Усмивки пускам и се смея, като АВГУСТовско слънце грея

  • 6 945
  • 307
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 82
Гита,може ли да ми обясниш как се преварява тоя зехтин?Нещо не схващам-в съд на водна баня ли?

# 121
  • Мнения: 195
Мда преварява се в съд на водна баня.Вчера като гледах часът на мама по бтв ,пък казаха при белене на кожа да не се маже със зехтин,олио или друго олио ,защото се влошавало,тва го каза някаква си педиатърка Sunglasses А,иди ги разбери всяка със свое виждане Laughing Аз ,пък не дадох Панадол бебе на малкия и за ся нямаме Т Grinning Кви са тия илачи за най малкото да не дигнело Т детето ,та Т е нормална реакция на организма му към ваксината,ако не скочи прекалено високо де newsm78

# 122
  • Мнения: 1 216
[...те и дерматолозите са мижи да те лАжем. Действат по метода на отхвърлянето. Пък ако уцелят, добре дошло.

Абсолютно така си е

# 123
  • Мнения: 4 546
моя малчо пак го мъчат колики и досега го успокоявах. уж от много време не се бяха обаждали, какво стана сега от няколко дни ...  Sad

Сиренка, за утре не съм сигурна за разходката, че може да ми се обади една приятелка да се видим. аз ще ти звънна, ако нещо не стане срещата с нея.

# 124
  • Мнения: 82
Оки Херка,то и аз не съм сигурна,утре ни бият Пентаксима,а и пак ще имам майстори вкъщи #Cussing out #2gunfire,така че ще се чуем!

# 125
  • Мнения: 195
Ей, толкова са милички тези спящи бебета!  Heart EyesСега успях и аз да сложа 3 снимчици.
Лека нощ и сладки сънища smile3524

# 126
  • Мнения: 195
Добро утро Coffee  food010
Много съм доволна ,че не послушах педито и вчера не дадох панадол на беб Grinning  Не вдигнахме Т Grinning И аз открих вече зимния сезон завивам си го с юрганче и му пускам духалка,пък като стане по-студено паля камината и ще се разкарваме по бански Joy

# 127
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро ви утро!!! Айде на кафето!


Направо си имам повод за черпене. Утре ще ми преведат най-накрая някакви пари от НОИ. Те предварително са изхарчени, но все пак-доживях.

sirenna, сега още не съм на зехтин. Действам с млякото на Бюбхен за сега. Преварява се на водна баня за около 20мин.

# 128
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
А, и днес съм на гинеколог. Стискайте палци, че това ми е почти като ходенето на зъболекар.

# 129
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Добро утро!

Еййй Гита, а честито. На мен от НОИ ми ги преведоха миналата седмица за август, ама еднократната помощ още си я чакам. А за палците  Peace - стиснати са.
Елхичке, у нас през нощта става 17-18 градуса, но това не ми пречи да си я изпишквам и тогава. Наистина по този начин се каляват. Пък и аз повече от 2 мин по голо дупе не я държа. Само когато правим масаж, но тогава вдигам температурата до 24-25 градуса.
Ивченце, не знам какво да те посъветвам. Пробвала ли си различни пози. Ако не, пробвай легнала да го кърмиш. Поне Катерина е много спокойна така. И на тъмно и тихо, най-много някоя много тиха нежна музика. Или пък ти пей тихичко. Галенето не се препоръчва, защото ги разсейва. Дано да отмине този период по-бързо.  Hug

Спящите ни бебоци са мноооого сладурскиииии. Бонбончета са всичките. Аз още не съм качила снимки, но сега ще видя. Имаше една дето е много смешна на нея.

Планувам днес да ни сложат Пентаксима. И аз не смятам да и давам превантивно лекарства. Но си мисля все пак да взема у нас да си имам, за всеки случай.

# 130
  • Мнения: 22 428
Добро утро от мен. )))

Аз още не съм качила снимки, но ще трябва да се погрижа за това. )))
Днес сутринта забелязах от страни на бузката, почти до вратлето няколко ситни пъпчици - дали да тичам към педито или да изчакам малко?

Щях да ви питам и още нещо - мамите, на които вече и дойде цикъла как протече първият път? Аз се влача цяла седмица - първите 3дни си беше нормално, но сега е едно кафеникаво такова, появява се от време на време и много ме дразни. ) Голямо точене, голямо чудо. Но предполагам е нормално за след раждане.

Ние днес плануваме отново да сме на разходка след обяд, времето се очертава да е хубаво. )))

# 131
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
За превантивното даване на лекове, си мисля, че има и + и- По някога е по-добре да предотвратиш по-голямото зло, докато е още в зародиш. За след ваксините не знам кое е по-добро. Аз лично дадох след Пентаксима, защото спа цял ден и се притесних. След Хепатита не съм давала.  Peace

Мирама
, имай впредвид, че след раждането може тотално да ти се промени цикъла. Преди първото раждане всеки цикъл ми беше малък ад-болки до побъркване. След раждането едва се усещаше, колкото да не забравя, че ми идва.  Wink Така си остана до следващото забременяване. Сега ще видим как ще е, още си чакам.

# 132
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и от нас.
Тази нощ спахме добре, т.е. до късно. Е буди се в 2:30ч и 6ч, но станахме в 8:30ч. Направихме закуска на тати и го изпратихме на работа. И най-после и аз да седна малко на компа.
Първо хубавата новина: преведоха ми парите от НОИ за август. По този случай ви черпя
Гита, на нас кожата ни е много суха и млякото много бързо попива. Иначе съм супер доволна от него.
И в къщи нощем става 17-18 градуса, и аз като се буди пускам духалка, но пак ръцете му са ледени. Чудя се дали да не му слагам ръкавички?
На нас ваксина ще ни бият на 29, а утре съм на консултация и ще питам педи да взема ли пентаксим и аз.
А бебиците ни наистина са много сладки. Как ще изберем най-сладското не знам newsm78
Мирама, според мен изчакай малко. Мисля че на 4 страница съм писала за промяната  цикъла. Peace

# 133
  • Мнения: 22 428
Мерси много за информацията. Аз не че имам много какво да кажа по въпроса, тъй като преди да забременея бях с поликистоза на яйчниците и бях само на противозачатъчни. Ако не бяха те, щеше да имам цикъл от време на време. )

# 134
  • Мнения: 70
Добро утро и от нас. По рядко се включвам, но пусто все не ми остава време, а и гледам да сме повече навън да използваме топлото време.Вчера водихме ДАНИ НА КОНСУЛТАЦИЯ 5.700КГ И 61 СМ Ваксина не ни сложиха, защото взеха гърлен секрет на баткото и ще чакаме резултатите. иначе сме добре растем, ядем акаме и гукаме така минава денят, колики си имаме и нямам представа докога ще бъде това чудо.
 За конкурса и ние ще се включим но нямаме още свалени снимки всичко е на апарата, а кабела е в зет ми.
Приятен ден на всички , и дълги разходки .

Общи условия

Активация на акаунт