да помогнем на Сашка-15г. майка с малко бебе

  • 21 090
  • 324
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 584
Dencho нека и Дани да каже кога и е удобно и да се чуе със Сашка и ще се разберем

# 31
  • Мнения: 750
Искам и аз да купя храна за детето,но не знам как да стане с това да  ги съберем нещата заедно да се занесат! Rolling Eyes
Или аз пак да отида лично да ги занеса.... newsm78Но да ви призная,след това пак няма да мога спя и ще ходя със сълзи на очи цял ден! Cry
Мога да му намеря работа на момчето ако знам какво е работило преди,има ли образование и....най важното,трябва да знае английски(което ме съмнява Thinking)Мъж ми ще му намери някоя работа в фирмата...Но,не знам до колко е работливо момчето. newsm78
Така като го гледах онзи ден...няма големи амбиции! Thinking

# 32
  • Мнения: 2 471
Джейн кажи какво точно да купя за ядене на бебока, моля те

# 33
  • Мнения: 256
Може да се освободя за четвъртък, но ще трябва да питам и мъжо дали няма да му трябва колата. Ще пиша допълнително като се изясни.

# 34
  • Мнения: 2 584
ок. за четвъртак само пиши към колко а довечера ще ти се обадя да се разберем Hug

# 35
  • Мнения: 750
Джейн кажи какво точно да купя за ядене на бебока, моля те
Aми мила,бебка е на 5 месеца.Мисля,да и взема пюрета и каши за 5 месечна възраст.
Аз съм занесла каша гречка,гречка с ябълка,и оризова.(ох,значи три съм занесла,а съм писала че са 4 ooooh!)
Не знам какво ще ти е удобно да купиш.Мисля да се разберем на пример така,ти да вземеш плодови пюрета и чайче да речем,а аз ще взема зеленчукови пюрета и сокчета.Примерно...нещо такова!Да се уговорим ти какво ще вземеш и ак какво да купя,за да не стане и двете да занесем еднакви неща.Нека да има по малко от нещата които трябва да яде това малко човече!
Пиши какво ще вземеш аз ще допълня друго от мен. Hug

# 36
  • Мнения: 2 471
ОК! Питам, защото както вече писах, захраних дъщеря ми много късно и не съм много в час. Ще ги купя след обяд и към 16.00ч ще пиша какво съм взела, става ли така?

# 37
  • Мнения: 256
не се престаравайте с храната! Това бебе има вече 5 каши - 3 от Джейн и 2 от нас с Рут. Сокчета и пюрета хубаво, но още трябват памперси и мокри кърпички. И добре е да намерим или купим един котлон, та да има на какво да си готвят и да стоплят пюретата за бебето.

# 38
  • Мнения: 2 471
От мене памперси обещах, мога мокри кърпички да взема и плодово пюре - така става ли?

# 39
  • Мнения: 2 584
От мене памперси обещах, мога мокри кърпички да взема и плодово пюре - така става ли?
да става Peace

# 40
  • Мнения: 256
Имам и една молба, моля пишете на лични или тук от кой софииски квартал сте, за да видим как ще стане работата със взимането на осигурените неща, че честно казано не ми се ще да се разнасям с колата по цяла София. Хубаво е нещата да се съберат на едно или 2 места и да знам, че оттам ще ги товаря. Аз лично живея в Мусагеница, близо до Раковата болница.
Имам един  бебешки чай, който ще занеса, тъй че засега не купувайте друг.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Руме,Коте Дани.......

преди месец и пове4е изпраатих по Ваня Манолова доста неща,но знам,4е нищо не е достатъ4но SadДадох и мои дрехи,защото Ваня каза,4е Сашка е мъни4ка ,а си няма много.Кажете самата тя как е?Има ли си вси4ко.

На мен ми е невъзможно на тоя етап да пътувам до Банкя(или Божурище беше),но ще се опитам каквото ми е по силите да помагам.
Знам също ,4е ще оперират в Г.баня,но кога?

и друго Rolling EyesХодили ли са социални там,посещавана ли е от някой от ДАЗД,защото тя самата е дете.Мога да пусна мухата тук-таме ,но ми трябва инфо за Сашка.SOS също могат да й помогнат,но ми трябва пълна информация за да им дам вси4ко необходимо и те да се опитат да помогнат PeaceНашто тук си е отделно Wink

# 42
  • Мнения: 2 584
Роси очертава се утре да отидем, дрехи за нея и децата има в склада и ще взема, намерих и едни ботуши за нея, за операцията също не се знае детето е с краста newsm78, за социалните пак ще я питам, като и казах да провери дали ще и плащат ток и какви помощи може да и се дадат като самотна майка, и тя ми каза ми не става, та сега пак ще я питам и ще ти се обадя smile3534

# 43
  • Мнения: 750
Ох,сега не схванах аз какво да купя! Rolling Eyes
Съвсем се обърках.... Tired
Значи-памперси има,плодови пюрета има,мокри кърпички също има,чайче има!
Аз какво да взема,моля ви кажете! Praynig
Мляко?Какво мляко?Бебешка козметика ли да и взема?
Става ли да купя-Сокчета,зеленчукови пюрета,и някаква козметика за беба? newsm78
Шишета намерихме ли за бебка или да нося!?

Бебето е с краста ли? Shocked
Ай стига бе...не може ли и ние да се заразим дето ходим така? newsm78Не съм в час!  Thinking

Така,значи аз живея до МОЛА на Опълченска,по скоро срещу Билата до МОЛА! Crazy
Кога ще ходите утре?
Да се уговорим как да ви дам нещата,или да дойда и аз. Rolling EyesСамо да не ходите след 15 часа,че тогава оставам сама с двете деца и няма мога!

# 44
  • Мнения: 2 471
Момичета, аз писах към 16.00ч на kote_dani, че няма да мога да дойда лично. Майка ми нещо не е добре и не мога да и оставя малката. Аз живея до НДК и ако е възможно да се видим с някоя мама да ви предам нещата? Аз ще дойда където ви е удобно

Общи условия

Активация на акаунт