Изписването на БЕБО

  • 1 692
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 679
Няма нужда специално да ги опаковаш - слагаш в пликче и така ги носиш.

# 16
  • Мнения: 4 111
Бях изпрала и изгладила всичко, нагласих комплекта преди да отида да раждам, донесоха го в деня на изписването в най-обикновена торбичка, никакви такива панделки и подобни.
Аз също платих около хиляда лева, но сметнах за редно да почерпим.

# 17
  • Мнения: 9 973
Не разбирам смисъла на това да се опаковат като подарък?  newsm78 За пред акушерката, която ще го облече ли... Joy
Дрешки на бебка мъжът ми ги донесе заедно с мойте. Бяха си изпрани и изгладени в ново пликче. Когато стана време да обличаме бебка аз извадих дрешките, реално акушерката даже не видя пликчето, в което бяха. Бебка и тя спеше, така че и тя пропусна.  Mr. Green

За букета и бонбоните - мисля, че е достатъчно.  Peace
Joy Joy Joy
А нас ни изписваха на празник и правеха ремонт на помещението за тоалет......................обличаха майки и бебета в коридора............ hahaha hahaha hahahaцяло родилно гледа дупета и трътки hahaha hahaha hahaha

# 18
  • София
  • Мнения: 3 787
Дрешките ги донесе баща му.Не съм ги опаковала специално като подарък.

# 19
  • Мнения: 2 381
Мъжът ми ги донесе в деня на изписването.Бяха в прозрачна чанта с цип, без някаква специална опаковка.

# 20
  • Мнения: 1 531
таткто ни ги носи в деня на изписването  Heart Eyes  нямаше как да са вкутрията,щото бяха вадени и изпрани и изгладени  Heart Eyes  та си бяха в чиста торбичка Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 528
В едно пликче мойте д друго на бебето .Даже бяха в кутия като ги купихме ИЗвадих ме ги майка ги изпра и изгладии в най обикновенно чисто пазарско пликче
Иначе кутия обикновенни бонбони и един букет е достатъчен.Торта я раздават на родилките поне така беше в 1АеГ-Тина Киркова щото предишния ден яли торта

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Татито ги донесе,но понеже бяха прани и гладени не са ги опаковали.А иначе почерпката е нормално бонбони с цветя.

# 23
  • Мнения: 7 474
Мъжът ми донесе дрешките преди изписването в плик.
Бонбони и цветя са достатъчни. Peace

# 24
  • Мнения: 4 668
Ама защо трябва да се опаковат ? Чак и с картон и панделка  Rolling Eyes
Аз бях купила комплект за изписване , но разбира се го извадихме от кутията , за да се изпере и изглади и после ги сложих в пликче .
Мъжът ми ги донесе , заедно с моите  Hug
За почерпката - правилно си решила . Достатъчно ще плащаш , все пак  Simple Smile

# 25
  • Мнения: 455
В една чантичка за подарък бяха дрешките на Симона-изпрани и изгладени.Без допълнителни опаковки и приготовления.
Що се отнася за почерпката,мисля,че букет и бонбони са им предостаъчни!След таксата от 1000 лв нямат право да очакват повече!

# 26
  • София
  • Мнения: 170
Дрешките- предварително изпрани и изгладени, в прозрачно пликче.
За почерпката- това е съвсем достатъчно.
Не го мисли толкова, всичко ще  е наред.
Успех. Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 2 734
Много странно е това с опаковането на дрехите като подарък...Акушерките като ги знам какви са припрени и гледат всичко да става бързо си представям как ще се изкефят да чоплят целофани и да развързват панделки.Излишни неща са това,не се занимавай.Нашите бяха изпрани и изгладени предварително,прибрани в плик и таткото ги донесе в деня на изписването.Иначе носеше една торба с почерпка за акушерките,обаче хич не съм се сещала да питам какво точно им е купил...

# 28
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
За почерпката бонбони и уиски е напълно достатъчно.По въпроса за дрехите-бях ги приготвила в наилонов плик с цип изпрани и изгладени,никаква пандела не съм слагала

# 29
  • Мнения: 415
Акушерките като ги знам какви са припрени и гледат всичко да става бързо си представям как ще се изкефят да чоплят целофани и да развързват панделки.Излишни неща са това,не се занимавай.
Към това да добавя и че не могат да гледат торти - всеки им носи и вече са им се вгадили, на една позната в ТК даже й върнали тортата.
Ние занесохме една гараш, понеже я обичам и ако ни я бяха върнали щеше да ни дойде добре Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт