от времето преди да се занимава с хомеопатия. не виждам нищо лошо да продължи "търговийката с добавки", стига пациентите да не бъдат принуждавани да ги купуват по някакъв начин. аз не видях някой да споменава за такова нещо/не твърдя, че няма/.
не познавам Вилма Михайлова, никога през живота си не съм я виждала...просто тези неща ми направиха впечатление от обсъжданите.
4. понякога човек като чете, чете и си създава някакви предпочитания за някого. при мен така се получи. искам да кажа, довери се на шестото си чувство и ако то ти казва да избереш Катя Чамурлийска - действай. обади се, отиди на интервю. ако не ти допадне, пробвай с друг хомеопат. знам, че струва пари, но моето мнение е, че без личния контакт не можеш да вземеш реално решение. аз още като се обадих на нашия хомеопат/не е нито една от двете/ разбрах, че тя е нашият човек.
още веднъж ти пожелавам успех и дано намериш твоя хомеопат от първия път!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 883
още веднъж ти пожелавам успех и дано намериш твоя хомеопат от първия път!  bouquet
Благодаря ти!!!

Общи условия

Активация на акаунт