миля ви помогнете!

  • 1 583
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
здравейте незнам дали ще можете да ми помогнете,но се надявам поне нещо да ме посъветвате. Преди около 3 месеца ми откриха поликистозни кисти лекуваха ме с противозачатъчни(femoden) преди около 20 дена бях на преглед и ми казаха,че съм се изчистила миналия месец ми дойде точно на 6-я ден след като ми свършиха противозачатъчните. Но този месец по мой изчисления трябваше да ми дойде на 05.10,но и до днес 15.10 не ми идва с приятеля ми не се пазихме този месец направих си тест,но е отрицателен.Въпроса ми е възможно ли е да съм бременна и теста да е грешен или от противозачатъчните да ми се е изместил цикъла?Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 1 121
Възможно е да е много рано за тест и затова да е излязъл отрицателен, но щом сте се пазили, много по-вероятно ми се вижда цикълът ти да се е изместил от противозачатъчните. Дано да е второто Praynig

# 2
  • Мнения: 89
не напротив точно този месец не се пазихме

# 3
  • Мнения: 4 700
Най добре си направи кръвен. Той Ще ти каже 100 % дали си бременна.  Peace

# 4
  • Мнения: 1 121
Опс, май не съм видяла като хората... ами в такъв случай изчакай още няколко дни и повтори теста. А ако не ти се чака си пусни кръвен.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 787
Повтори теста и ако е отново отрицателен,направи кръвен.И отиди на гинеколог,за да си спокойна Wink

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Най добре си направи кръвен. Той Ще ти каже 100 % дали си бременна.  Peace
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
Пиеш ли още противозъчатъчните...
И аз имам проблем с кистите след раждане, закъсняваше ми доста, като отидох на ллекар - бам кисти по яйчниците - така 2 пъти...после пих дуфастон, защото още кърмех, от него пък получих такова кръвотечене, че се наложи да спра да кърма и да пия хапчета за спиране на цикъла...

ТА направих си хормонални изследвания и според тях ми изсписа да пия ясмин...но това не е временна мярка...при кистите просто си пиеш хапчетата, те самите докато ги пиеш ще поддържат хормоните така че да не се  образуват кистите, но това е само поддържащо лечение, не за месец...аз ще си пия до 50-годишнината си според док....6месеца пия един почивам...естествено ако искам бебе спирам и така...

Та идеята ми е - много е вероятно ако си спряла просто отново да са се образували кисти...иди на преглед.....на ехограф (на генеколог де...хем ще види за кисти, хем за бебе)...ако там нищо не се види прави и кръвен за бременност...

Последна редакция: пн, 15 окт 2007, 18:42 от bubu_to

# 8
  • София
  • Мнения: 44 028
пиши, после какво е станало...и не отлагай повече прегледа...

# 9
  • София
  • Мнения: 408
Най-вероятно е от противозачатъчните.На мен също ми лекуваха киста и се получи така Peace

# 10
  • Мнения: 89
много ви благодаря за съветите утре съм на  доктор

# 11
  • София
  • Мнения: 44 028
ходи ли? какво стана?

# 12
  • Мнения: 10
След като си пила противозачатъчни, никой ли не ти каза, че след тях сен забременява много по-лесно.И аз пиех,но в момента , в който ги спрях веднага забременях.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 028
и това го има...аз нали правя на 6 месеца 1 пауза та док каза в този месец да се паза мнооогооо защото и от поглед се забременявало тогава...ама момичето не споделя какво се е случило на прегледа...дано всичко е ок.

# 14
  • Мнения: 2 498
Кажи как мина при доки?

Общи условия

Активация на акаунт