Добра ли е идеята да си купя пералня със сушилня АРИСТОН?

  • 13 906
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Едва ли има сушилня , която не мачка дрехите ... Rolling Eyes

Моля те не ме разочаровай....  Sad
Точно избирам сушилня и все си вярвам, че дрехите няма да са ми по-намачкани отколкото ако са се сушили на радиатор ...
Нали има функция против мачкане???  Thinking

Така или иначе - после гладиш . Не са много по - намачкани , но има разлика от тези опънатите на простора .
Сушилнята си е нещо много удобно . Няма причина да се притесняваш .
Отделно , че има и варианти - за гладене , готови за гардероба , леко влажни и т.н. По - намачкани са на най - високите градуси , когато са на 100 % сухи , даже пресъхнали  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 575
"готови за гардероба" какво значи ???

# 17
  • Мнения: 4 668
"готови за гардероба" какво значи ???
Е , не ги вади изгладени  Mr. Green Това е опция за дрехи , които не се гладят по принцип - анцузи , полари , също така и за хавлиени кърпи , пуловери ... Вадиш от сушилнята и прибираш .
Тези за гладене не са толкова изсушени примерно .

# 18
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
От 2 месеца има пералня+сушилня SIEMENS .Много съм доволна. Въобще не са толкова намачкани дрехите, а и някой наистина нямат нужда от гладене, особено тениските, както беше споменато по-горе. Особено в мокрото време е супер-переш, сушиш, обличаш  Laughing. Може с два отделни уреда да е по-удобно, но при липса на място комбинираните уреди са едно добро ревюшение според мен  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 11 654
Тъй и аз опрях до този проблем,та да задам и аз малко въпроси по темата.
Нещо ми се върти в главата нова пералня със сушилня /съкровището естествено не знае,но пък като го залея с поток от информация ще  Crazy/.
Доколкото схванах,по-добре е да са отделно.Имам място или поне така си мисля и това поне не е проблем.И когато са отделно вадиш дрехите сгъваш ги и бум в сушилната,така ли?Извинете ме за тъпите въпроси  Embarassed.
Ориентирайте ме пералня и сушилня поотделно каква цена излиза?Питам за среден клас?По-точно Аристон, Бош,Горение и т.н...
Разчитам на Вас!

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 22:29 от Ali&Meli

# 20
  • Мнения: 6 958
И аз искам такава, но много пара ми се вижда за сега  Money

# 21
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
 И ние сме от това лято с пералня + сушилня. Нямахме избор, ограничено място, че даже не много подходящо, липса на тераса. Марката е Fagor, клас А. Цената и е около 800 лв, точно не помня.
Дрехите не са много намачкани, но някои /много малко на брой/ се скъсиха и стесниха Cry, за щастие не драстично.
Исках да ви попитам, какви ароматизатори за сушилни ползвате?

Общи условия

Активация на акаунт