Пътуване с бебе

  • 19 619
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 244
Цитат на: vilito
Момичета, решихме другата седмица да отидем с бебчо в Бургас за две седмици (докато още не са започнали жегите). Притеснява ме само това, че той е още много малък на три месеца и половина, а пътят не е никак малко. Освен това ми казаха, че малките бебета не понасяли смяната на климата. Споделете вие кога заведохте децата си за пръв път на море и как им се отрази това. Приемам всякакви препоръки и съвети!   grinning039


izobshto ne se pritesniavai, nashto bebe na 3 meseza izmina nad 5000 km s kola Simple Smile
njama strashno

uspeh

# 16
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Бебока беше на 14 дни, когато отидохме до морето (просто тогава ни се отвори възможност  Sunglasses ). Честно казано,  проблеми ми създаваха двете ми по-големи момчета, които лудуваха в колата. Нито с пътя, нито с промяната съм имала проблем. На морето също се раждат бебета  Simple Smile . Даже въздухът е много полезен. Ние с бебо тогава се разхождахме по сенчестите градинки, а на плажа ходихме заедно само веднъж, за да се топне мама  Grinning  Sunglasses . Бебо си стоя в количката на сянка и си спинка с кеф.
Важно е да имаш начин за стерилизация на шишета и биби (има таблетки за студена стерилизация на Chico) и внимавай с водата.

Поздрави и приятно къпане  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses

# 17
  • Мнения: 76
Цитат на: гост
Здравейте момичета.А някоя от вас ходила ли е сбебето на хотел на морето?Чудя се дали ще е удачно?Не можем да наемаме цяла къща защото ще сме сами а нямамме роднини край морето а бебка ще е на 7,5 месеца септември и тогава мисля да идем за да не е много горещо.И какво носите по специално за бебето и нещо за удобно приготвяне на храната.


Niama problem.Edistveno triabva da si vseme6 pove4e prinadlejnosti sa bebeto-el.kana sa isvariavane na voda ,pureta i tem podobni.Dobre e da si nosi6 sa vseki slu4ai i malko lekarstva sa parva neobhodima pomost.Sa edno beb4e e dostata4no antipiretizi,a i na vsiakade ima doktori.No v kraina smetka,kolkoto i goliam da e bagaja,ti niama da go nasi6 na grab:-))

S golemia mi sin patuva me ot kakto toi be6e na 4 meseza.Niamala sam nikakvi problemi,dobre e da svikvat dokato sa oste malki na promeni.A pak i krai morskia vasduh e 4udesen sa malkite bebe6ozi.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: zvetizvetkova
Решили сме да наемем вила с дворче и всичките й там удобства(санитарен възел за всяка от стаите,кухня и същевременно близо до плажа) ,за да е по-удобно за нас и дечицата.
 




Извинявай за любопитството, но къде са тези вили които могат да се наемат? Embarassed

# 19
  • Мнения: 1 809
Dodo , има много такива вили и къщи , които се дават под наем.
Просто ти трябва малко повече свободно време за да търсиш.
В интернет( гювеч например,където аз търся все още).
Има добри предложения, но понеже сме 3 семейства с малки дечица, за нас търсенето е малко по-сложно.Искаме да сме в една вила или къща с много удобства, да има градинка и др.такива и същевременно да не е много скъпо  Rolling Eyes
Абе трудно е значи,ако на едното семейство му хареса, на другото няма... и така още се лутаме Sad А то лятото си дойде и никой няма да ни чака  да се мотаем...
Ще видим , в крайна сметка като ми писне  Close -хващам мъжа ми под ръка , гушкам  бебка и отиваме в първата свободна вила  Wink

Извини ме за любопитството  Embarassed , но и вие ли смятате да ходите на море с Денис и мъничкия Ерик?  Simple Smile

Ето ти адрес с търсене на морски почивки в "Гювеч.bg"
http://spravki.gbg.bg/turizm/hoteli/seahotel/
УСПЕХ !

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Цитат на: zvetizvetkova
Dodo , има много такива вили и къщи , които се дават под наем.
Просто ти трябва малко повече свободно време за да търсиш.
В интернет( гювеч например,където аз търся все още).
Има добри предложения, но понеже сме 3 семейства с малки дечица, за нас търсенето е малко по-сложно.Искаме да сме в една вила или къща с много удобства, да има градинка и др.такива и същевременно да не е много скъпо  Rolling Eyes
Абе трудно е значи,ако на едното семейство му хареса, на другото няма... и така още се лутаме Sad А то лятото си дойде и никой няма да ни чака  да се мотаем...
Ще видим , в крайна сметка като ми писне  Close -хващам мъжа ми под ръка , гушкам  бебка и отиваме в първата свободна вила  Wink

Извини ме за любопитството  Embarassed , но и вие ли смятате да ходите на море с Денис и мъничкия Ерик?  Simple Smile

Ето ти адрес с търсене на морски почивки в "Гювеч.bg"
http://spravki.gbg.bg/turizm/hoteli/seahotel/
УСПЕХ !


Благодаря ти, ще преровим сега обявите Grinning
Смятаме да. Миналата година ходихме без Денис и през цялото време ужасно ми беше мъчно. Скофти ми се цялата почивка, постоянно бройках чуждите бебета по плажа. Чудех се кога ли някоя развилняла се мама ще ме погне и ще ме хване за косата.... Embarassed
Та тази години си нарамвам дечицата и с мене !
За Денис ще бъде полезно, Ерик верно, че е мъник, но пък какво от това. Ще го пазя,а и го кърмя, не може да го оставим. Абе ще е трудно, но ще е весело Wink
С още едни приятели, те са с бебе на 2 месеца в момента заедно ще ходим - купона ще е пълен Grinning
И това с къщичката с градинка и кухня е идеалният вариант за нас! Най-малкото защото с тези вресльовци ще ни изгонят от всеки хотел Simple Smile

# 21
  • Мнения: 612
Цитат на: vilito
Момичета, решихме другата седмица да отидем с бебчо в Бургас за две седмици (докато още не са започнали жегите). Притеснява ме само това, че той е още много малък на три месеца и половина, а пътят не е никак малко. Освен това ми казаха, че малките бебета не понасяли смяната на климата. Споделете вие кога заведохте децата си за пръв път на море и как им се отрази това. Приемам всякакви препоръки и съвети!   grinning039


E, добре дошли Laughing  Laughing  Laughing
Изобщо не се притеснявай и ние патувахме с бебо до София -беше супер.Спеше си в коша от количката на седалката, игра си, а и по-лесно пътуват докато са малки!
Хайде до скоро Grinning

# 22
  • Мнения: 1 809
Да Dodo и ние заради това не искаме в хотел (дечицата на двете семейства са на 2 и 3 год. и са много щури-но нали те всички са такива).  Stuck Out Tongue
Не вярвам чак да ни изгонят от хотел,  Confused  обаче ще е по-сигурно за децата  във вила или къща  Grinning .По- лесно ще е и на родителите им да ги наглеждат в дворче от 1/2 декар (примерно) отколкото в някой 5- етажен хотел с всевъзможни скришни места Wink

Успех в търсенето и дано намерите нещо подходящо!

# 23
  • Мнения: 61
Питане извън темата с хотелите.
Някой да знае каква е минималната възраст на бебе след раждане и възможност за пътуване със самолет?

# 24
  • Мнения: 76
Цитат на: Лафия
Питане извън темата с хотелите.
Някой да знае каква е минималната възраст на бебе след раждане и възможност за пътуване със самолет?


Sled navar6vane na 3 mesez.

NO ima i mnogo bebeta,koito sa letiali i po rano.

# 25
  • Мнения: 244
i po- rano sushto moje Simple Smile

# 26
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile ne se pritesniava:)
zavedohme Elina namore, kogato tia beshe na 50 dena i ponese vsichko mnogo dobre:)
i putia i samoto more...
stiga da se grijish da ne se pregriava, da ne i e studeno i drugi takiva podrazbirashti se neshta...niama da ima problem!:)

bebetata obiknovenno zaspivat, kogato se voziat v kola....taka che neviarvam da imate problemi...
a i kato gledam kakvo  e"slunchevo" navun....moje i prez denia da si putuvate spokoino.

dano samo na moreto e po-toplo...........

# 27
  • Мнения: 522
Голямо мерси на всички за отговорите. Искам само да ви питам още нещо: бебчо в столче за кола ли го слагахте да пътува или в шезлонг? Защото ние още не можем да седим и в столчето за кола мъничето направо се смачква. Обмислях вариант да го сложа в шезлонга и така... Grinning

# 28
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
i tova e variant:)
samo karaite vnimatelno i gledaite da mu e udobno na mishleto:)
az se biah oshashkala na tema bezopastnost i ELina beshe v kenguroto v men, az vurzana s kolan i polu-legnata na sedalkata:)

tia spa prez zialoto vreme:)

# 29
  • Мнения: 61
Цитат на: spaetschen
i po- rano sushto moje Simple Smile


А да попитам колко по-рано! Наиситна ми е необходимо да знам. За трите месеца сама се досетих и помня имаше нещо за готовност на ушния орган във връзка със смяната на налягането в самолетите, но така и не разбрах кога този орган  е готов да с есправи с натоварването!

Общи условия

Активация на акаунт