женска консултация в района на Дружба 2

  • 5 620
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
ПРИВЕТ НА ВСИЧКИ БЪДЕЩИ И НАСТОЯЩИ МАМИ!
ИНТЕРЕСУВА МЕ ДАЛИ В РАЙОНА НА ДРУЖБА 2 ,ИМА ЖЕНСКА КОНСУЛТАЦИЯ ?
БРЕМЕННА СЪМ В 7 Г.С. И ТЪРСЯ НЯКАДЕ В РАЙОНА Д СИ НАМЕРИЯ ГИНЕКОЛОГ.

# 1
  • София
  • Мнения: 500
Здравей

Във филиала на 28 п-ка  в Дружба 2 има гинеколог -  д-р Куцарова .

Използвах я само  за да ми дава болнични и да ми дава направление  за изследвания .
За проследяване на бременност не ти я препоръчвам . Аз си следях бременността при друг гинеколог .


# 2
  • София
  • Мнения: 3 672
Здравей

Във филиала на 28 п-ка  в Дружба 2 има гинеколог -  д-р Куцарова .

Използвах я само  за да ми дава болнични и да ми дава направление  за изследвания .
За проследяване на бременност не ти я препоръчвам . Аз си следях бременността при друг гинеколог .



и аз я използвах за същото- иначе си ходех в Шейново при моя гинеколог

# 3
  • Мнения: 1 171
 Всеки път д-р Куцарова ми иска потребителска таска,изследването за кръвна група си го платих аз,не са ми правени гинекологичен статус,онкопрофилактична цитонамазка  и не ми е вземан влагалищен секрет за микробиологично изследване...
Естествено аз отидох на частно и си направих и още много други изследвания. Не ме е яд,че давам по 1,80 всеки път,тъпо се чувствам,че ме гледа в очите и ме лъже...Всеки месец обмислях вариант да я сменя,но после си викам нали ходя и на частно там ме преглеждат за всичко. Ходих просто за да ми даде болничен,направление и обменна карта,пък ми е близко до вкъщи и ми е удобно с малко дете да ходя. Тя ме е гледала на видеозон само веднъж,незнае изобщо 1 или 2 бебета има вътре  ,незнае колко пръсчета има или по-скоро не знае нищо за моята бременност...В последствие разбрах,че и доктора от частният кабинет може да издаде болничен,направление и обменна карта.
Да се смея ли или да плача!?
Примерно познавам много бременни,които нямат възможност да ходят на частни кабинети и трябва изцяло да се доверят на тези по здравната каса,а като знам с какъв трепет се чака прегледа на видеозон,а да ти кажат:" А,няма да правим повече,нали правихме в началото!" 
 Така че,сама си преценявай!
   

# 4
  • Мнения: 336
         Здравей Мариелка,

     Преди всичко честито и добре дошла при нас   bouquet. Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност и догодина хубав и здрав бебок. Зная, че Дружба 2 ти е малко далеч от Младост 3 - 25 поликлиника, но там попаднах на един изключително съвестен и сериозен лекар - д-р Папукчиев. Вече няколко пъти го споменавам по форума, но той наистина ми направи много добро впечатление. Сериозен е и според мен си върши добре работата. Аз попаднах съвсем случайно при него, защото ходя в частния кабинет на мой познат лекар, но някъде трябваше да се регистрирам и да ми оформят документите, но да ти кажа извадих голям късмет с него и акушерката, с която работи.
     Ако ти трябват координати мога да ти дам  Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 16
ЗДРАВЕЙ jioy, АКО МОЖЕ КООРДИНАТИ НА ТВОЯ Д-Р.БЛАГОДАРЯ! Grinning

# 6
  • Мнения: 16
ДА И АЗ СЪМ ЧУВАЛА ЛОШИ НЕЩА ЗА Д-Р КУЦАРОВА,НАЙСТИНА  ,КАК МОЖЕ ДА ВЗИМА 1.80ЛВ. НА БРЕМЕННА И НИКАКВИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
ДА И АЗ СЪМ ЧУВАЛА ЛОШИ НЕЩА ЗА Д-Р КУЦАРОВА,НАЙСТИНА  ,КАК МОЖЕ ДА ВЗИМА 1.80ЛВ. НА БРЕМЕННА И НИКАКВИ ИЗСЛЕДВАНИЯ

Моля те, пиши с малки букви, защото писането с главни букви в нета означава крещене Wink

# 8
  • Мнения: 71
Здравей.Аз също бих ти препоръчала д-р Папукчиев от 25 ДКЦ-винаги като отида при него и за най-малкото оплакване ме гледа на видеозон и ми обръща голамо внимание.Много е учтив и си разбира от работата.Той е на смяна само сутрин от 7.30-14.00 ч  от пон. до петък.Служ.тел. е
976-75-44 и личен мобилен 0887/66-34-35.Успешна и лека бременност. Hug

# 9
  • Мнения: 1 171
ДА И АЗ СЪМ ЧУВАЛА ЛОШИ НЕЩА ЗА Д-Р КУЦАРОВА,НАЙСТИНА  ,КАК МОЖЕ ДА ВЗИМА 1.80ЛВ. НА БРЕМЕННА И НИКАКВИ ИЗСЛЕДВАНИЯ
Не,че не прави никакви изследвания,просто не всички. Кръв и урина винаги пуска навреме,но друго не - влагалищен секрет за микробиологично изследване,онкопрофилактична цитонамазка,гинекологичен статус( изискване от здравната каса) и не гледа на видеозон.

# 10
  • София
  • Мнения: 500
 д-р Куцарова дори  болничен не може да напише  както трябва 

веднъж  забрави  да сложи печат  на болничния , на следващия  болничен  забрави да напише кода , после беше забравила да се подпише  направо  ми скъса нервите 100 пъти ме връщаха заради нея   

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 468
mariela111 позволявам си да се включа и аз. Ходя на ЖК в 17 ДКЦ което действително е далече, но се ходи с 404 и спира пред поликлиниката точно. От Дружба до Младост хич няма удобен транспорт. Там ходя при д-р Иванова. При неясъм ходила години наред, докато работеше в Медстом срещу Операта. Общо взето съм доволна. Не мога да ти гарантирам, що за специалист е , но аз ще й се доверя и е един вариант върху който можеш да помислиш. УСПЕХ

# 12
  • Мнения: 16
Много благодаря на МаМа на Жени,за координатите на д-р Папунчев.Записах се при него и във Вторник съм на консултация.Благодаря за отзивчивостта на всички мами! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт