балсам за коса

  • 17 833
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 297
Ползвате ли балсам за коса и какъв? Преди време аз не използвах, но имах проблеми с косата си, много бързо ми се омазняваше. А е гъста и по принцип си я харесвам. Затова започнах да използвам, с отмиване. Сега си я харесвам повече, но след няколко дни пак се омазнява. Като че ли има някакъв блясък. Заблуждавам ли се или с балсам е по-добре? Искам вашите мнения. Никога не съм правила маски за коса, а искам да се грижа за своята. Дайте съвети как постъпвате вие?!

# 1
  • Мнения: 438
Ползвам балсам с отмиване.Слагам само на краищата, защото омазнява, по-скоро за лесно разресване.

# 2
  • Мнения: 1 243
Аз след шампоана слагам маска с бързо действие, тъй като си мия косата 2 пъти в седмицата. Ползвам балсам без отмиване след това - за възстановяване и с/у накъсване. Сигурно има ефект, добре си я усещам засега Wink

# 3
  • Мнения: 356
аз използвам на WASH IN GO-FRUCTUS и честно да си кажа ми харесва

# 4
  • София
  • Мнения: 2 160
Слагам балсам (с отмиване) единствено за да мога да  я среша , иначе не вярвам на това което пише на етикета.

# 5
  • Мнения: 82
Аз не ползвам балсам,но след баня си слагам едни продукти за заздравяване на косата  на System Professional,защото след поредното боядисване косата ми страшно много почна да пада.Доволна съм от продуктите.Съвсем се отклоних от темата за балсама  Embarassed Embarassed Embarassed

# 6
  • Мнения: 1 483
Аз не ползвам балсам,но след баня си слагам едни продукти за заздравяване на косата  на System Professional,защото след поредното боядисване косата ми страшно много почна да пада.Доволна съм от продуктите.Съвсем се отклоних от темата за балсама  Embarassed Embarassed Embarassed

Я раздуй малко за тия продукти Praynig

Аз използвам балсам с отмиване на ЕЛСЕВ/розовия/ и съм доволна,но и аз го използвам за по-лесно сресване.

# 7
  • Мнения: 5 577
На Нивеа цялата серия за боядисвана коса - балсам с отмиване, и маска след това. задължително, всеки път. Накрая кристали.
КОсата ми стана страхотна, а беше ужасна слама.  Sick

# 8
  • Мнения: 165
На Палмолив шампоана и балсама с отмиване за боядисана коса.  Peace
Цитат
Накрая кристали.
Каква е идеята на кристалите? Никога не съм ползвала и даже не им знам предназначението  Blush

# 9
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ползвам балсам с отмиване

# 10
  • София
  • Мнения: 7 793
Не ползвам никога балсами, те помагат на косата само за по- лесно разрестване, но не подхранват.  Naughty

След шампоан винаги маска за коса.  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 3 797
Слагам балсам (с отмиване) единствено за да мога да  я среша , иначе не вярвам на това което пише на етикета.
Същото Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 523
Винаги при миене на косата слагам балсам - косата ми е много дълга и без него няма да мога да я среша. Освен лесното разресване с балсам косата ми става много мека и блестяща. Предпочитам балсамът да е от същата серия като шампоана, с който съм в момента, освен това не харесвам и не ползвам продуктите 2в1 (шампоан+балсам).

# 13
  • Мнения: 656
Балсам с отмиване Peace
 

# 14
  • Мнения: 745
Ползвам балсам с отмиване на Шаума, само за да мога да си вчеша косата по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт