ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007

  • 3 683
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
да ни е спорна, окъпана в златни цветове и много усмивки

време е да помислим за тиквата и черепа  Mr. Green

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 18:27 от Анонимен

# 1
# 2
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки Hug

Joel, благодаря за новата темичка  bouquet как е твоят юнак? сигурно се радвам, че днес няма да ходи на училище Hug

при нас холандският вариант на Halloween (Sint Maarten) е на 11/11. тогава ще обикалят моите с фенерите за вкусотии Party

и ние сме в пълен състав в къщи. таткото ни направи леко възпаление на белите дробове и за сега няма да ходи на работа. Алекс е във всеки случай много щастлив, че татко му е в къщи Heart Eyes.

да сте здрави всички  bouquet
лека и ползотворна седмица от мен Hug

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 10:17 от Milenski72

# 3
  • Мнения: 7 914
добро утро и от.. след малко повече , че се разпищяхме Crazy

# 4
  • Мнения: 7 430
Здравейте мили мои,странстващи приятелки Hug Hug Hug

Искам да ви пожелая една вълнуваща, красива и прекрасна седмица...не съм ви забравила...но просто нямам много време за четене и писане, че съм се захванала тук с разни благотворителни нещица Peace

Звездичка, извинявай, че скоро не съм ти писала Hug Hug Hug....чувствам се неудобно Sad Sad Sad
Целувки на пищящия мъж Heart Eyes

Бъдете здрави  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet и привет от БГ земя Wink

# 5
  • Мнения: 4 111
Здравейте!
Пожелавам на всички ви весела, успешна и ползотворна седмица!  Hug

# 6
  • Мнения: 1 110
Хай хуй и ползотворна и топла седми4ка от мен  Hug

Тук е изгряло слън4ице и ние ще се от4етем с разходки, 4е утре май пак ще ни вали  Laughing

Миленски татито на доктор ходи ли или по местен табиет , то само ще мине? Как се 4уства?

# 7
  • Мнения: 1 550
Kariluis, сериозно ли прогнозата е пак за дъжд? ами какво се чудя newsm78. то може ли повече от 2 седмици да е слънчево Crossing Arms
татето ни ходи на лекар и му изписаха антибиотици. петък е пак на преглед. и сега се опитва да почива, но Алекс не му дава мира Crazy

# 8
  • Мнения: X
Milenski72, синчето шета насам-натам
сега разглобява ютията
иначе е добре
май утре ще е "in de school zijn" (така ли се пишеше, как бързо го забравих)

вашият тати май го е позакъсал
дано бързо се оправи

при нас снегът се разтопи, валя дъжд
сега е топло и слънчево
ще чистя и после навън да разходя "болния"

звезди, май е весело при вас, а Mr. Green

за днес ще се опитам и да си довърша последния проект по английски (между чистенето и прането)
имам да си избера една професия и да представя какво се изисква, как, колко време и т.н за да станеш такъв
аз си избрах космонавт/астронавт
събрах инфо
сега остава да го сглобя
после и последното есе остана и КРАЙ

ДИД о ЛИНКА та бързо да дава отчет защо не се явява тук на срещи горещи

поздрави на всички

# 9
  • Мнения: 5 475
 Весела и успешна седмичка на всички.
  bouquet
 Няма да съм много редовна , особено от петък нататък. Peace
Чакам гости от Холандия за рожденния ден на дъщеря ми. Wink

Дидка, целувки на малките юнаци. Heart Eyes  bouquet

# 10
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Привет и от нас.
И ние сме в редиците на болните,Иван е с темперетура и леко разтройство Sad
Недявам се да минава вече,ако не ще посетим докито утре.
И тук захладня,май зимата идва колкото и да не ни се иска. cold
Да имате една добра седмица всички.  bouquet
На болните бързо оздравяване.

# 11
  • Мнения: 1 909
Я да ви кажа и аз набързо едно Ку-ку, докато не се е свършила и тази седмичка Grinning Успявам едва да  ви попрочета отвреме-навреме, но докато се усетя и то вече дошло петък и все не успявам да се разпиша.

Да ви се похваля, че се записах все пак на курса по Тайсу при трениора по джудо на Сашо. Оказа се доста по-натоварващо, отколкото си представях, макар че всъщност е само нещо като разгрявка за истински спорт (и аз уж се имам за спортистка - ама било то, преди сто години). Е, предпочитах да се сдобия с мускулна треска в корема, а не в глезените, но следващия път ще внимавам.

При нас продължава да си пече слънце и да няма никаква надежда за дъжд - вече повече от три месеца стават. Не че е неприятно, времето е идеално, но земята така се е втвърдила, че като поливам вече не поема.

Joel, защо точно космонавт ще ставаш на английски? За да имаш повече за писане ли?

Приятна предхелоуинска седмичка - всички да са оздравяли докато стане време да се превърнат във вещици и тикви! #Silly

# 12
  • Spain
  • Мнения: 3 750
ола чикас Simple Smile
 и аз не се вясвам много в темите ви напоследък но днес реших да мина да се разпиша Simple Smile
 Джоел какъв сняг какви 5 лева ..сняг не съм виждала от 6 години .даже тази година ве4е ще изнудвам мъжа ми да ни кара на " сняг" 4е Гери го е виждала само на анимационен филм Simple Smile
Дидка как е в Б-я .. не те бях заси4ала във форума отдавна . с какви благотворителни неща се занимава6 ?
Звезди  Hug как е мъника
mamKami да оздравявате бързо
Астреа предварително 4еститя Рд на щерка ти  и весело изкарване ви желая
лек ден на вси4ки  Hug

# 13
  • Мнения: X
ЛуДеТина, е, нали сме съседи
само 4000км ни делят  Mr. Green
мналата седмица пусках снимка на снега
задържа се цели 3 дена

chumbi, звучи интересно това за джудото
да имаш много бойни успехи ти пожелавам, а таткото да внимава в картинката  Twisted Evil
а за космонафт - нали е уж по-нестандартно, затова го избрах
иначе аз лично хем съм дърта вече за там, хем са ми много диоптрите и сланинките

mamKami, да се оправяте бързо

ето една интересна рецепта, за тези, които готвят с кеф:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=231929.0

не е сложно, а е много вкусно

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 17:43 от Анонимен

# 14
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Joel-звучи вкусно,хмммммм  eat благодаря за рецептата при 1-ва възможност ще я спретна на моите мъже  bouquet

 Milenski72 -да се оправяте бързо.Алекс по-добе ли е след искараната настинка?И на таткото бързо оздравяване.

chumbi -браво за спортната инициатива.Аз все отлагам,и се оправдавам че нямам време.Ама си е оправдание,винаги мога да отделя 1 час за фитнес,а не го правя.И килцата си се трупат.

 ЛуДеТина-дано успеете да видите сняг Simple Smile Иван като го питам за сняг,и той показва фризера Simple Smile дано тази година и ние видим малко повечко снежец.

 kariluis- newsm78 хм,какво ще рече този поздрав?

# 15
  • Мнения: 3 423
Цунки, гунки по муцунки, по дупата и
по пупата, по челцето и по нослето,
но, за Бога, поне в заглавието пишете
нормално, бе, женки. Какво е това й???

Re: ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007 )

# 16
  • Мнения: 1 110
МамКами този поздрав е зака4ка с местния поздрав - ма холандски добър ден, утро и т.н е хуен дах, морхен.. та заради тоя хуен отпред и така се полу4и поздрева Laughing

Миленски, няма страшно, за уикенда го дават подобрено Sunglasses

# 17
  • Мнения: 7 430

Дидка как е в Б-я .. не те бях заси4ала във форума отдавна . с какви благотворителни неща се занимава6 ?


Утре ще правим митинг "Искаме детски площадки" (ей, ама голям организатор съм bowuu), а сме се заели с една друга мама да организираме Сливеснките мами за благотворителност в нашия регион. Първото, което мислим да направим е базар за Коледа Wink
Дано всичко тръгне добре и се намерят повече кандидати за помощ Praynig

Целувки на всички Ви  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • Мнения: X
...
но, за Бога, поне в заглавието пишете
нормално, бе, женки. Какво е това й???

Re: ПредхелуИнска тема - подготвителна 15-21.10.2007 )

Лиска, мерси
не ми хареса, ама не се усетих къде е грешката, пусти му чуждици

ДИД о ЛИНКА та, успех

# 19
  • Мнения: 2 195
Аз един "Добър ден" да кажа , че миналата седмица докато се наканя да напиша нещо и тя темата свършила  Rolling Eyes
Не съм ви и чела ... , затова ще питам като не ми е ясно  Mr. Green

Дидка , слушат ли мъжете ? Как са нещата при вас ?
 
Карилуис и Миленски , к'во се оплаквате , вчера ходихме на Схевенинген риба да ядем - хората се къпеха ... а ... топло си е временцето  Mr. Green

Джоел , вярно има сняг при вас  Crazy

Астреа , кога е рождения ден ?

# 20
  • Мнения: 1 550
Joel, благодаря за пожеланията  Hug космонавтският проект звучи наистина много нестандартно. успех bouquet как е твоето момче? утре naar school ли ще го пращаш? поздрави на юнака  smile3503
а тая рецепта и аз ще я опитам chef колко калорично е това, обаче  Thinking

мамКами, мерси Hug Алекс е вече добре. таткото и той се оправя. Иван по- добре ли е? гушки Hug

Мимка, ама то си беше супер време smile3521 имаше дори деца в зоо-то с боси крачета Shocked ами, на мен чак толкова топло не ми беше. ти как си? почна ли ти стажа? как е Станислав? харесва ли му в училище?

Астреа, очертава се супер уикенд при вас Party купи ли вече подарък за Борянка?

Карилуис, аз вече и на сухо време се радвам. за топло ще се облечем и пак става за разходка. но ако пак се падне такова слънчево време, като миналата неделя- супер smile3508

Chumbi, браво за Тайсуто. идея си нямам какво е това, но се възхищавам на всички спортуващи  bouquet аз да си призная съм от мързеливите Embarassed

Дидо о Линка, успех с организирането на Коледния базар  bouquet

Босилек, днес съседката дойде на кафе. бях направила пак португалските сладкиши. тя си хапна 3. мнооооого и харесаха и поиска рецептата. цялата къща мирише все още много апетитно. как сте вие с малкия Михайл?

лека вечер от мен Hug

# 21
  • Мнения: 952
Здравейте сладурани,
много ми е приятно да видя позагубили се момичета отново в седмичната.
Целувам ви всички и обещавам утре да пиша повечко.
И от мен пожелания за една невероянтна седмица изпълнена с емоции. А няма как да не е такава - МАЙКА се прибира в БГ след 4 години(стегнахте ли куфарите, взимайте топли дрешки; тази вечер по ТВ казаха, че декември ще е много студен и ще има обилен сняг - Томи явно ще има късмет да се радва на Бяла Коледа), а и рожденничка си имаме по същото време  Wink
Понеже в БГ времето супер застудя  от мен за сгряване и спокоен сън - чаша горещ чай



Прегръщам ви горещо  Hug до утре.

# 22
  • Мнения: 7 914
ОоооООооОо кого виждам ДИД о ЛИНКА та
 как си мила Hug Hug Hug
ааа въобще не се притеснявай.. покраи малкия терминатор и аз не винаги съм в час... дори и за това колко бързо тече времето!
 кажи как си ти? приспособихте ли се в БГ?
а мъжете ти са станали големииииииии сладуранковци- много да ги  Hug от нас  bouquet


Joel

 хаха каква скука? newsm78... дори и за спокойствие ще ходя да рова в речника, че забравих какво е Joy

Astrea
а какво стана с холандския зет? Mr. Green Whistling

chumbi
 Joy мускулна треска на глезините newsm78.. хайде другия път да е на по-обичайно място Whistling

ЛуДеТина

 уж спи и слуша...ама май в уж-то е проблема Crazy Mr. Green
 как сте вие  Hug

Liska

има ли ни вече в БисИрите? Mr. Green

Ralfieta

 така ли? тази година зимата в Бг ще е сурова ли? Thinking

# 23
  • Мнения: 2 195
Миленски , не съм го почнала още , след есенната ваканция . Малкия е добре , много му харесва на училище , даже сега ( въпреки че е ваканция , пак става рано за училище )  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен  Hug

Мимка, аз дори не знаех, че сега децата са във ваканция Embarassed поне децата случиха на време Simple Smile

Звезди, ти нещо се загуби. звездният принц как е?

Ралфиетка, как си? мерси за чая Hug

лек и ползотворен ден от мен  bouquet

# 25
  • Мнения: 7 914
Milenski72
 загубих се, че уикенда ме беше подхванала една мигрена, а вчера не остана време...а да не чуе дявола в момента малкия си играе сам (!!!) в кошарата... Party Party Party
нали знаеш в даден момент като те подхване въртележката и.... Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 7 914
къде се изгуби Пепеляшка? newsm78

# 27
  • Мнения: 1 049
Лек ден момичета   bouquet
Днес съм малко по свободна и реших да се включа, преди да ида да спортувам, да пожелая на болните бързо оздравяване.  Praynig Hug
Миналата събота в Триест имаше регата, много е год да видиш 1800 лодки как се състезават. Crazy Целият град беше луднал ,още се говори за класации и т. н.
Калида не се е мяркала скоро.  newsm78
ДИД о ЛИНКА та, успех с базара и да цункаш малчуганите .  Heart Eyes
До после   bouquet

# 28
  • Мнения: 1 550
Звезди, много хора се оплакват от главоболие Sick и аз от миналия уикенд съм постоянно с главоболие и нищо не помага Rolling Eyes браво на Ерик Hug поне от време на време ти дава почивка  Mr. Green

Зай4енце, похвално е това за спорта Hug ще взема да се замисля и аз Thinking ама аз само с това си оставам, мисленето де Crazy а, снимки не направи ли от регатата?

# 29
  • Мнения: 1 049
Milenski72, забравих апарата, но погледни профила ми  Peace

# 30
  • Мнения: 1 550
Зай4енце, голяма красота е толкова много лодки събрани на едно място Grinning

# 31
  • Мнения: 5 475
  Добро утро от ботуша! Hug

Мимка, рождения ден е в събота. Wink
Миленски,  подаръка вече го получи - нов компютър. Grinning

Звезди, засега се въртят разни италиански кандидат зетьове, но все още нищо сериозно.  Sunglasses
Целувки на Ерик !  Heart Eyes  bouquet

Бягам че имам задачки днес. Rolling Eyes
Лек и успешен ден на всички!   bouquet

# 32
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Утро добро от гората.  Hug
Мацки, изоставам с четенето, използвам последните слънчеви дни за игри и разходки навън. Фаби изкарва поредно зъбче и е мрънкане и хапане  Close
вчера цял ден кибичих с бебе на ръце да чакам коминочистачът да мине да си направи профилактиката, той чак тази сутрин дойде. И подари на Фаби една монета за късмет Flutter

# 33
  • Мнения: 2 195
Миленски , само в Норд Холанд са . Нали има разлика в провинциите - аз например не съм  Rolling Eyes  Моята е другата седмица .

Астрея , подготвяш се значи за парти  Wink

# 34
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Здравейте момичета!
Ние се оправяме,Иван малко накашля и му е дрезгав гласът,но е добре.
Тук при нас започна зимата.Темперетурите паднаха(само като си помисля,
че до мин седмица бяхме с чехли),денем е приятно но вечер си е хладничко.

Zai4enze -много интересно звучи,това с лодките.Жалко че не си имала фото.

Astrea-как върви подготовката за партито?Още ли имаш гости?

Ралфи-къде изчезна?Разбрах че в четвъртак пак имате стачка?Как е малката рибка на леля?

Звезди-успяхте ли да си починете?Сега когато малкият сладкиш е по спокоен?


Да ви почерпя виртуално,мъжо днес има рожден ден.


             

# 35
  • Германия
  • Мнения: 8 094
mamKami да ти е жив и здрав рожденника!


# 36
  • Мнения: 4 111
mamKami, да ти е жив и здрав рожденика и много да те слуша!   bouquet
Благодаря за почерпката!    Hug

# 37
  • Мнения: 1 550
добро утро от мен:-)

мамКами, честит ти рожденик smile3525  bdbaloni добро здраве и много щастие и любов newsm67

Пепеляшка, много мил вашия коминочистач Flutter нашите нищо не дават, но поне си почистват след като са приключили с проверката Mr. Green

Мимка, то и при нас децата са във ваканция, но наш Алекс си ходи на фермата. хубавото е, че фермерите нямат ваканция. така де, кой да им гледа кравите иначе newsm78

лек ползотворен ден от мен  Hug

# 38
  • Мнения: 1 110
Добриутро и от мен моми4ета Hug

Тук вали..... и сега се 4удя с какво да разнообразя Алексът:)

МамКами 4естит ти рожденник, да ти е жив и здрав и само радост и любов да има между вас  bouquet

# 39
  • Мнения: X
mamKami, честито на таткото и много да ви слуша

пожелавам ви една чудесна вечер

а тортата е убийствена, да ти е жал да я ядеш  Mr. Green

момичета, хубав ден ви желая
при нас е слънчево
отивам на плуване с детенце

# 40
  • Мнения: 2 195
Мамками , да се оправяте по-бързо и да ти е жив и здрав рожденика !   bouquet

# 41
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Добриутро и от мен моми4ета Hug

Тук вали..... и сега се 4удя с какво да разнообразя Алексът:)

....
Обличате анти-дъждовните дрехи и ботуши и отивате да джапате из локвите Wink Аз така правя с Мартин, ако не е порой. Или се возим с автобус...или просто редим пъзели, мацаме с боички, или ако е "топъл" ден в басейна ходим на плуване.

# 42
  • Мнения: 5 475
Здравейте от мен! Hug

mamKami, да ви е жив и здрав рожденика !    bouquet

Бягам по задачки.  Sunglasses

Лек ден на всички!   bouquet

# 43
  • Мнения: 952
Привет момичета.
Аз пак се позагубих тези дни, но то като гледам и в темичката няма голямо движение въпреки, че някои от момичета отново са ни навестили.

mamKami - да ти е жив и здрав рожденика. Да се радва на много успехи и на много любов от вас с Иван. Е и той да ви глези разбира се нали затова е мъжката сила.
Ние продължаваме да стачкуваме. Има идеи за споразумение, но нищо официално и подписано. Дори в момента слушам новините и пиша  Laughing
Утре пак има Национален митинг в София, но аз пак съм с болно гърло и реших да не ходя. Вече се притеснявам - явно не съм се излекувала добре предния път и сега като застудя, пак съм на линия с болежките  Cry
Все се канех да ви пиша и да ви покажа снимки от митинга миналата седмица - ето ги ТУК


Milenski72 - как е половинката, възстановява ли се вече?

ДИД о ЛИНКА та - как сте ти и твоите мъже? Как вървят благотворителните инициативи.

kariluis - как сте с Алекс? Правите ли разходки или времето вече е твърде студено и се топлите вкъщи?

звездичка - как си след мигрената през уикенда, по-добре ли се чувстваш тези дни? Как е и прекрасния мъник? Растете ли, слушка ли, папка ли? Другата седмица ще ходите ли на чичо доктор(нали пораствате с още 1 месец)

pepelyashka - ясно е, че късмета ще е с вас щом бебчо е получил монетка от коминочистача. Все пак обаче какво стана със зъбчето(това кое подред ви е). Понеже малкия ти принц вече е на половин годинка, я кажи сяда ли вече?
И да си призная само от теб чувам за анти-дъждовните дрехи и ботуши. Явно Марти, а после и мъника ще бъдат калени момчета.
 
Astrea - отметнали сте едно от задълженията покрай празника, щом подаръка е вече налице  Wink

Zai4enze - явно съм пропуснала, какво спортуваш. А за регатата ти завиждам, пък и като гледам прекрасния ти аватар еееееееееех....
Как е синчето?

Joel - ти плуваш ли със синчето или само той се радва на водата

И за да се подкрепите чаша горещ шоколад и нещо сладичко (да ме прощават тези, които са на диета  Wink)

     (последното специално за МАЙКА с пожелание за успешно стягане на багажа, лек полет и най-вече емоционална среща с родината)

Ох след работа отивам на зъболекар, в понеделник ми каза че имам цели 3 зъбчета за правене. Стискайте ми палци  Praynig

# 44
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Момичета благодаря ви много за пожеланията!
И вие да сте живи и здрави,да се обичате много
с половинките,и да се радвате на прекрасни дечица!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 45
  • Мнения: 7 914
mamKami
 без малко да изпусна - честит ти рожденик- много да те слуша и на ръце да те носи Hug Hug Hug

момичета, аз пак нямам време да пиша, моя красавец ревнува от компютъра- смао да ме види да посягам към клавиатурата сбръчква нос и почва да хленчи Crazy и после не разбирали, а? ooooh! ooooh! ooooh!
пък и вчера и онзи ден беше прекрасно време тук.. та се поразходихме малко...а вчера малкия заспа на края на разходката , а през другото време мълча #Crazy- да не повярва човек Whistling


цунки и  Hug от нас

# 46
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Да се запиша, преди да е станало петък  Crazy. Изпратихме родителите обратно към Бг, и сега се започва голямото преселение на народите ooooh!, ужас, просто не виждам как ще се оправим с всичкия багаж... Поне времето е хубаво, чак по-топло от лятото, с тези дъждове, които имаше тук. На мъжа ми сестрата (хич ме няма с роднинските връзки Laughing) е рожденничка на 1.11

Чумби, той всичкия дъжд при нас се изля това лято  Laughing - и в Суис и в Спейн. Ти сериозно си се заела с бойните спортове, а?

Ралфиета, докъде стигнаха нещата при вас? Казвай новини от извора  Simple Smile

Астреа, приятно отпразнуване на рождения ден на дъщеря ти!   bouquet

Мамками, честит рожден ден на половинката ти на патерица! Всичко най най -хубаво му желая!   bouquet

Звезди, твоя мъник много ревнив  Laughing, а ако се появи някое братче/сестриче?

# 47
  • Мнения: 1 110
Ааааа Вес мол ти са, дъждът беше при нас през цялото лято, т.е тогава когато трябваше да е лято...

# 48
  • Мнения: 952
Иха днес ще се включа отново  Laughing

Звезди - не знам ревнува ли или просто иска и той да пише. Аз научих моя племенник да трака по клавиатурата и да играе с мишката и сега няма отърване. Само някой да седне на РС-то и се почва мрънкане - иска и той. Вече му подарих една страхотна червена мишка за да се забавлява с нея(сега и клавиатура ще му дам  Wink)

Вес - новини от извора да искаш. Първо ще се върна седмица назад, че още съм силно впечатлена от Националния протестен митинг миналия четвъртък.
Никога не съм очаквала, че ще се съберат толкова много хора. Със сигурност бяхме около 50 000. Разбира се силно ме притесни и факта, че имаше страшно много полицаи - навсякъде по маршрута ни, почти един до друг наредени и все едно се движиш в кордон(затова и на много снимки съм наблегнала на полицията). Като прибавим обажданията на колегите, които твърдяха че по медии говорели за деструктивни елементи край Парламента и вече сериозно започнах да се притеснявам. Явно нашите политици са се готвили за преврат или не знам какво. Все пак митинга бе много спокоен и интелигентен. Впечатлена бях от изобретателността на българския учител - такива интересни плакати имаше. Естествено като математик и прагматичен човек си помислих - лелеееееееее колко скъпо мастило(за принтерите де) се е изхабило заради няколко министъра. Жал ми е, понеже при нас в момента няма нито един работещ принтер. Общината не отпуска парички за мастило. Добре че успях да разпечатам с последното едни упражнения за хлапетата и програмата на училището.
Утре отново ще има Национален протест в София. Дано столичани не намразят учителите, че им блокираме движението.
И сега по същество: Днес около 14ч. се пусна новината за споразумение, уви оказа се погрешна информация. Говорителят на синдикатите поискал по грешка по-ниска сума  newsm78  #2gunfire
Очакваше се ако са стигнали до споразумение да започнем училище в понеделник, сега обаче още нищо не е ясно.
Последното предложение на министерството е 648лв. средна брутна заплата в образованието до 1/10/2008. Уви явно към средната заплата влизат и заплатите на всички от министерството на образованието, на учителите в българските училища в чужбина и се получава една огромна сума. Например средната брутна заплата сега е 444лв(според министерството ни), а при нас дори и шефа взима по-малко парички нищо че човека е със солиден стаж.

Вес - вие пренесохте ли багажа към Испания или имате още неприбрани вещи? Как изкарахте с родителите, позабавляваха ли се те, пък и вие?

kariluis - още ли вали при вас? много е неприятно в такова лошо време. Тя верно Пепеляшка е дала много идеи за забавления, но все пак си е кофти, когато времето е мрачно и дъждовно.

Извинете ме за дългия пост, дано не съм ви отегчила. Целувам ви всички  Heart Eyes
Дано не съм ви досадила

# 49
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
привет на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

бяхме болни с малкото  Confused, той поне се пооправи, ама а3 сьм още гола вода  ooooh!....
ако останат малко сили пак ще пиша....

мама Ками, честит ти рожденик и весел пра3ник у дома  Hug Heart Eyes

до после, бандата  Hug Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 952
аmei  Hug
стискам палци бързо да се възстановиш и ти. Как е Шокито - дано не е тежък вируса, който ви тормози.

# 51
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Срам, срам и пак срам, чак сега разбирам, че ще има още едно шоки. Embarassed

Още срам, но не за мен - Германия пада от Чехия на футбол в момента. Crazy
И ядец, изгубила съм си любимото черно яке и камиончето, което днес трябваше да докара нов матрак се блъснало и нъцки матрак и удобно спане Close

# 52
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Карилиус, ще мерим Naughty hahaha. Но от валежите в Испания има даже срутени мостове.  Shocked Въобще тази година в испания се изля дъжд за предните поне 3 години суша.

Ралфиета, и тук по тв даваха за стачката, шествието, с подробен репортаж. А из нета в бг чета, че била отразена нарочно много слабо, за да се създаде усещане, че не е сериозно.
Иначе, с пренасянето тепърва се започва  ooooh!. А родителското тяло е много доволно. Спретнахме на родителите (моите и на мъжа ми) една среща-визита на Париж през уикенда, и останаха очаровани. Утре ще пусна линк, уцелихме чудесно време.

Амеи, пази се! Да оздравяваш бързо!  Hug

Пепеляшка, днес явно не ти е ден  Mr. Green

# 53
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Вес, то цяла седмица така, вчера се залях с вряла вода, сутринта всички се успахме дружно ...утре какво ли има да става Rolling Eyes

# 54
  • Мнения: 952
pepelyashka - ясно е че днес ти е било тройно критичен ден, но дано утре вече късмета се върне при вас. Нали ви подари монетка коминочистача, потъркай я и може да се завърне късмета при теб   Mr. Green

Вес - супер, че сте се радвали на хубаво време в Париж. Да ви се похваля на ушенце - днес се рагистрирах в една игра за екскурзия до Париж. Ако спечеля първо тук ще се похваля

# 55
  • Мнения: 1 550
Ralfietka, дано скоро да се постигне споразумение, задоволяващо всички заинтересувани страни. да оздравяваш бързо  bouquet стискам палци да спечелиш екскурзията до Париж! и нашия татко е все още болен, но ходи на работа Crazy

Амеи, и на теб бързо възстановяване  bouquet

Пепеляшка, от утре вече ще ти потръгне, ще видиш Naughty

Звезди, твоя Ерик все намира нещо да те държи в шах Mr. Green много е изобретателен Heart Eyes

мамКами, вие как сте? гушки на Иван Hug как изкарахте рождения ден?

Астреа, гостите дойдоха ли вече?

Вес, успех с пренасянето  bouquet

Карилуис, нас ни огря слънцето за малко след обяд. при вас пекна ли? как е Алекс Heart Eyes?

Палачинка се загуби нещо newsm78

лека вечер от мен Hug

 

# 56
  • Мнения: 952
Добро утро слънчеви момичета!
Приготвила съм ви чашка ароматно кафенце.
И ви желая усмихнат и вълшебен ден.

 

МАЙКА, къде си? Да ни навестиш за последно преди дългия полет. Нагушкай Томи.

Milenski72 - как сте вие? Твоята половинка, защо така бързо е започнал работа? Няма ли повече болнични или той предпочита да работи. Бързо да се възстановява   bouquet

# 57
  • Мнения: 1 294
Я и аз да се обадя преди петък Simple Smile

Ралфиета, надявам се много скоро да се намери разре6ение, 4е от такава ста4ка никой не пе4ели (поне не обикновените хора).
пепеля6ка, кофти късмет, а? Хайде дано да няма пове4е гре6ки Simple Smile А и аз се успях яко днес, 4асовника звънна оба4е Мартински явно не се събуди и аз уж да стана да стана и съм отнесла пак, та 4ак в 7,30 се събудих а в 8,00 трябва6е да съъм на работа. За 2ри път тая седмица ми се слу4ва  Confused
Вес, иии бравос, с те със сватята как са? Дружки? Simple Smile
звезди4ка, оооо разбират и о6те как... Simple Smile

# 58
  • Мнения: 7 914
лелеееееееееее днес какъв крив ден- ужааааааааааас ( и вчера беше ама днес бие по точки)
леглото ни се разглоби под  smile3535-то ми д..е
 ерик надриска всичко, което не е за дрискане
 вратът ми се е схванал и не мога да гледам на страни ooooh! ooooh! ooooh!


Ralfieta

аз още в корема правих уговорки с Ерик, че компютър за него ще има само ако спинка и слуша Crazy Mr. Green
стискаме палци за Париж Hug


amei
да оздравяваш, че малкото шоколадче се нуждае от здравето на мама.. да не говорими за голямото шоколадче Heart Eyes

Milenski72
вчера акто се върна баща му смях...гукане- остави го баща му 5 мин при мен реееееев ooooh!
ама и на мен така ми изнася- да се гледат с татко си Party Party Party





# 59
  • Мнения: 1 294
звезди, да не си се заразила от пепеля6ка не6то ? Simple Smile
А за надрискването една приятелка ми разправя как един ден сложила моми4енцето си (1г.,10м)  да спи и след 20тина минути отива тиииихи4ко да погледне дали е завита, била сигурна 4е спи, за6тото нито звук не се 4увал, и вижда детето изоб6то не спи ами се изакало и запо4нало да вади и маже ... Simple Smile

# 60
  • Германия
  • Мнения: 8 094
 Joy Joy Joy Joy това с дрискането ми напомни за племенника. Събудил се Никлас от следобеден сън, успял сам да си свали наакания памперс и свеки го заварила да размахва щастлив пампата с все съдържание Crazy
При нас екшъните продължиха и тази нощ, след не знам си колко пъти кошмари при Мартин се събудих от мокро при Фабиан. Снощи толкова съм била отнесена, че е заспал с платнена пеленка, вместо с памперс. Резултатът беше в 4 ч. мокро легло, мокро бебе и аз ошашавена, защо ми е мокър гърба.  Embarassed Към това отново бълнуващ Мартин и картинката е мале-леле. Tired


Ах, добро утро от гората! Hug

# 61
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Добро утро.
Иван му остана едно "пръхтене " в гърдите и лека кашлица.Май докито няма да се размине,след малко ще званна за час.Тази година вирусите май са доста опорити.
Ние добе си изкарахме рожденият ден,с малкият дзвяр.Тази година дори не си помислихме да го оставяме Simple Smile Той беше най-щастлив,А забравих да се похваля,досега сутрин като се сабуди или реве,или ме вика.Вчера стана сам,излезе от леглото и доиде в хола.Да бърза да подари подаръка на баща си,то май за това така бързо изтропка  Grinning

Ралфиетка-благодаря за кафето.Дано скоро се реши това със стачката.Така никои не печели.На мен кръсникът ми е учител,и от него научавам подробности.Вчера ми каза че има училища които не са започвали уч година newsm78 лоша работа.Дано има някакво развитие днес.Гушки за адаша на Иван Hug

 amei-бързо да оздравявате. Hug

Звездичка-дано скоро се пооспокои малкият Ерик.Иди му вземи някоя нова играчка,да се позаиграе малко.Иван като мрънкаше за нещо,или просто кисел се сабуждаше глегах да имам нещо под ръка,или ново или някоя която не я е виждал много.Да има мир макар и за 20 мин.

Миленски-как е Алекс?Ходи ли във фермата ?Успявате ли да се разхождате,какво е времето при вас?

Пепеляшка-какъв е този твои ден,та чак и през ноща да продължи.Айде дано днес ти е един хубав ден  bouquet

Bec-леко и спорно  пренасяне.Аз не съм разбрала,вие за постоянно ли се местите.Извиняваи може и да си казвала Embarassed

Майка-къде изчезна.Да ти пожелая лек път.Весело изкарване в родината.Да нагушкаш малкият принц.Чакамете да се включиш от БГ земя.

Лек ден момичета.

# 62
  • Мнения: 1 909
Добро петъчно утро!
Явно всичките дъждове са се изваляли някъде другаде и за тук не е останало и капка - вече съвсем забравих какво е това! Да не говорим, че коминочистачи май изобщо не съществуват при нас....
Продължавам да водя Сашо с колелото до училище сутрин - много добре действа, особено изкачването на връщане. Ако някой се интересува - това тайсу въобще не е някакъв боен спорт, ами само разгрявката преди евентуален такъв Grinning
Зайченце, а ти какво спортуваш? Май никой друг не си признава, че спортува, освен Жоел донякъде...

Ралфи, твоя племенник значи първо мишка, после клавиатура... скоро ще има и компютър към мишката както е тръгнало.
 Ама много се проточи тази стачка бе! Как се справят толкова време родителите...  Shocked

Вес, все се каня да те питам - как ти се отразяват тези чести местения? Свиква ли се или всеки път е екшън и нерви?


Звезди, ние затова сме си купили желязно легло я Grinning

Приятен петък и всички болни да оздравяват!  bouquet


# 63
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Добро утро!  Hug Днес тук отново пече  Shocked newsm78

Ралфиета, чудесно кафе! Скоро някъде срещнах в нета как точно се правят такива фигурки, много красиво беше. Стискам палци за екскурзията в Париж!  Praynig

Миленски, а вашето тати защо не си седи у дома, да се доизлекува?

Палачинка, двете свати се разбират прекрасно, пу-пу. Mr. Green. А за събуждането, на майка ми едно време баба й е слагала будилника в метална кофа Shocked, за да го чуе Laughing

Звездичка, много сте се разгорещили снощи, чак леглото да се разглоби...... Wink Sunglasses

Пепеляшка, искрено ти съчувстввам. На всичко съм съгласна, но не и да ме будят през 2 часа. За мен това си е китайско мъчение Crossing Arms А сега децата как са? За мазането с пампи - имам "опит" с племенницата - веднъж така беше омазала кошарата си, уж спейки, както си мислехме, че се усети в съседната стая, и то при затворена врата Sick. Сестра ми после как почисти.. не знам..аз наглеждах малката.  Mr. Green

МамКами, ходихте ли на лекар, какво ви каза? Подарихте ли на татито подаръка, остана ли доволен? Малкия герой сигурно е бил много горд.  Sunglasses. А за местенето - местим се за 5 месеца, и после се връщаме пак тук, за 2 год.

Чумби, а това тайсу всички мускули ли натоварва? А за местенията, свиква се Rolling Eyes. Най-гадното е да минеш през чекинг-а. Откакто от Иберия ни сложиха 200Е глоба за свръхбагаж #Cussing out, мерим по 100 пъти всеки куфар, а на летището винаги ни отчита с поне половин кг повече. То това са нервите де.  Tired Сега се местим с 3 полета до Испания + оставяме тук на garde-meubles някои неща за домакинството.

Любиту, къде се изгуби? Още ли си в Бг или се прибра у дома?

И Калида също не я виждам от много време.  newsm78

Лек ден на всички!   bouquet

# 64
  • Мнения: 7 914
palachinka
лесно прихващам само негативните неща Crazy

pepelyashka

 мъжо има одрискана и опикана стена , аз се редя на опашката само с двапъти опишкана стена... пелените вече не ги броим Joy

mamKami
аааа да оздравяватееее Hug Hug Hug
 ааа това с играчката го знам... постоянно сменям играчките Hug Hug Hug
ама 20 мин вече и на цица не стоим Whistling

Bec
то да беше от това щях да си  Whistling и да си мълча Blush
знам че трябва да отслабвам...ама чак пък толкова Crossing Arms
то и нашето е желязно...ама само рамката Mr. Green

# 65
  • Мнения: 5 475
 Включвам се само да поздравя !  Hug

 При мен е лудница, утре идват гостите и куп задачки ме чакат. Crazy

 Нямам време да ви чета, само пожелавам на всички лек ден и ще се включа съботно с тортата.   bouquet

# 66
  • Мнения: 5 183
Ето ме.
Тук съм.
От няколко дни не съм включвала компютър, че много се отплесвам ...  Embarassed
Багажа е почти спретнат.
Утре последни приготовления и ... в събота - на летището!
Малко съм се шашнала, но само малко  Crazy
Ралфи, мерси за снимчицата!
Много мило че се сещтате за мен!  Hug

# 67
  • Мнения: 1 909
МАЙКА, лек път! Усещам от тук колко се вълнуваш! Heart Eyes

Вес, ти с тези толкова държави, къде все пак се чувстваш най в собствени води? Сигурно не е лесно да местиш цяла къща в наколко куфара Rolling Eyes  А тайсуто наистина действа върху всички мускули, при това всеки път упражненията се сменят и се набляга на различни места. Наистина много полезен ефект има, най-вече че след него  се чувствам  не толкова изморена, колкото готова да направя обиколка на района на колело, например.

Звезди, и сега какво - ще поправяш леглото или ще отслабваш? Wink

# 68
  • Мнения: 5 475
МАЙКА, лек път и само положителни емоции в родината! Heart Eyes Hug

# 69
  • Мнения: 1 550
МАЙКА, лек път и от мен bouquet наслаждавай се на 4- месечен престой с любимите хора Heart Eyes

# 70
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Лек път и много приятни емоции, Майка!

# 71
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз да се вклю4а, по-добре късно, отколкото никога  Blush

Майка, лек път и те 4акаме с разказ за великото пътуване  Hug

Пепи, свърши ли 4ерната серия  Wink Нека ве4е късметът да не ви напуска!

А Калидка наистина из4езна  newsm78

4умби, браво за спорта! Аз мисля другата седмица да пробвам Тай-4и.

Лека ве4ер на вси4ки  Hug

# 72
  • Мнения: 1 550
добро утро, девойки Hug

мамКами, как е Иван? води ли го на докито? милият той Heart Eyes, представям си го как е подарил подаръка на татко Hug

Пепеляшка, как ти мина вчера денят?

Вес, нашият татко реши, че не е толкова болен и тръгна на работа. той си беше в къщи от миналия четвъртък и вторник се върна на работа. подобрява се, но кашлицата още не е отминала. лоша работа е да си болен Tired
вие значи се прибирате само за зимата в Испания. много добре сте го измислили Whistling 200 Евро на свръх багаж #Crazy до сега не сме плащали. 'само' 80 Rolling Eyes успех с местенето?

Звезди, как е вратът ти? на едно екскурзионно се бях схванала така. класната ми ме беше разтрила, намаза ме със спирт за горене (поради липса на друг) и ми направи превръзка от една кърпа. на другия ден ми нямаше нищо. от помня как болеше ooooh!

Астреа, весело посрещане на гостите  bouquet

лек ден от мен Hug


# 73
  • Мнения: 7 914
Milenski72
благодаря, че питаш...малко по-добре е...така адски ме болеше вчера, че не бях на себе си Tired ooooh!


МАЙКА
лек път и многоооо приятно изкарване в БГ Hug Hug Hug

chumbi
леглото, че по-лесно и по- бързо   Mr. Green

# 74
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Звезди, отслабването може да почака  Mr. Green Добре че малчо още не ходи, че със схванат врат трудно се следят лудориите на бебоците! Иначе, в красива мама се появи нещо като диета, уж разделно хранене, но изглежда лесна, мисля че и при кърмачки става... newsm78 За 90 дни фиданка стани

Майка, лек път и ще чакаме включване от България!  Hug

Чумби, след първото и най-важно местене (от Бг за Испания) вече съм претръпнала, и ми се струва, че от всяка стая мога да направя свой временен дом и да се чувствам добре  newsm78 Thinking

Миленски, веднага си взимам от капучиното Hug

# 75
  • Мнения: 952
Здравейте момичета

МАЙКА не остана, тръпнете ли? Стискам палци само положителни емоции през следващите месеци. Лек път и при първа възможност да се обадиш от БГ. И ако имаш път към Ст. Загора да се обадиш  Heart Eyes

Астреа - кипи ли вече подготовката на РД-то на щерката, предполагам сега у вас е весело гости, щастливи младежи.

Milenski72 - ама каква красота си ни сервирала, със зимен привкус и снежец . Как е Алекс? Доволен ли е от фермата?

Звезди - страхотен аватар - Честито. Как сте вие с малкото момче? Очакваш с нетърпение прадполагам уикенда, за да те отменя половинката.

Bec - как сте вие? Какво е времето при вас - дано ви зарадва със слънчеви събота и неделя.

Целувам ви всички   Heart Eyes  Hug

# 76
  • Мнения: X
момичета, да ви пожелая приятен уикенд

звезди, може да пробваш с тигров балсам, мирише малко кофти, но помага
аз за последно се нагласих така, като си легнах с влажна коса и на отворен прозорец преди месец
само балсамът ме спаси оше след 2/то мазане

майка, лек път и да си прекарате чудесно
дано има много сняг да се радва Томи

Mama Strumpf,
за тай-чи съм чувала много добри неща
важно е инструкторът да е добър, за да ви научи на правилните техники

Milenski72, дано таткото да се е оправил и да не го повтаря скоро

Astrea, чакаме тортата
нали сме диетни, поне картинката да ни стопли душата

моят юнак днес имат дискотека с още 1 клас
ще бъда и аз там (как иначе да изтрва  Mr. Green) като наблюдаващ родител
а утре може да идем да гледаме новия филм на ПИКСАР с мишока-готвач
това студио ми е любимо, супер филми правят
и да не забравя и да си купя нова ютия, няма да ходим измачкани, я


поздрави на всички и да сте здрави

# 77
  • Мнения: 1 909
Joel, тъкмо се канех да питам дали юнака е сглобил ютията... Laughing  А филма за мишока-готвач си заслужава! Имаше страхотен ефект върху Сашо - цели два дни след това си искаше супа за вечеря, в която слагаше толкова подправки, че само той можеше да си я яде  chef 

Мама Щрумф, виждаш ли, май нямаме много други последователи - а после, защо французойките били слабички Joy

Ами тука в тази тема само торти и почерпки  - май трябва да въведем и по някоя картинка за упражнения пред компютъра (против схванат врат, например Grinning )

Астреа, весел празник и специални поздрави на рожденичката!

# 78
  • Мнения: 7 914
Bec
аз я знам отдавна тази дета...ама 3 месеца на диета мога да съм само от юли до декември а това време вече мина Rolling Eyes
пак и цял ден на плодове.... Rolling Eyes



Ralfieta

мерси  bouquet
хаха акк уикенда...ей на 5 часа наближава Party Party Party


Joel
 имам го в предвид, даже е с намление в един магазин...ама довечера или утре ще се добера дотам Hug Hug Hug

chumbi
 хах+ дебело д..е + ревливо бебе...с една дума няма такова измислено чудо Joy


# 79
  • Мнения: 1 550
привет, девойки Hug

Joel, благодаря Hug нашият татко е вече по- добре.
весело изкарване на дискотеката на теб и твоя юнак Party
успех с купуването на ютия!

Chumbi, похвално за спорта, ама на мен снимки с спортни мадами хич не действат окуражително...въобще не ги гледам Mr. Green

Вес, тази диета...много дълга- 90 дена ooooh! аз искам бързи резултати Crossing Arms но не ми се и спортува Rolling Eyes бях 4 дена на диета и се отказах. утре ще ходим на сватба и в поканата пишеше официално облекло (нещо непривично за Холандия Confused) и аз се уплаших, че не мога да си облека роклята. пробвах я, ами тя е разтегателна Joy Joy Joy така, че диетата я зарязах.

Ралфиетка, как е момчето на леля? ти как си?

Астреа, весело изкарване на рождения ден Hug

на всички пожелавам един супер уикенд  bouquet



# 80
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Миленски, то и аз искам бързи резултати  Laughing, ако може за 2 седмици да хвърля 3-4-5 килца, ама това може да се постигне сигурно само ако съм на вода и мултивитамини, и не спирам да тичам по цял ден, и да натискам половинката Heart Eyes по цяла нощ  Mr. Green

Ралфиета, при нас за сега има слънце, да не повярваш! Надяваме се и утре да е така, защото смятаме да направим последната за тази година екскурзия из швейцарско.  Thinking

Джоел, ще чакаме после отзиви за дискотеката!  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 2 195
Майка и от мен лек път !   bouquet  Много красиви емоции ! Колко време ще сте в Бг?

Ралфи , какво е ставало вчера в София ? Нещо покрай стачката , ама не можах да разбера  Rolling Eyes

Аз съм вече ваканция , да се похваля  Party 
Нещо става обаче покрай нас..Като слязох от влака една камра полиция се сурна към гарата ... това беше преди около половин час , а още чувам сирени  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 952
Добър вечер!
Тази вечер бях на гости - побъбирхме си хубаво, похапнахме, сгряхме се с червено винце.  Много приятно си изкарах.

Joel - хареса ли ви филмчето. Гледах преди време реклама  и много се запалих.

chumbi - щом Сашо само е искал да яде супа, а не я е готвил той значи ефекта наистина е добър

Звезди - стискам палци да минава схванатото  Praynig

Milenski72 - добре сме и аз и мъника. Весело изкарване на сватбата ви пожелавам. Щом роклята ти е станала, няма причини да не се чувстваш страхотно.

Bec - при нас преди час заваля дъжд, доста се застудя. Дано поне на вас ви се усмихне слънцето  и да си направите страхотна укскурзия.

mimkata - не знам точно какво имаш впредвид за София. Като цяло нищо не е станало, митинг, протест и нула внимание. Лошото е че предния ден се получи едно разминаване в цифрите и фразите на преговарящите и от там се нажежи напрежението между обществеността и учителите  Sad

Черпя ви с чаша червено вино и ви желая прекрасен и топъл уикенд, изпълнен с много любов и добро настроение

Скрих винцето в линкче, за да не товаря темичката -  Wink

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 14:08 от Ralfieta

# 83
  • Мнения: 952
Ауууууу замалко да пропусна нашата рожденичка.

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БОРЯНА!!!

Бъди неповторима и прекрасна, лъчезарна и очарователна. Пленявай всички с усмивка и познания. Бъди нежна и обичана млада дама. Пожелания и за здраве, разбирателство с твоята прекрасна мама и много любов.


 

Астреа - букет от нежни пожелания и за теб. Бъди все така романтична и невероятна майка. Гордей се с твоето пораснало момиче. Честито!

# 84
  • Мнения: 7 914
Честита ти Рожденичка, Astrea!!!

Да ти е здрава, усмихната и все така  да ти радва сърцето с  успехите си!


# 85
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Здравейте момичета.
Ние сме добре,разминахме се с докито.Нашият го няма,а в дър поликлиника 1-ви възможен час за вторник(как да не ги обича човек? ).В болница не ми се ходи,защото се чака по 3-4 часа докато стигнеш до лекар.И като кажа че няма Т а само кашля,ще ме сметнат за луда.То тук е една исторрия с лекарите.Така че се лекуваме в къщи,с топло,сир за кашлицата,и диета за разтройството.Май ни повтори вируса,и аз сам като"разглобена".

Joel- как мина дискотеката?Дано сте се позабавлявали с юнака.Филма е хубав,поне на мен ми хареса,Иван му се зарадва в началото,после му омръзна.Е не е Мики Маус да го гледа без прекъсване.

 Milenski72-евсело изкарване на сватбата.Така ли се празнува по холандски?Без официално облекло.Тук като се насконтосват,с рокли с голи гърбове,като Холивудски знаменитости стават Simple Smile

 Bec-за 5 месеца само и после пак голямото преместване? Лоша работа.Не можеш ли да оставиш нещата така както са,да си вземете дрехите и най-необходимото.В Испания(нали не бъркам)да купиш само най-важното.Аз така направих преди време като се местихме с мъжо за 6 месеца.Дрехите взех,на място купих посуда малко.И после хаиде обратно,всичко на боклука и ние само с куфарите.

Звезди-как е схванатото?Дано минава бързо.

А започвам да се срамувам.Всички спортуват,само мен май ме помързва.И после искам да свалям кила.

Весел уикенд момичета.



# 86
  • Мнения: 7 914
Joel
вчера си купих кремче за вратлето, ама не тигровото, а Волтарен понеже тигровото съдържало минт( мента newsm78 ) и може да раздразни очите Thinking

Milenski72
да се забавляваш на сватбата и ще те чакаме с разказ Hug Hug Hug

Bec
аз може ли на 5 кила на седмица за N-брой седмици Crazy Mr. Green
сега се мудря... да види какви ще ги измЪдря Joy

mimkata
разбра ли се какво е станало? newsm78

Ralfieta

почти мина още едно-две мазания и ще съм катУ нова Party Party Party

филма с мишока и аз си го изтеглих или довечера или утре ще го гледаме.. казват че си заслужавал Party


mamKami

 не се тревожи и аз съм от неспортуващите, че и ядящите Crazy
ама аз нали ви казах да оздравявате... що не ме слушата? newsm78

# 87
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Гери,да ти е жива и здрава рожденичката!

Здраве и късмет,и все така да ви радва!
Весело изкарване на празника!




# 88
  • Мнения: 1 550
ASTREA, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БОРЯНКА!

Да ти е жива и здрава, много щастлива и обичана!
Успех в следването и всички начинания!



# 89
  • Мнения: 1 550
мамКами, бързо оздравяване bouquet гушки за Иван Hug

Звезди, радвам се, че вече се чувстваш добре Hug гушки за Ерик Hug

Ралфиетка, какви са последиците за вас при една толкова дълга стачка Confused дано бързо и благополучно да приключи всичко за вас Hug

а, довечера изкараме добре сватба Party
слънчев уикенд на всички bouquet

# 90
  • Мнения: 4 111
Честит рожден ден на Борянка! Да расте здрава и много щстлива!  Hug bdbaloni lovekiss

# 91
  • Мнения: 2 195
Звезди , не , не можах да разбера , щото не гледах новини  Rolling Eyes  То с тая българска телевизия  #2gunfire  Моят мъж верно се заканва да я спре  Rolling Eyes

Астрея , да ти е жива и здрава щерката ! Много успехи и пожелавам !

# 92
  • Мнения: 5 475
Момичета, сърдечно благодаря за поздравленията. Hug
Исках да кажа няколко думи.  Wink
Много от вас са в началото на пътя, който съм изминала за 18 години. Wink
Исках да пожелая от сърце на всички, положителни емоции и удовлетворение, такива каквито изпитвам аз в този ден! Heart Eyes  bouquet


# 93
  • Мнения: X
Astrea, да ти е жива и здрава, и много щастлива, с успех във всяко едно начинание, както и много обичана

аз имам още малко време до там
отсега ми се изправя косата как ще го караме
нещо с това учене хич не го бива - голям мързел и липса на отговорност, все трябва да го юркам, а е вече голям

при нас вали  Sick

на всички приятен уикенд

# 94
  • Германия
  • Мнения: 8 094
Наздраве на Астреа за рожденничката!
На Борянката пожелавам щастие, късмет и весел студентски живот с успешно взети изпити!

# 95
  • Мнения: 1 110
Астреа 4естита ти рожденни4ка!!!! И поздравления за прекрасния резултат който си постигнала за тези 18 години  bouquet  bouquet  bouquet

# 96
  • Мнения: 1 526
Здравейте!
Аз, както напоследък често ми се случва пак съм в надпревара с времето.
Май му взимам този гейм щом се докопах до компа  Mr. Green.

Астреа, честита ти рожденика горда и достойна мамо!
Борянка, 18 е началото, а при теб то е чудесно. Много хубав старт в живота.
Здраве, щастие и весели студентски години ти желая от все сърце.
   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

Май съм изпуснала Майка да й пожелая приятно изкарване и лек път. Дано намери време да се включи от родината.

Joel, ооооох ако знаеш как те разбирам за това:
Цитат
отсега ми се изправя косата как ще го караме
нещо с това учене хич не го бива - голям мързел и липса на отговорност, все трябва да го юркам
Все едно аз съм го писала за щерката. То са молби и уговорки. За всяка написана буква одобрения и похвали. Зад всяка решена задачка стоят пазарлъци и почти военни преговори  ooooh!.
А и класната й се жалва, че много бърбори...

Е наоплаках ви се  Whistling...
Весело и приятно прекарване на неделният ден!

# 97
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Джорджи, 4естита ти рожденни4ка!
Да ти е жива и здрава и само щастие и радост да ви носи!

  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Джоел, разказвай за дискотеката  Wink

# 98
  • Мнения: X
добро утро от лапландско
диското беше супер
проведе се в общото помещение на едни съседни къщи, оборудвано като перално и място за събиране, беше много уютно
всяко дете носеше безалкохолно или чипс, ние взехме сок и джинджифилови бисквитки
имаше график с няколко родители кога да са там
на мен ми се падна точно по средата и затова останах цялото време - не си заслужаваше да се прибирам за малко, после да излизам, да се прибера пар и после отново там
дансиха дечицата
имаше едно африканско момиче, изглеждаше доста по-голямо като физика, танцуваше супер - личеше си, че гледа МТВ  Mr. Green
когато приключиха, набързо оправихме и изчистихме - е, за н-ти път да кажа, че скандинавските мъже са супер - почистването го поеха основно те, без да им се казва или показва или подканва
взехме 2 торби с чипс - много остана, утре ще го носим в училище да се черпят и там ,когато учителките разрешат

и така
после героят беше супер изморен, бърз душ и в леглото, заспа веднага

вчера гледахме плъшешкия филм Рататуй, готин е, ама не разбрах всички - говореха с френски акцент и беше голяма боза
купих и нова ютия, след малко ще я пробвам

това засега
целувки и лек ви ден

# 99
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Джорджи, честита ти рожденичка  bouquet  bouquet  bouquet
Прекрасни моменти от сега нататьк по пьтя, който си е и3брала Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

и а3 и3пуснах Майка....дано да са пьтували и пристигнали бе3 премеждия  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Джоел, така както го ра3ка3ваш - и а3 искам на вашето диско......

отивам да правя нещо 3а папане....хубава неделя на всички малки и големи  Hug Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 1 049
Честит рожден ден на Боряна, да е жива здрава и щастлива  !:love:


# 101
  • Мнения: 1 049
Добро утро и от мен  bouquet
Аз не спортувам често, от време на време само карам колело в хола, но само  когато съм сама, че иначе е невъзможно Crossing Arms Whistling
Ralfieta, пожелавам Ви успех в начинанието, въпреки трудностите, всеки има право да се бори за правата си  Peace
Tali Dan, всяка събота и неделя по 15 минути пишем букви, с молби и уговорки, за всяка написана буква одобрения и похвали  Crossing Arms Whistling ooooh!,а като почне училище не знам какво ще правим Rolling Eyes Shocked
Ние ходихме да видим ей този филм http://www.biglietto.it/cinema/scheda_titolo.asp?titolo=6850 много ни хареса  Peace
Лек ден бягам по задачи  Peace

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 11:36 от Zai4enze

# 102
  • Мнения: X
Астреа, чакаме подробен отчет за рождения ден  Mr. Green

Зайо, и ние гледахме точно същия филм, много е готин, ама с този френски ме разбиха, хем съм го учила доста навремето

а за ученето - преди нямахме проблеми, сега трябва да го натискам, не се сеща сам да седне да пише, а си е за срам, голям е вече, цели 11 год.

Ралфи, аз отдавна следя събитията около стачката и съм с раздвоени чувства - точно заради някои изключения сред колегите ти, иначе да, тази професия е най-важната заедно с лекарската
но има и такива с политически амбиции, които се опитват да ви използват да свалят правителството или най-малкото да предизвикат размирици, затова умната и не се поддавайте на провокации

звезди, как е вратлето, оправи ли се
дано си по-добре

Тали Дан, от нашия също все се оплакват, че много говори
иначе го хвалят колко бил интелигентен, обсъждал неща, които само учителката разбирала, а децата гледали ей така  Shocked
но това с домашните е мъка
писна ми да съм полицай
мен навремето никой не ме е следил
ако почна работа как ще го бъде не знам

# 103
  • Мнения: 7 914
гледахме  Рататуй сладко филмче Party

Tali Dan
все не можем да се засечем с теб в скайп.. така ми липсваш да знаеш Hug Hug Hug Hug

Joel
вярно беше това за френския акцент.... даже си правихме майтап, че имаме късмет, че и другите готвачи не са с акцент Joy
 и ако на това му викаш оплакване.. дай Боже от всяко дете така да се оплакват Whistling
вратлето се пооправи...ама още има буца.. какво е било това схващане /изстиване и тн не знам...ама добре ,ч е поотминава

amei
я кажи как се чувстваш? има ли  Sick ? Hug Hug Hug

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 16:33 от звездичка

# 104
  • Мнения: X
звезди, така е
ама има едно домашно веднъж в седмицата и му отнема точно 30 мин
е, как веднъж не седна сам, а все трябва да го ръчкам
иначе не искам да му подрязвам много крилцата, нека си развива фантазията и мисленето, тукашната система поне не пречи като тази в БГ
а баща му все го плаши как ще го прати на баба в БГ - 6ч на училище, 3ч всеки ден за домашни, целия уикенд за разказвателните - минали сме през този ад и той още го помни колко беше зает поради безумното количество материал и без време за игра
хайде лека и до новата тема

# 105
  • Мнения: 2 959
Астрейко, предай и моите/ макар и закъсняли/ поздрави на амбициозната Ти везничка- Борянка!
Да Ти е жива и здрава порасналата дъщеря и успех в всичките й начинания!


Амейка, честито, лека и безпроблемна и на 31.05. с още едно бяло шоколадче да ни зарадваш.
Пиколинке, радвам се че хвърляш по един поглед насам.

Хубава и спорна нова седмичка Ви желая!

# 106
  • Мнения: X
Kalida, къде се губиш, липсваше ни
дай малко отчетче какво става към вас
и по-често тук, плс

хайде, че е време за нова темичка

Общи условия

Активация на акаунт