Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 097
В тази тема някой друг, освен с ник Ина, може ли да пише  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 149
знаете ли като се замисля, все се оплакваме че ни дразнят и че много търпим, обаче това за безразличието май е доста по гадно
то по-добре едно скарване и после да се сдобрим, както си е редно  Embarassed Embarassed Embarassed
Подкрепям Peace и съм на мнение,че колкото повече си мълчиш по зле става.Аз всичко,което ме дразни си го казвам,очаквам същото и така всеки се стреми да не дразни другия Naughty
А ако се случи следва подобаващо извинение Flutterи от двете страни

# 17
  • Мнения: 18
ако реши да заповяда добре дошъл е

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Проявявам достатъчно търпение, поне според мен. Той може да е на друго мнение  Mr. Green
Не че се налага да бъда търпелива, де. Общо-взето, не се живее трудно с него.

# 19
  • Мнения: 3 929
Моето търпение е почти безкрайно. Не бих търпяла физическо насилие и ясно и категорично съм го заявила. Честно казано, примирила съм се с толкова много неща, че чак съм се обезличила. Не смятам, че това е полезно за нас - нито за мен, нито за него, но вече стигнах почти до крайност в търпението ми. А търпението ми на моменти започна да граничи с безразличие.
smile3518 Според мен стигне ли се до безразличие, значи няма семейство, а по скоро съжителство. То и съквартирант да ти е пак, или ще те кефи , или ще те дразни! Но безразличие... лошо! Значи все пак прекаленото търпение не е полезно за брака. Май както във всичко друго, разковничето си остава златната среда! Ама как да я откриеш?!
То не е постоянно безразличие. Има моменти, в които търпиш, за да е добре или така си мислиш. Казваш си за кой ли пореден път: "Хайде, от мен да мине, само и само да няма скандали и разсърдени." А има и други моменти, когато търпиш по навик и ти е безразлично, че търпиш, че се подлагаш на това. За такова безразличие говоря. То, че търпението е вид мазохизъм, така е, ама чак такава мазохистка не съм - да стигна дотам, че да търпя, да съм безразлична и да не го напусна.

# 20
  • Мнения: 18
ами лично аз съм много прям човек и което ми е на сърцето всичко си казвам. Оказва се обаче че и така не е добре, но нещо ми у бягва златната среда.
А иначе колкото повече трупаш талкова по голям скандал става накрая
Та си мисля не е ли по-добре няколко караници ама по малки Grinning smile3512 yes

# 21
  • София
  • Мнения: 397
Зависи как ще го кажеш.Да имаш търпение не означава да не си казваш,като те е яд,а просто да не те е яд.

# 22
  • Мнения: 18
Зависи как ще го кажеш.Да имаш търпение не означава да не си казваш,като те е яд,а просто да не те е яд.
Naughty e с това не съм съгласна, но .........

# 23
  • Мнения: 473
Търпението ми се изчерпи окончателно. Прагът ми на възбудимост е много нисък Grinning Изнервена съм от много неща, ревящо бебе, дразнеща свекърва, разхвърлян мъж, просто на моменти ми се иска да избягам някъде. Но ще се оправя, аз съм оптимист!

# 24
  • Мнения: 867
Никак не съм търпелива. Бързо се паля, но и бързо ми минава. Не знам добре ли е или зле, обаче ако се опитам да устискам после става по-лошо. Трупам, трупам и накрая си го изкарам тройно.

# 25
  • Мнения: 1 156
абе то и моята не е много висока но ако трябва да сравнаявам с години маи сьм поутихнала. но и аз не сум от тия дето си трят и подмонават вси4ко. по добре да с иго каже6, макар и под формата на 6ега, от колкото да ци тре6. после излиза през носа и на двамата

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 225
Никак не съм търпелива. Бързо се паля, но и бързо ми минава. Не знам добре ли е или зле, обаче ако се опитам да устискам после става по-лошо. Трупам, трупам и накрая си го изкарам тройно.
Това се отнася и за мен.
синео4ка, ние да не сме от една зодия?  Laughing

# 27
  • софия
  • Мнения: 2 140
Аз по принцип съм търпелива и си търпя,търпя,натрупвам,натрупвам,а накрая избухвам #Cussing out.Общо взето търпението ми е нещо като бомба със закъснител и като гръмне става страшно.

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
С времето се научих да бъда много търпелива. Научих се също да търся подходящ момент, в който да напомня, че търпението ми не е безкрайно. Много ми помага и той, когато усети, че губя търпение, приземява ме моментално.

# 29
  • Мнения: 166
"Търпението не ми е силната черта" - това ми е основна характеристика. Rage По всички параграфи с изключение на един - детето. Единствено спрямо нея търпенето от моя страна не може да доведе до безразличие. За всичко останало - силно и бързо паля, запаленото си стои дълго време, макар и тлеещо, но угасне ли - положението става още по-зле.... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт