ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 9

  • 11 149
  • 374
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 305
Здравейте Simple Smile Какво си правите?Аз днеска що годе съм диетична-кисело мляко и половина,2 парченца ряпа и 2 ябълки,но има много време до края на ден за жалост.Успешен ден   bouquet  bouquet

# 361
  • Мнения: 603
Здравейте момичета  hug hug hug Как сте днес?
Аз за днес мога да се похваля само с тренировка- 25 мин колело/300кал/,100 коремни преси,гимнастика за цялото тяло. Общо 45 мин. някъде. И съм доволна. Продължавам да не ям и да пия сокове и утре ще съм така.  Rolling Eyes
sky*****, и аз съм така, с милото диета не мога да спазвам,много трудно..пък и той така яде..ама се справям де,горе-долу  Joy
Мими, непременно утре ще си взема от новата Активия. Аз с мюслите много обичам.. как си днес, почина ли си от снощи? Тренира ли?
Тедъ, без нервии  Hug
Мами? къде си? работиш ли мила  Hug
Ванчето, само още една кофичка мляко ти позволявам  Naughty  Hug Laughing
Приятен съботен ден милички, и колкото се може по-диетичен. Много минуси утре за табличката, аз няма да пращам мерки,искам накрая..пък и да не орочасам нещата  Joy

# 362
  • Мнения: 305
Ее Усмивке късно душа Simple Smile Току що хапнах едно вкусно свинско с гъбки,топено сиренце,вино,картофки...ммм  Laughing Laughing Laughing ама повече нее .Само салатка вечерта   bouquet

# 363
  • Мнения: 1 416
На милите ми дружки -големи гушки отивам да свърша малко работа и после съм тук че много ми липсвате

# 364
  • Мнения: 485
Ей, нещо темичката се поумори и взе бавно да върви!!! hahaha Joy
Но какво пък-утре, ще си имаме нова Peace. Всъщност утре ли ще е новата темичка newsm78?
Ох Crossing Arms, толкова ми е скапано... Crossing Arms.....днес цял ден....то не беше тъпчене, не беше плюскане ooooh!. Уфффф ooooh! ooooh!.Крайно време е да се хвана в ръце Whistling
Вие, всичките Убавици, къде се губите Thinking?
Аз ще отида да потренирам малко Whistling, че направо ще полудея така #Crazy, само да си стоя на едно място. Shocked Лека вечер на всички и утре кат за нова тема с нови сили
Mr. Green Peace

# 365
  • Мнения: 4 176
И аз чакам новата.
Аз нямам промяна в кг, понеже още оправям пораженията от миналия месец. Надявам се да се включа с нови мерки в следващото "замерване"  Laughing т.е. не с енадявам, а съм сигурна.

# 366
  • Мнения: 1 416
Мими и Криси хайде красавици искаме темичка   bouquet  bouquet  bouquet

# 367
  • Мнения: 157
Dobro utro ot men mili4ki Simple Smile Az o6te ne sym si i izbrala dietka no za smetka na tova pak ograni4ih hranata.
Sladurki hajde 4akame da se zapi6em v novata temi4ka.
Izvinete me  4e ne pi6a na Kirilica no mi se precaka ne6to kompiutara.
Lek i dieti4en den na vsi4ki i da si po4inete hubavi4ko dneska 4e ot utre pak na rabota.

# 368
  • Мнения: 485
Ето и аз да се наредя на опашкатат. Чакаммммм за новата темичка.  Peace

# 369
  • Мнения: 603
Добро утро сладурки  newsm51  Как сте? Аз сега пия кафенце  и ще ходя да гласувам.. От днес съм на протеини твърдо до 10, защото видях че наближава пълнолуние, а тогава не се сваля и се стреснах  Shocked та затова протеинчета.. Нещо Японската сега не мога да я спазвам,може би после...
Вие как сте? Приятен и диетичен ден ви желая.. ще чакам новата темичка да се запиша  Hug  Hug  Hug  Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 2 099
Здравейте милички,
Крисси няма нет, така че до довечера ще пусна новата темичка.  bouquet

# 371
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
ДОБРО УТРО ,

последен ден на протеини....утре ще си хрусна зеленчуууук  Laughing
Дано в новата темичка има много нови минуси  Heart Eyes

# 372
  • Мнения: 2 099
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА НИ ТЕМИЧКА.    bouquet
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=238011.new#new

# 373
  • Мнения: 488
Пораженията от "почивните дни" са огромни. Днес не съм се мерила. Три дни не съм спряла да ям!
Момичета, да не е нещо вирусно, дето провокира апетита ни??? Thinking Направо съм отвратена от безволието си... Не ми се пише... За новата темичка - същите мерки, дори не зная днес дали са верни. Онзи ден бяха.

# 374
  • Мнения: 1 416
Пораженията от "почивните дни" са огромни. Днес не съм се мерила. Три дни не съм спряла да ям!
Момичета, да не е нещо вирусно, дето провокира апетита ни??? Thinking Направо съм отвратена от безволието си... Не ми се пише... За новата темичка - същите мерки, дори не зная днес дали са верни. Онзи ден бяха.
Мацко без такива ,нова тема нови минуси пак казвам ако сме безгрешни ще сме богове хайде мила скачай в новата ни темичка и смело напред

Общи условия

Активация на акаунт