балсам за коса

  • 17 834
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз постоянно ги сменям и все съм недоволна. Whistling
използвам ту балсам без отмиване, ту с отмиване, ту маска за коса...
В момента слагам розовата маска на Елсев, но не съм очарована - същата работа като другите. Ползвала съм какво ли не, почти не се сещам за марка, която не съм ползвала. По едно време бях доволна от кремовете без отмиване на Сънсилк.
При мен проблемът е, че косата ми е тънка и много мека, а аз искам да е по-твърда и плътна. Всички балсами и маски я правят много мека, но пък без тях трудно се реша, а и косата ми е изтощена от боядисване и трябва да се подхранва по някакъв начин. Confused
Съжалявам, че се отклоних от темата. Blush
Може и аз да пробвам със силикон. Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 3 838
Аз пък напоследък открих един продукт, от рода на кристалите - протеини от коприна, синя течност, която се впръсква в косата след измиване.

# 32
  • Мнения: 2 936
Аз пък напоследък открих един продукт, от рода на кристалите - протеини от коприна, синя течност, която се впръсква в косата след измиване.

интересно...напиши нещо повече   bouquet марка...доволна ли си?

# 33
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Serpentine, и аз искам да разбера нещо повече...ако може и снимка Blush Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 3 838
Ами на Biopharma са, тези от коприната са сини, а има и жълти, те са с кератин. Купих ги от аптека Салвия на Граф Игнатиев. Ето за какво иде реч: http://www.biopharmahair.com/biooil_bg.html Аз ползвам и ампулите, и спрейчетата, ухаят страхотно.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Аз това не съм го виждала из аптеките, но ще потърся...благодаря   bouquet Peace

# 36
  • Мнения: 1 802
Балсам със отмиване

# 37
  • Мнения: 2 498
Ползвам маска за коса, а не балсам...

# 38
  • Мнения: 6 958
Да, балсам с отмиване, но рядко  Peace

# 39
  • Мнения: 2 229
Балсам с отмиване използвам.
Днес случайно си измих косата с шампоан + балсам за "отпускане на къдрава коса" на Ейвън (моята е само чуплива) и за мое огромно учудване косата ми стана почти напълно права! Shocked Много странно, аз си мислех, че тези "изправящи" продукти не действат много...

# 40
  • Мнения: 375
На Hennaplus ползвам с екстракта от къна  и на Phyto с жожоба

# 41
  • Мнения: 82
liletka сега ми е останало само едно шишенце всички други ми свършиха(трябва да си купувам ама не знам кога ще е) и не мога да ти кажа точни имена.Това,което ползвам и е страшно добро се казва Energy Elixir.Купуват се само от оторизирани салони.Тва шишенце е 100ml и е 60 лева,изгодно е.Има и едни ампули на Йожен Перма Esentiel Stimulant за жени,те също са добри.Едната е 5ml и е 12лв.

# 42
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Балсам с отмиване, и през седмица редувам с маска Peace
Само лятото на морето съм с такъв без отмиване.

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 742
Слагам балсам (с отмиване) единствено за да мога да  я среша , иначе не вярвам на това което пише на етикета.
И аз така.Според мен не бива да се разчита много-много на балсама за поддържане на косата.

# 44
  • Мнения: 447
Ползвам балсам с отмиване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт