Бикини за еднократна употреба-откъде?

  • 9 428
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 589
Аз се бях заредила с парчета лигнин за болницата, но от аптеката до Шейново ми препоръчаха специални памперси за родилки. Супер удобни са. Има разбира се и бикини за еднократна употреба.

# 16
  • Мнения: 502
Аз си купих от една аптека цял комплект, но така и не ги ползвах. Бях секцио и акушерката ми каза , че те спарват, а раната трябва да диша. Тя ми препоръча да си взема обикновенни "бабешки дълбоки гащи".

# 17
  • Мнения: 9 973
Аз се бях заредила с парчета лигнин за болницата, но от аптеката до Шейново ми препоръчаха специални памперси за родилки. Супер удобни са. Има разбира се и бикини за еднократна употреба.


и аз от там взех.Памперси за родилки имам още................за второто hahaha

# 18
  • Мнения: 17 407
В Штъркел има- na  Canpol  са. Аз бях мноог доволна, вземи си по- голям размер, дори и да си слабичка Peace

# 19
  • Мнения: 175
На аптеките до АГ болниците ги има. Аз родих секцио и си купувах най-големия размер - L/XL и марката беше Canpol. Доволна съм. Купувах ги от аптеката на Шейново и на Тина Киркова.

# 20
  • Мнения: 1 171
 Аз си поръчах от тук  - http://smehurko.com/catalog/product_info.php?cPath=1_95&prod … da1d684894749cdff ,но още не мого да кажа дали са удобни  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 766
И в Щъркел ги има  Peace
Наистина малко запарват /но пък аз раждах юли, а тогава всичко запарваше  Mr. Green/
Използвах и "бабински" гащи, но еднократните ми бяха доста по-удобни.
Леко раждане  Hug

# 22
  • Мнения: 140
Купих си страхотни на Canpol,ot magazin Пакостник с Овча купел.

# 23
  • Мнения: 2 663
Аз си  взех от пигиса (не знам каква марка бяха) и след раждането реших, че няма да ми стигнат, та изпратих мъжа ми да ми купи от Малечко Bebeconfort.Разликата в качеството е огромна, а  цената прилична

# 24
  • Мнения: 485
Аз си купих от Шъркел. Доволна съм.

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 217
има ги в малечко на bebe confort.

И аз от там си ги купих. Мисля, че струваха 5 лева, 4 броя.

# 26
  • Мнения: 724
Има ги и в "къщата на прасето".

# 27
# 28
  • София
  • Мнения: 267
В  Mothercare(в Mall of Sofia) също имат

Общи условия

Активация на акаунт