Внимание!! Откриха олово в червилата на известни марки!!

  • 1 711
  • 21
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 25 441
Аз като ви разправям, че има заговор на дизайнерите-гейове и модните къщи срещу здравето и живота на омразната конкуренция - жените, вие не ми вярвате!  Crossing Arms
Естествено, всичко е насочено най-вече срещу репродуктивното здраве.  Whistling

# 2
  • Мнения: 5 577
Не ми пука, пак ще си слагам.  Blush

# 3
  • Мнения: 3 405
А в кремовете има живак. Зарежете скъпата козметика.  Sunglasses

# 4
  • Мнения: 25 441
Газ, мас и праз - тайната на КМ!  Hug Heart Eyes Flutter

# 5
  • Мнения: 5 577
Газ, мас и праз - тайната на КМ!  Hug Heart Eyes Flutter

газ маз и оцет за въшки ли беше?

# 6
  • София
  • Мнения: 2 827
Газ, мас и праз - тайната на КМ!  Hug Heart Eyes Flutter

газ маз и оцет за въшки ли беше?
ДА  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 405
Не, бе, против тях  Wink

# 8
  • Мнения: 25 441
Аре, кво се правите, че не четете в КМ. Вергилия не може с кран да я измъкне човек оттам!  Joy

Газ и мас - за хубост. Праз - да държи ухажорите настрана, защото шедьоврите се съзерцават отдалече.  Flutter

# 9
  • Мнения: 5 539
Аз затова ползвам неизвестни марки Mr. Green

# 10
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не ползвам и не ми пука особено

# 11
  • някъде
  • Мнения: 979
Аре, кво се правите, че не четете в КМ. Вергилия не може с кран да я измъкне човек оттам!  Joy

Газ и мас - за хубост. Праз - да държи ухажорите настрана, защото шедьоврите се съзерцават отдалече.  Flutter
rotfImao smile3532

# 12
  • Мнения: 1 002
това ''откритие'' се подмята от години в нет-а ...не знам кой му вярва , а и не знам
кой тук ще се уплаши от едно червило , след като масово се пият хапчета за отслабване , без име , с неизвестен произход и състав ,
за кратко наречени - ''розовите'' и "зелените "

# 13
  • Мнения: 103
За да разберете дали червилото има олово или не може да пробвате следното:драснете върху ръката си малко от въпросното червило и след това го натъркайте със злато/пръстен,обеца или нещо друго/,ако червилото потъмнее на кожата ви значи е от опасните Wink

# 14
  • Мнения: 4 392
За да разберете дали червилото има олово или не може да пробвате следното:драснете върху ръката си малко от въпросното червило и след това го натъркайте със злато/пръстен,обеца или нещо друго/,ако червилото потъмнее на кожата ви значи е от опасните Wink
Да, забравих да напиша за този тест.
Благодаря!  bouquet

Мацки, направете теста с "неизвестните" си червила hahaha (Тъй де, да не мислите, че са тествали всички марки червила..) и давайте резултатите тук!
Да свършим една полезна работа!

Тази тема сериозно е за КМ. Mr. Green

Пробвах с моето: Jade Maybelline New York - добро е. Peace

Последна редакция: нд, 14 окт 2007, 14:58 от Amarena

Общи условия

Активация на акаунт