Коментари за ясла 58 в кв. Хаджи Димитър в София

  • 2 382
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
И синът ми посещава тази ясла. Някой беше писал, че директорката му е отказала, защото детето било малко.. Кристиян тръгна на ясла на 1г. и 1м., даже не ходеше още сам, така че този довод ми меко казано странен.. освен през изминалата година директорката сама да си е променила изискванията..
Не мога да се оплача от яслата обаче. Наистина като питаш, казват едно и също, но вече и Криско говори повече и го разпитвам до колкото мога.  Grinning Иначе при нас леля Доби е споменавана най-често. Събота и неделя винаги иска да разглежда снимките с групата му от яслата. Чувства се добре там, ходи с желание има си приятелчета вече Grinning С болестите - изкара два бронхиолита, два отита и 3 стомашни вируса с разстройство и повръщане но това беше още през първата зима в яслата. Тази зима с изключение на 2 хреми до сега други болести не е прихващал. През групата им два пъти минава варицела, но Кристиян така и не се разболя.. чакам третата вълна:)
Менюто им е ..има какво да се желае. Всеки ден има някаква супа за обяд. За следобна закуска много често са разни кремчета. За закуска обикновено са филии или някакви тестени изделия с чай или мляко. Веднъж ме разбиха с една пица за закуска..

# 16
  • София
  • Мнения: 1 877
изида, в х. димитър ли сте вие? директорката казваше, че това е от значение..не че е гаранция.за записването при тях.

# 17
  • Мнения: 44
Аз също се обаждах скоро за записване, като при нас става въпрос именно за октомври-ноември 2008 (сега сме на 9м.), но Директорката, като чу че не сме от района и категорично (дори малко грубо Naughty) ни отказа  Rolling Eyes. Попитах: "Като не сме от Х. Димитър нямаме ли право да кандидатстваме??? Shocked".... но действително местата не стигат в цяла София и това е голям проблем, който аз чак сега осъзнах (като ми дойде до главата Cry).

# 18
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 394
Да, в Хаджи Димитър живеем. Не си спомням обаче дали ме е питала къде живеем, но така или иначе в молбата си писах и адреса. Спомням си , че ме попита какво работя и аз и мъжа ми. Аз молба за яслата подадох октомври 2005, когато дребния беше на 2 м. само, а тръгна на ясла септември 2006..
Добре де, аз поне от темата за детските градини разбрах че няма райониране. Т.е това, че не живеете в Хаджи Димитър не трябва да е пречка да можете да си запишете децата в ясла в този квартал.. Thinking

# 19
  • Мнения: 44
.............. Аз молба за яслата подадох октомври 2005, когато дребния беше на 2 м. само, а тръгна на ясла септември 2006..
Добре де, аз поне от темата за детските градини разбрах че няма райониране. Т.е това, че не живеете в Хаджи Димитър не трябва да е пречка да можете да си запишете децата в ясла в този квартал.. Thinking
По принцип не е пречка, но по правило живеещите в района са с предимство и тъй, като наплива е голям - нас направо ни отрязаха! Така е почти навсякъде  Rolling Eyes.  Ето ти казваш, че сте се записали ЦЯЛА година по-рано. Това е доста показателно. Аз явно съм закъсняла... Confused

Общи условия

Активация на акаунт