Режим на Пиер Дюкан - 36 част

  • 24 817
  • 676
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
записвам се, нямам много време за тук, но спазвам стриктно всичко  Grinning

# 46
  • Мнения: 2 331
На линия съм  Hug Днес не съм на митинг, малко и аз да си почина, че краченцата се обаждат.
Пък ми е и криво, май съм пред МЦ, пък не мога да си намеря календарчето  newsm78
spoko hug Hug

# 47
  • Мнения: 332
Яж месо,риба,сама си създаи меню.и не се ограничаваи,гледаи да не се оставиш да прегладяваш,че тогава ти пада пердето и ядеш каквото ти падне.и се наливай с вода

# 48
  • Мнения: 332
Чао и от мен за днес.Simple Smile

# 49
  • Мнения: 5 873
Запис  и изчезвам.После ,ако мога ще се включа. Hug

# 50
  • София
  • Мнения: 2 613
Я да се запиша в новата тема и да кажа добра вечер Mr. Green
Не можах да пиша събота и неделя, днес много работа, та докато седна да ви видя, не само нв мога да изчета старата тема, ами и нова вече има Crazy
Като имам време ще чета, сега само да се запиша, много ми липсвахте, радвам се да ви видя пак Hug Hug Hug
Аз съм режимна, ама едвам устоявам на гроздето и ябълките, дето ги донесохме от про свекито, ама се опитвам да се държа де, иначе обрах и техните овации колко много сме били отслабнали и аз, и мъжа ми Mr. Green
Хайде целувки от мен на всички, не съм ви забравила Hug Hug Hug Hug

# 51
  • Мнения: 22
 StopЗдравейте Дюканки от утре и аз във вашите редици!Честити намаления на всички, толкова сте стимулиращи.Много минуси ви желая!

# 52
  • Мнения: 3 640
Spasena, добре дошла и успех в свалянето на килограми и сантиметри!   bouquet

# 53
# 54
  • София
  • Мнения: 2 613
оооо, Бачи, Мише, Кри, Дори- мъчно ми беше за вас, радвам се да ви видя, даже и за малко- обичам ви Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 3 640
Desem, welcome back!  Grinning И този път по-сериозно. Успех!   bouquet

# 56
  • Варна
  • Мнения: 2 729
На всички пожелавам много сериозност в таз тема! Вече утре, живот и здраве, ще се вясна пак!

# 57
  • Мнения: 831
Калима, Да ти е жив и здрав рожденника!
Аз продължавам да се наливам само с вода.....по едно време ми беше малко лошо, сега съм по-добре. Изядох 1 ябълка, защото мисля, че щях да припадна от глад!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 245
Ралче  Hug Heart Eyes
Днес съм много гладна момичета! Мога слон да изям...май е режимен, а?  Joy

Лека вечер на всички!   bouquet

# 59
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Като не се сещам какво да пиша- само се разписвам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт