Остри болки?

  • 808
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 495
Здравейте на всички. От време на време ме заболява много силно от лявата страна на корема, областта между лявото ребро и матката. Не знам някой успя ли да разбере точно къде. Казвали са ми ,че е от дебелото черво. Болката е много остра, почти не мога да ходя като ме заболи и като полежа за около 30 мин намалява и минава. Това се случва рядко , но се случва.  Някой може ли да даде мнение?

# 1
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Ами, би могло и стомаха да е, поне както си представям аз мястото, където те боли. Доколкото знам може и бъбреци да е. Друго за което се сещам е ляв яйчник. Иди на лекар, той ще определи болката ти от какво е! Peace

# 2
  • Мнения: 1 495
Посещавам често гинеколог и ме гледа на ехограф. И тогава ги имах тия болки, но не каза да имам проблем с яйчници или матка. А тя болката е по-нагоре. Както е апендицита само, че от лявата страна. Все едно са успоредни:).

# 3
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Там може й от бъбрек да те боли!
Преди време и мен така ме болеше, та чак не можех и въздух да си поема Cry Тогава лекаря ми каза, че там е дебелото черво. Страдаш ли от колит?
Най-добре направи консултация с лекар!

# 4
  • Мнения: 1 495
Ами не нямам колит, имам често запек и вземам хапчета. Скоро даже не съм имала . Да и на мен ми казаха преди време ,че е от дебелото черво , но пък не ме гледаха на ехограф, само преглед.

# 5
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Не се юркай с мн. работа сега, почивай повече и мини на по-лек режим относно хранене, т.е. храни, които не са дразнещи, като боб, леща, зеле, ядки и др. от този сорт! Аз си спомням, че когато мен ме болеше ми дадоха някакви хапчета и ме сложиха на диетичен хранителен режим за ок. 1месец! Close
Мн. силни болки в тази област имах и по време на бремеността си!
Желая ти успех и скорошно оздравяване! Hug Grinning

# 6
  • Русе
  • Мнения: 785
Точно на колит ми прилича  Thinking. Защо си сигурна, че не е? Запекът е един от признаците. Само с обикновен преглед не може да се докаже. На мен ми правиха иригография (рентген на червата) и се потвърди колит - много често се получава по време/след бременост.

Общи условия

Активация на акаунт