В ДОБРИЧ стягаме базара, че Коледа наближава (36)

  • 18 407
  • 284
  •   1
Отговори
# 45
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Който няма идеи какво да прави за базара, моля - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=140804.0

  bouquet

# 46
  • Мнения: 531
Мерси Спинки,аз сега и без това имам какво да правя.Аз имах прозрачна бутилка от пещерска, бяхме си я изрисували съвместно със мъж ми, но една гостуваща котка я счупи.

От мен за сега:
1 коледни играчки в сребърно
2 елхички от едни шишарки-мутанти, които "Мимката" видя и одобри
3 магнитни фигурки за хладилник
4 рисувани бутилки
5 разделители за книги-не, че сега много се чете
6 щипки с фигурка, още не знам дали ще стане

и още много идеи, но времени нет!

Нуждая се от креш хартия за нещо като декупаж по бутилките, но ще видим как ще се пресрамя  да поискам от магазина за цветя.

Насъбрах цяла галерия от интересни неща, а това е приятелско намигване за най-левите ръце


Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 15:57 от драка

# 47
  • Мнения: 4 392
Нуждая се от креш хартия за нещо като декупаж по бутилките, но ще видим как ще се пресрамя  да поискам от магазина за цветя.

не знам, кое наричаш креш- хартия, но ако е креп-хартия, купувала съм от една една книжарничка..до аптеката след "Блага Вайзе" по посока  на хотел Добруджа или България..без значение...Не е скъпа и е достатъчно голямо парче. Peace
Много сладки ангелчета! Heart Eyes

Мама Блу ми се губи нещо..

# 48
  • Мнения: 2 821
от купувачите съм аз Mr. Green...

# 49
  • Мнения: 531
Креш е гладка, много тънка, като паус, но мекичка, лееко прозира.

# 50
  • Добрич
  • Мнения: 3 223

И аз май  Embarassed
Толкова сте сръчни, че просто няма какво да правя покрай вас.

Така де, добро утро и весел ден! Днес ще е слънчево и приятно времето.
  bouquet

# 51
  • Мнения: 2 821
Добро утро!
Ани, добре че не съм само аз "сръчна" Laughing
Галакси, как е Ана-Мария? Радена застъпи 3та седмица и почнаха ревовете Sad - на тръгване, в къщи... усети се мъничето Confused

# 52
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Момичета, не знам към кого да се обърна.
На моя колежка на майка й предстои операция за поставяне на байпас във Варна.
Имат нужда от кръводарители, АВ - . Може да се даде и тук в Кръвен център, Добрич. Но държат на кръвната група.


МОЛЯ ВИ !!!

Сега се свързах с кръвния център тук. Работят от 07:30 до 12:30. Знаят за кого евентуално ше се кръводарява.

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 14:48 от anuschka

# 53
  • Мнения: 377
Здравейте!И ние сме в кюпа на болните!Гого има ларингитна -алергична кашлица.Снощи ми прави едни пристъпи не можеше да диша много ме уплаши днес е малко по-добре , но пак бяхме на д-р.Сега правим инхалации ,пие чай и вентолин.Направо ме е страх като не може да диша.За сега не ми остава време да се захвана с нещо за базара първо да се оправи и тогава ще опитам дали ще мога да измайсторя нещо.Знае ли някой от вас дали в техномаркет или технополис има овлажнители за въздух -препоръчаха ни да си купим.Ако не се лъжа някоя мама от нашите от там си беше купила преди време.Благодаря ви и лек ден на всички!

# 54
  • Мнения: 408
anuschka има хора които стоят до кръвния център и срещу заплащане дават кръв(те са от  малцинствата)  стига това да не ги притеснява.

# 55
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
anuschka има хора които стоят до кръвния център и срещу заплащане дават кръв(те са от  малцинствата)  стига това да не ги притеснява.

Да, знам, мерси!   bouquet Имам вече даже списъка на такива кръводарители.
Ще видим какво ще стане...

# 56
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Здравейте на всички.
Анушка доколкото знам АВ е много рядка кръвна група и преобладава при малцинствата и индийците. Дано да успеят да намерят.

Габриел, ние си купихме миналата зима овлажниител на Уфеса има ги в Техополис.Беше около 115лв. и тогава Чеча го беше показала и ние такъв купихме. Тази година се каня пак да го включвам, защото сме с климатици и има ефект нощем.

# 57
  • Добрич
  • Мнения: 193
Габриел,знам какво ти е..нали и Рая премина през това,само,че беше само ларингит,но първата вечер ми направи нещо като пристъп,беше много тежко,дано премине бързо при вас...Нашия лекар също ни посъветва да купим овлажнител-взех веднага,Филипс,около 250лв бешше,.с индикатор за измерване влажността в стаята,което е изключително важно,защото при другите овлажнители такова нещо няма-пускаш го ,той работи и представа си нямаш колко е влажмостта накрая..малко нож с две остриета става,та внимавай в избора/между 40 и 60 % трябва да е влажността/.У дома се оказа излишен,защото в нас беше 50% Shocked,но си следя и като се наложи го пускам,,И ние се отопляваме с климатици,но то има климатици и климатици Peace
За базара аз само ще пазаря,бих се включила и с моите умения,това да си парвя карсоти ми беше хоби преди и ми липсва,но нямам време за съжаление Sad
Анушка,ще поразпитам,ако мога ще помогна,дано се оправи жената Praynig
Лека вечер!

# 58
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте.
Намерихме 2-ма донора, днес дадоха кръв. Утре май ще е операцията на жената. Надявам се да се оправи!!!

# 59
  • Добрич
  • Мнения: 958
Дзак от мен набързо.
Само надникнах да видя как вървят приготовленията и да съм в час  Wink
Поздрави на всички от Габровския балкан Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт