да помогнем на Сашка-15г. майка с малко бебе

  • 21 094
  • 324
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 471
Аз и тука да питам, дали трябват прах за пране, сапун, кремче за дупе? Мога да купя

# 16
  • Мнения: 2 584
Аз и тука да питам, дали трябват прах за пране, сапун, кремче за дупе? Мога да купя

Дени на работа съм но четвъртак или петък може да се разберем и ако искаш да дойдеш с нас и да я видиш, всичко и от помощ но пак казвам най важно е храната за детето и операцията

# 17
  • Мнения: 2 471
С удоволствие ще дойда, освен кисело мляко какво друго дават на бебчо? Моята пикла я захраних късно и не съм сигурна какво да купя

# 18
  • Мнения: 2 249
запис да следя
до сряда ще видя какво се е събрало и ще допълвам
дрехи при мен има също-посуда тоже Peace

# 19
  • Мнения: 256
Вчера отново се видях със Сашка, занесох дрешки и чорапки, 1 шише и 4 вилици. Тя каза, че към момента най-спешни са памперсите, корито за бебето и котлон + тенджера за готвене. Но по мое мнение е добре да занесем и отделно леген за пране, че да не земат да се перат в коритото на бебето.

# 20
  • Мнения: 750
Днес ходих при Сашка!
Занесох и ново корито за къпане на бебка!
Четери каши на Хумана,2 сокчета,бебешка възглавничка,чаршаф за спалня(макар и те да нямат такава Sad)6 калъфки големи,едно одеало за тях...имах едно родопско ново,веднъж го бях ползвала за пикник...снощи го изпрах и го пуснах в сушилнята...Та,занесох и него!
Момичета...казвам ви.....това тяхното не е живот! ConfusedМизерия голяма!А колко е мръсно...Господи,не е истина!Извинете ме за израза,но....кочина е емеко казано! Rolling Eyes
Милото детенце,толкова е сладка...душичка!Там бягаше още един дребосък..на годинка и нещо,мръсно,мръсно милото.... ooooh!
Очаквах да е мизерия,но мръсотията е повече! #Crazy
А бащата...не хранимайкото...защо си седи в къщи и кърши пръсти.... #Cussing outДа излиза на вън,да търси работа...все 10 лв. ще изкара...ужас,бясна съм!Такова е спокойствие тоя човек...не вижда ли,че детето му мизерства като куче!
Майчета.....казвам ви,цял ден ходя със свит стомах...не мога да си избия от главата тая картинка.... SadМилите деца!Бебка е такъв сладкиш...
А майчето....тя...тя имаше най тъжните очи които някога съм виждала!Толкова мъка е скрита в тях,толкова болка... Cry Cry
Единствената дума която чух от нея беше''да''-когато я питах дали знае как се приготвят кашите!Аз и говорех...обяснявах и какво нося...че пак ще наминавам по нещо да давам...а тя само ме гледаше с тези тъжни очи...имаше сълзи в тях,които тя умело сдържаше!
Така ми се искаше да я прегърна....Да и дам малко от моята сила...Ох,не знам...много се разчувствах днес...Едва не заплаках по пътя за вкъщи! Cry Cry
А таткото,ми идваше да го хвана за ухото и да го заведа на първият строеж...да поработи 5 часа да изкара за хляб...а не да седи у дома с гладното си семейство! #Cussing out
Ох....днес у мен се смесиха толкова много чувства...че май излях половината от тях тук и надявам се сте ме разбрали...защото малко объркано стана! Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 750
А каква операция предстои на бебката да се прави!
Забравих да питам днес Сашка! Rolling Eyes
Всъщност,загубих ума и дума като отидох там!

# 22
  • Мнения: 2 584
има изкривяване на крачетата и за това се налага операция, сигурно не си видяла, много ти благодаря че си отишла до там  bouquet, има още едно момче на 5г. аз затова и се накарах преди няколко дена, каквото и да е все може да изчисти и да проветри малкo, а за бащата нямам думи

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Историята ме трогна и бих искала да помогна, само кажете как- пари, вещи, храни?   bouquet

# 24
  • Мнения: 2 584
 madlena моля те малко да изчакаш, 1- не знам колко време Сашка ще остане в апартамента а нямам намерение да обзавеждам човек който само си клати краката, сашка се е преместила тук след като се е скарала с втората си сестра но утре може пак да се върне при нея и майка и, нека да отидем още веднъж и да видим този баща търси ли си работа или разчита на помощ от другите, малко ми е объркана още историята но ще я разпитам подробно като отидем пак след 1,2 дена

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Ок- само свирнете  Whistling като решите

# 26
  • Мнения: 2 584
ок ще свиркаме
та относно ходенето Дани кога ще е удобно, ти си шофьора, почивам четвъртак, петък и събота кажи кога ти е удобно и Деница да каже да ли ще може да дойде, трябва да минем през склада да вземем малко зимни дрешки и Овне има някаква посуда да я вземем и нея

п.п пиша на рядко защото имам много работа и не мога следя всичко, ако има нещо пишете на лични

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
rut , как стои въпроса с майчинството й? Тя трябва да взима социално-поне 100лева  и детски- както за нея самата,така и за бебето. Предполага се ,че няма лична карта-кажете й да отиде да си извади -безплатна е за нея. После с личната карта отива в Отдела и си подава молба за детски- и майчинство. поне 140 лева може да взима.

# 28
  • Мнения: 2 584
взима 118лв. майчинство и детски, сега ще видим след като не плаща наем за колко време ще ги похарчи, трябваше да е взела на 15.

# 29
  • Мнения: 2 471
Четвъртък или петък след обяд мога да дойда. Докато спи малката майка ми ще я пази. Освен памперсите ще купя някакво ядене за бебчето. Примерно каша и/или кисело мляко. Имам хубава лъжичка за хранене на бебчо и залъгалка, само трябва да се изварят, изобщо не са ползвани. Ако не става по това време, да се разберем да се видим някъде да ви дам нещата за бебенцето

Общи условия

Активация на акаунт