Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 814
  • 676
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 556
бройте ме и мен  bouquet

# 16
  • Варна
  • Мнения: 2 720
Да се запиша и аз пък, няма само вий  Hug

# 17
  • Мнения: 507
Но в петък мерих дънки (преди носех 33, а сега влязох в 28)

Браво на теб, такива резултати ме стимулират.  Heart Eyes

# 18
# 19
  • Мнения: 721
Може ли да ми дадете малко инфо за парафиновата мазнина, защото нямам книгата.
Щеше ми се да сготвя прясно зеленце, та се чудех дали ще стане с тази мазнина?

МихиKissing Heart

Вещи, няма нищо, ама се стреснах само при спомена на какво приличах като бях 66 кг Mr. Green

Савова, този момент ти носи невероятна наслада, а мисълта, че си успяла те кара да се чувстваш мноого горда

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 14 061

# 21
  • Мнения: 332
Честит празник на Клима и от мен.да ти е здраво,щастливо и благодарно .целувки newsm59

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 310
записвам се и аз

# 23
  • Мнения: 2 180
И аз съм тук, и аз съм туууук!  Party  Party  Party

# 24
  • Мнения: 1 241
Хаха има 3 теми на Дюкан на първа страница

момичета, днес много не ми се работи нещо, как ми се прибира вече, ама на -още час и половина тук и работа нямам много  Tired

# 25
  • Мнения: 402
Вещи, за първа страница данните ми са:
Старт - 01.09.2007
Стартови килограми 75.00
В момента 69.00
Цел 60

Благодаря, че си ме вписала, миналата тема мина без моите данни на първа страница, не че има нещо лошо но е стимулиращо да виждаш постиженията си!

# 26
Az sym Puhcheto.Izvinqvam se za latinicata ama nqma bg.V Sarafovo sme.Daje sym s nova registraciq,che starata e na bg.Utre shte pisha poveche

# 27
  • Мнения: 123
Здравейте момичета, четох, четох и понеже виждам резултата върху една позната, от днес съм във вашите редици, имам да свалям поне 10-15 кг. след раждането, не знам как ще се справя със сладкото и хляба, но започвам от днес, ще ви следя и успех на всички, направо като гледам линийките, се надъхвам още повече  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 241
Здрасти, Пупа, за сладкото и хляба имаме добри алтернативи-кремове, кексчета, че и хляб, ще трябва да прочетеш темата с рецептите.
ще се справиш  Hug

# 29
  • Мнения: 123
Благодаря ти Icecream за подкрепата, ще прегледам рецептите, които сте дали, мисля да започна с 5 дни ударен режим, утре ще ми донесат и книгата , вие какво закусвате, тая сутрин мислих да варя яйца , ама закъснявах за работа и се разминах със закуската, иначе има ли откъде да прочета някво примерно меню за началните 5 дни ?

Общи условия

Активация на акаунт