Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 811
  • 676
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 970
Минавам да си запиша Hug
И отивам да пия чай от лайка че ми е студеничко #Crazy  Днес ходихме с дребчо да му вземем зимни обувки Mr. Green Вече може да се разваля времето имаме всичко за зимата Mr. Green

# 31
  • Мнения: 556
Здравейте момичета, четох, четох и понеже виждам резултата върху една позната, от днес съм във вашите редици, имам да свалям поне 10-15 кг. след раждането, не знам как ще се справя със сладкото и хляба, но започвам от днес, ще ви следя и успех на всички, направо като гледам линийките, се надъхвам още повече  Laughing


еееееееееее,пупа,от кога те чакам.днес видях,че четеш предната темичка и ти писах дори.не знам дали си видяла.добре дошла Hug  bouquet

на мен май ми е време за следобедно кафе.не помня от кога не съм пила следобед кафе,но днес нещо не ми е ред на главата.определено трябва да си взема витамини,ама още мисля какви

# 32
  • София
  • Мнения: 807
Здравей PUPA! Добре дошла!   bouquet Мисля, че ще се пребориш с хляба и сладкото!  Simple Smile
Моята закуска сутрин винаги е 1/2 желирано кис.мляко със степ /1/2, защото другата половина я изяжда кучето/  Laughing + голяма чаша кафе с мляко, а в 10.00 ми е тричавата палачинка.

# 33
  • Мнения: 123
Здрастиииииииииииииии dezire_s , ти имаш съвсем малко килца , а аз с моите 10-15, нещо не мога де се ориентирам, в толкова много странички с Дюканки, ама ще се справя , не знам защо обаче, не съм ти видяла съобщението , нали знаеш, че пиша и следя темата  докато съм на работа, та нищо чудно да изпусна нещо , Wink

# 34
  • Мнения: 3 640
Добре дошла, PUPA! Успех!   bouquet Най-често моята закуска е 1/2 кисело мляко "Култура" с 2 с.л. овесени трици. Понякога си правя и тричава палачинка или кексчето на Фоли (от него се полага 1/4 на ден  Simple Smile).
ПухчеHug Много се радвам, че си намерила веднага заличка и няма да ни напускаш.

# 35
  • Мнения: 123
Благодаря на всички за топлото посрещане, сега ще прочета и за тричавата палачинка

# 36
  • София
  • Мнения: 8 275
Здравейте отново Simple Smile
Аз пак с нови сили започвам от начало. За статистиката от 21.08-8-10. свалих 6 кг стигнах само до фаза 2 ,... ама една седмица съм в страшно нарушение (няма да казвам с какв, че има хора на диета) та затова "с начале", един вид нещо като наказание за тялото ...
Кантара показва 58 сега но нещо май не е верен, големите кг ги показва с 4-5 кг по-малко... целта ми е 55, тоест кг за сваляне са от 3 до 8 Simple Smile 
Имам книгата вече, ще чета и там и тук .... както ви похвалих много сте стимулиращи Simple Smile  bouquet
Сега обещавам да пия вода и да избягвам сиренето  Cry и се надвам да има по-добри резултати... дробчета обаче няма да ям, че нещо ми се повръща от тях вече

# 37
  • Мнения: 11 534
Хайде и аз в новата тема! Sunglasses Вещи   bouquet Съни,Цвети Hug Виждам в подписите на повечето дюканки,че тече кампания по надпиване с вода,та и аз се присъединявам.Момичета да знаете,че е много трудно отново да се влезе в режима,когато си излязъл веднъж от него.

# 38
  • Мнения: 556
Здрастиииииииииииииии dezire_s , ти имаш съвсем малко килца , а аз с моите 10-15, нещо не мога де се ориентирам, в толкова много странички с Дюканки, ама ще се справя , не знам защо обаче, не съм ти видяла съобщението , нали знаеш, че пиша и следя темата  докато съм на работа, та нищо чудно да изпусна нещо , Wink

аааааа,разсейваш се значи Winkнякъде към 28-ма страница май те засякох.по-важното е,че си тук,решена на борба с килограмите.моите са 5,ама ела да видиш как ги свалям-грам по грам.пожелавам ти да се справяш по-добре от мен.ти си от плевен,нали.с топли чуства мисля за този град,защото имам моя много мила леля и две братовчедки  bouquet  bouquet  bouquet

# 39
  • Мнения: 332
Здравей и от мен PUPA ще се справиш.Важното е да не прекъсваш,защото аз точно това направих :отслабнах 3,успокоих се че свалям....прекъснах и качих 5.Днес ми е първи ден наново,но този път ще се справя.Успех и на теб   Hug

# 40
  • Мнения: 1 241
Важното е да не прекъсваш,
да , наистина

от мен лека вечер Hug Hug Hug

# 41
  • Мнения: 123
mickymarij , ще видя какво ще направя, по принцим не съм от много волевите,
dezire_s , ако знаеш колко скапан град е станал Плевен, ама важното е да познаваш хубави хора, кажи откъде да погледна набързо примеро меню за тези първи 5 дни, щото не ми се рови, темата е огромна, а и вие пишете със светкавични темпове

# 42
  • Мнения: 1 241
Пупа, яж каквото ти се яде, като се съобразяваш със списъка на 1ва стр.

# 43
  • София
  • Мнения: 3 090
На линия съм  Hug Днес не съм на митинг, малко и аз да си почина, че краченцата се обаждат.
Пък ми е и криво, май съм пред МЦ, пък не мога да си намеря календарчето  newsm78

# 44
  • Мнения: 123
Пупа, яж каквото ти се яде, като се съобразяваш със списъка на 1ва стр.
ОК, дано да има резултат, като видя , че кантарът мести стрелките надолу, ще ви информирам веднагааааа

Общи условия

Активация на акаунт