Имате ли наблюдения върху българските кестени?

  • 2 415
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 733
Разделят се бре, понякога е очевадно че има един в единия крачол и един в дугия. Технологично не съм сигурна как става, ама си личи когато е така  Laughing Копитата се получават, когато мацката е с впит панталон Mr. Green

# 16
  • Мнения: 984
Касиди, явлението се нарича "слонски ушички"  Mr. Green и се дължи на недоглеждане или обличане на по-малък номер панталон от необходимия.
Аз като прочетох кестени и синоптици и помислих, че за новия с очите става дума! Crazy

# 17
  • Мнения: 6 164
Разделят се бре, понякога е очевадно че има един в единия крачол и един в дугия. Технологично не съм сигурна как става, ама си личи когато е така  Laughing Копитата се получават, когато мацката е с впит панталон Mr. Green

Бе не може май, нали са в торбичка.
А и питах мъжа ми за всеки случай, каза, че не можело. newsm78

Ауу това ли било то копита.  Sick

# 18
  • Мнения: 5 393
.
Аз като прочетох кестени и синоптици и помислих, че за новия с очите става дума! Crazy


За кого? newsm78

# 19
  • Мнения: 2 978
Разделят се бре, понякога е очевадно че има един в единия крачол и един в дугия. Технологично не съм сигурна как става, ама си личи когато е така  Laughing Копитата се получават, когато мацката е с впит панталон Mr. Green


Пфууу как пък ги забелязвате тези неща.. ooooh! Laughing Laughing

# 20
  • Мнения: 984
.
Аз като прочетох кестени и синоптици и помислих, че за новия с очите става дума! Crazy


За кого? newsm78
Нали пуснаха един нов говорител във "Времето" по бТВ. С едни такива ококоренки очи. Като гърмян заек е в главата. Laughingи не мига изобщо.

# 21
  • Sf
  • Мнения: 808
Имам цяла кошница с кестени, които събирахме бавно и с кеф в един парк на сладка разходка.

Кас, да имам как сега да те натупам с таз съща кошница кестени. Как ти ги ражда главата тез метафори...

# 22
  • София
  • Мнения: 3 099
Оу, к'ва тема!
Грозна работа, но всеки има право на лош вкус...

# 23
  • Мнения: 4 447
Kас, мисля, че изтрещЕ ти.... Thinking

Предлагам новия ти ник да е Кести  Rolling Eyes Mr. Green

# 24
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хм, никога не ми е хрумвало да се заглеждам по хорските чатали. Пък и на кестенопритежателите им е абсолютно все едно дали аз ще ги забележа или не.
Имам си по-интересни неща за гледане.

# 25
  • Мнения: 2 550
Хм, никога не ми е хрумвало да се заглеждам по хорските чатали. Пък и на кестенопритежателите им е абсолютно все едно дали аз ще ги забележа или не.
Имам си по-интересни неща за гледане.


 Grinning

# 26
  • Мнения: 4 447
А! Забравих да ти кажа, че от разпределението на кестените, много е важно дали в ляво или дясно е разпределен....как до го кажа.... е разпределено клончето от което висят кестените.

Пък и не само в България има кестени  Peace

# 27
  • Мнения: 4 733
Метафоричните кестени са чужда идея, аз мислех да са орехи  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 25 589
Метафоричните кестени са чужда идея, аз мислех да са орехи  Mr. Green

Чуждите орехи - кестени.

# 29
  • Мнения: 804
Тая тема нема да изкара много.  Peace
Размера им няма нищо общо с плодовитостта. Сигурна съм.

Общи условия

Активация на акаунт