Видяхте ли новия Buzz?

  • 2 300
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 688
БУБА има ли хубава новинка,или от любопитство заглеждаш количката:)

# 16
  • Мнения: 5 622
Хехе, не  Grinning

С една приятелка обсъждахме( тя чака бебе) и затова реших да попитам.

А някой ден като реша и аз да имам второ дете, ще бъда по-настоятелна в питанията и проучванията си  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 4 371
Уф, много ми харесва тази количка, но съм я виждала само на снимка или минаваща покрай мен, никога не съм имала възможност да я опипам Laughing
Освен гумите на новата, има и други недостатъци?
Старата май ми харесва повече като се загледах Thinking Падам си по триколки.

# 18
  • Мнения: 5 622
Ми тя новата пак триколка, бе. Но с двойно предно колело  Sunglasses

Аз пък гледах запп-а. Нали и тя става да и се сложи кошче като за новородено?Това дриими ли е, какво е, или не става? ЗАщото със сигурност видях , че може да се сложи кошница за кола, значи би трябвало да може и зимния кош или не е така?

Струва ми се, че запп-а е по-лека и малка(като се сгъне), но не ми харесват дръжките, нещо  newsm78

Още един въпрос- Бъзз-а има ли сенник? Защото на снимките в нета го дават само без  Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 11 003
Още един въпрос- Бъзз-а има ли сенник? Защото на снимките в нета го дават само без  Rolling Eyes

Има Peace

# 20
  • Мнения: 4 371

Струва ми се, че запп-а е по-лека и малка(като се сгъне), но не ми харесват дръжките, нещо  newsm78

Все съм си мислела, че запп е лятна количка и е за по-големи бебета, не за новородени Thinking

# 21
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501

Струва ми се, че запп-а е по-лека и малка(като се сгъне), но не ми харесват дръжките, нещо  newsm78

Все съм си мислела, че запп е лятна количка и е за по-големи бебета, не за новородени Thinking

Zapp-a наистина  е лятна количка,но може да  се сложи кошница за кола,но на мен този вариант не ми харесва.Количката наистина е много лека 6 кг.Наистина е за големи бебета,които не спят в количката,защото няма положения на гърба!

# 22
  • Мнения: 5 622
Да, де. Лятна е, но понеже видях, че са и сложили кошницата и предположих, че може и зимния кош да се закрепи. Но пак казвам, нямам идея, само догадки и предположения са моите размисли  Wink

# 23
  • Мнения: 11 003
Кошницата се закрепя с адаптори, които се продават към количките. Те са за кошниците на Maxi-Cosi и зимните кошове Dreami.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Кошницата се закрепя с адаптори, които се продават към количките. Те са за кошниците на Maxi-Cosi и зимните кошове Dreami.
Незнам дали не се измества центъра на тежестта с Дрими,той е доста обемист.
Може би Н&Н ще могат да ни осведомят по въпроса:)

# 25
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Не мисля,че на Zapp-a ще може да му се сложи кош за новородено Peace

# 26
  • Мнения: 2 122
За Дрийми адапторите са различни от тези за кошницата.

# 27
  • Мнения: 11 003
За Дрийми адапторите са различни от тези за кошницата.

Моите адаптори стават за коша и за кошницата, не са различни. Виж, Дрийми върху Зап не става, много е голямо за тази малка количка.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 688
За Дрийми адапторите са различни от тези за кошницата.

Моите адаптори стават за коша и за кошницата, не са различни.
и наще така.

# 29
  • Мнения: 525
Dreamy на Зап не може да се сложи.
Имаме Бъз, но до сега /почти 6 месеца/ си изкарахме с кошницата за кола. Решихме, че няма смисъл да купуваме и кош за новородено - не сгрешихме.
Ортопедът не отбеляза да има проблем в това отношение.

Единственото, което ме притеснява е, че летният кош на Бъза е тесен.Все още не мога да го коментирам.
Иначе прецапваме всякаква кал и сняг. Mr. Green
И, верно. Количката не е от най - леките. Всеки ден я прибирам и изваждам от багажника. Но вече свикнах.

Сетих се и още нещо, понеже виждам, че има хора, които се интересуват.
Тази количка е с по - широка ос. Т.е., не влиза във всички асансьори. Това може би също трябва да се има предвид в зависимост от конкретната ситуация.

Общи условия

Активация на акаунт