Рицарки на Бялото кантарче 15.10.2007 - 22.10.2007

  • 11 793
  • 396
  •   1
Отговори
# 390
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 419
В откраднатите минути :
Миракълче ,  Hug Що е време, все е за нас - има и други срещи . Важното е да намериш душевното спокойствие . Знам какво е да загубим близък -  с теб сме  Hug
Тед-ка , благодаря ти за снега . То ние тук или няма , или като завали , бедствено положение обявяват  Mr. Green
Вещи , да нацелуваш Бомбониерата
Пуки  Hug ( за настоението , което лъха от поста ти )
Моята Голди се завърна  Heart Eyes
Диче , вече си мисля в НГ баница във всички парчета да сложиш здраве  Peace
Камъче , да ти мине ръчичката . Изащо ще ходиш космата - в София козметички няма ли  Mr. Green
Майчееее , ако не градуси , поне един чифт ПАТуши метни  Mr. Green
Правих сладко от дюли - донесо юха ми 6 броя и аз нали съм от икономичните , дето ще хвълям (щото никой не яде сурови ) спретнах сладко - това е най- ароматичното сладко за мен . В къщи замириса... на зима  Mr. Green ( сладко от дюли ,...палачинки.... толина  ... червено вино )
Имаче и още, ама...
Мариетка - за сестра ти  Hug
Айде , че ме гонят
Лека
За всички  Hug

# 391
  • Мнения: 1 279

Лека нощ и от мене милички!

От утре пак се почва...
...нали сме си работни!!!

# 392
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
Пък аз бях за ФЕлипчо, ма беше ясно, че ще направят каквото могат, за да подпре едно рамо на Кими. Догодина - негов ред. А Хами - има още мноого време пред себе си.

# 393
  • Мнения: 1 479
Не съм чела всичко, ама сега се добрах до компа  и давай при вас! Днес успяхме да влезем на стройкото, само че нещо не се впечатлихме!

Горе-долу съм в режима! Утре трябва да стягам поредния рожден ден! На мъжа ми! И трябва и още нещо за подарък да му взема и да чистя и виенски кифли да търся! Изобщо много неща, ох дано да се справя!

# 394
  • Мнения: 1 479
Пак съм аз! Вещи, детенцето ти е чудо! Живо и здраво са ти е и много да те радва!

Не ми се спи, но ще лягам! Лека нощ, приказни!

# 395
  • Мнения: 2 492
Събудих се от зверски болки , едвам съм се дотътрила до компа ... ако някоя от вас е страдала от схванат кръст и знае някакъв лек да помага .
Не ми се мисли как ще реагира шефа , като му кажа , че сигурно няма да ходя цяла седмица .
Поне по толкова ми държи на мен .
Мажа се с Диклак , но файда от вчера вечерта до сега никаква .
Как ще се замъкна до поликлиниката не ми се мисли . Cry
А виновника за този кръст е панорамния прозорец отстрани на бюрото ми .
И двата климатика работеха цяла седмица на 30 градуса и пак успях да се схвана .
Другия виновник е стола ми - представете си супер луксозен офис , но са спестили от столове с някакви с ниски облегалки без колелцата - не знам дали схванахте , нещо подобно .

Не знам как ще стигна обратно до кревата , станах да потърся нещо ефикасно , за да мога да се вдигна до сутринта на крака , но едва ли ще стане . Praynig

# 396

Общи условия

Активация на акаунт