Вече есента настана, ФЕВРУАРЧЕТО играе в коремчето на мама!

  • 14 729
  • 276
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 668
evelinar - наистина си се постарала много и резултата е разкошен! И подготовката на тържеството и за малкия и всичко. Но все пак най-важно е да се пазиш, за да се радваш на всички и те да ти се радват.
Много са ти хубави снимките, честито.  Simple Smile
Puhka миличка, пропускай си всичко покрай ушите, за да не тормозиш бебчето. Гушкам те и се успокой.
Mozilla не е вярно, че никой не ти чете постовете, тук пренебрегнати няма, независимо колко често пишат или не... Лекувай си краката, и се опитай да бъдеш по ведна - една усмивка към слънцето, и всичко малко по малко ще се оправи.

много гушки от мен  Heart Eyes

# 31
  • София
  • Мнения: 747
Привет и от мен Grinning

Евелинар, много сладък този Благовест, пу-пу, да ти е жив и здрав!
Съжалявам за това, което ти се е случило, почивай много. Аз по същия начин след едно тридневно гости на едно семейство у нас( точно след като се видяхме с теб в зоопарка) прокървих. Само че не отидох на лекар( не ми се карайте, знам колко е сериозно Embarassed)ама наистина няма как да оставя малкия на някого да го гледа, цяла вечер ревах, четохме с мъжа ми часове в нета, той ме подкрепи, само почивка, несготвено, неошетано, но на кой му пука. Оттогава съм казала, че гости приемам само на кафе и сладки за по няколко часа- поне докато родя.

Мери, да са ти живи издрави децата, красавци са и двамата Grinning

# 32
  • Мнения: 53
Вчера доктора ме зарадва с това, че ще си имаме момиченце  Grinning Сложих си розовото щъркелче, но не съм корегирала общия брой на бебките (казвам за да не объркам статистиката).
Puhka и аз имам гърлобол от снощи и си прилагах някакви народни медицини от рода на гаргара с ракия. Ако види милия колко ракия съсипах ще му призлее  Laughing
Сега вече и хрема имам, но пия и Цитросепт - дано ми се размине.
А относно цигарите - голяма гадост са. Днес дори не слязох да си взема закуска, защото като си представя в Кафето колко е задимено и ми се отщя  Sad
Пожелавам на всички да са изключително здрави, почти всичко останало в момента няма значение  Wink

# 33
  • Мнения: 5
Добро утро Момичета!
Евелинка, дано вече всичко е наред! Пази се, и си почивай! Разкошен празник е било! Благун е невероятно сладко дете! Да ви е жив и здрав и февруари да стане батко на най-послушното и здраво бебче!
des26, честита ти сладка панделка!
Пухка, не се ядосвай, макар че аз бих полудяла и бих се разбесняла при подобно безотговорно и егоистично поведение от страна на колегите. За мен това е нечовешко, но явно толкова име е културата. Да не говорим, че е недпоустимо да се пуши на работното място, в офиса...При нас не може да се пуши дори по ъглите покрай сградата, защото има камери и пушенето не само, че не се толерира, ами и се наказва.
На всички ви пожелавам страхотен ден, изпълнен с красиви емоции и усмивки, без никакви нерви и безпокойство! Целувки! Пазете се!  bouquet

# 34
  • Мнения: 1 671
Добро утро!
Ей сега се будя Embarassed, спах непробудно почти  Heart Eyes. Не знам колко контракции имам, че сега ставам и ще отида да се накисна в банята, но като цяло коремчето е по-отпуснато newsm78. Кървене нямам  Grinning.
Mozilla , не е вярно, че никой не чете написаното от теб! И аз си спомням за крака ти. Спомням си, че и искаше май да отидеш на санаториум, но не ти разрешиха, каква е причината? Hug
Пухка, спомени си наум всичките роднини на шефката ти, като започнеш от майката и стигнеш до прародителите й Crossing Arms! Ако не ти е добре - отивай си в къщи и се пази, щото аз съм пример какво става като човек много се натегне да свърши нещо.
tchara, и ти се пази мнооого. Причината така хубаво да ми се карат е, че това ми се случва за 3 път. В 14 и 15 г.с. също имаше едно зацапване, тогава пак ме бяха гледали и ме предупредиха, че трябва по-кротко да го раздавам. А миналият път не съм имала кървене  Sad. Контракции и тогава имах колкото искаш, но устисках без системи от инат, че ме е шубе от абоката Embarassed.
Ивето, аз също в неделя си пийнах... Мартини  Heart Eyes. Ако е мъничко и рядко, алкохол може да се пие. Чашка вино или бира със сигурност не вреди  Peace. Даже се сетих сега, че на мен малко бира (в чаша като за уиски - такова количество) много ми помагаше за киселините и после спях непробудно цяла нощ.
Забелязах, че има нова мама. east_lights, добре дошла! Желая ти лека и безпроблемна бременност! Много се радвам, че ставаме повече!  bouquet

Последна редакция: вт, 16 окт 2007, 10:21 от evelinar

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 023
evelinar, почивай си повечко и скоро да ни зарадваш само с добри новини.Снимките са много хубави,а и вие сте страхотни. Heart Eyes
Бургазлийки и вие сте супер.

# 36
  • Мнения: 23
момичета сутринта имах кръв в носа,мн се притесних,на някои случвало ли му се е? Cry Cry

# 37
  • Мнения: 5
east_lights, на мен постоянно ми кърви носа, кога повече (направо си тече кръв), кога по-малко, но постоянно. говорих за това с лекар и ми каза, че при някои бременни се наблюдава и се приема за нормално. Не се тревожи! Hug
gotika80, снощи заспах още в 19.30, цял ден на работа ми беше много лошо и едвам изкарах...установих, че снощи спах непробудно (като в кома направо) цели 12 часа, но не бях вечеряла. Може би затова нямах отровните киселини, трябва много да внимаваме какво ядем, по колко и в колко часа.

# 38
  • Мнения: 85
Хайде и аз да се запиша в новата темичка.
Честито момиченце на Дес и на Жаси момченцето.
Евелиндер наистина трябва повече да се пазиш, но ти си го знаеш. Еаст_лигхтс и аз съм чувала че при много бременни се случва да кърви носа, обяснението беше свързано с повишеното количество кръв, кръвообръщението или нещо такова, така че ще премине някъде през февруари /както и другите неразположения/  Wink.
Мозила, как въобще си го помисли...Я малко по-ведро го давай и не се отчайвай. Виж сигурно на всеки му се е случвало да напише нещо , което да остане малко като глас в пустиня /поне на мен ми се е случвало/, но просто понякога така се получава и съвсем не е умишлено. Виж днеска какъв прекрасен слънчев ден е усмихни се и мисли за хубави неща.   bouquet
Хайде цунки по всички сладки тумбички  Hug

# 39
  • София
  • Мнения: 7
Здравейте момичета!

Хайде честита ни нова тема! Дездемонка bouquet

Евелина, разкошно тържество и снимки! Радвам се, че си по-добре, но въпреки това се пази и си почивай повече!

Бургазлийки, страхотни сте! А децата са толкова сладки....

Здравич, благодаря за инфото за крема за зърна Hug Аз питах!

Честити щъркелчета и добри резултати от прегледите! Аз в четвъртък съм на ехограф и нямам търпение да си видя бебка!

Мозила, мила, не е вярно, че не четем постовете ти! Както писа галив на всеки някой въпрос е останал неотговорен просто защото бързо сменяме темите, а и не всички могат да отговорят! Горе главата и знай че сме с теб!  bouquet

Поздрави и се пазете от грипа!

# 40
  • Мнения: 5
СРЕЩА ВАРНЕНКИ:
19.10.2007, ПЕТЪК, 19.00 ЧАСА, РЕСТОРАНТ ГОДЗИЛА, ЕТАЖ 2, МАСА НА ИМЕТО НА ИЛИЯНА МАЛЧЕВА.
De3demonka, Illinka, Galiv, Zdravi4, Slavi Yo, Lady V, Pile_5, Жаси.

Жаси, и аз сигурно ще взема моята щерка, тъкмо ще си правят компания. Ще те очакваме! Hug

# 41
  • Мнения: 419
Чудесни снимки, пълни с настроение и хубави хора.
evelinar, наистина много се пренатоварваш. Внимавай повече.
rosi_bosi, това със ЗАПИС е вярно че глупаво, макар че и аз на тази тема така се разписах Embarassed
Прекрасен ден  bouquet

# 42
  • Варна
  • Мнения: 245
des26 бройката е коригирана и сме актуални, честита щерка Simple Smile
evelinar пази се, дано всичко се оправи и се отървеш от тези контракции  Praynig
Освен rosi_bosi никоя друга бургаска майка не се е отчела от прегледа, я бързо, чакаме отчет  Naughty
mozila няма да повтарям другите, че не е вярно че не те четем, я разказвай повече за теб  Hug
east_lights   нормално е кървеното от носа за бременни, не се притеснявай , а щъркелчето ти ако не се лъжа го бях сложила аз и то още като се представи в предната тема, няма значение, нали всичко вече е точно   Smile
 

# 43
  • Мнения: 23
ох сега пък друг проблем който повече ме притеснява! Cryвървя си по улицата и ме заболява отдясната страна.точно от другата страна на далака.ама ме боли все едно как ви боли далака като сте бягали,еи така ме боли от др страна и то само като вървя.седнах на кафе и спря.моите приятелки ми казаха че било нормално защото органите сега се размествали,и така боляло.после като станах не ме заболя като вървях обаче сега ме е страх да не ме заболи пак и се притеснявам от какво въобще ме е боляло.момичета има ли някоя на която и се е случвало? Cry

# 44
  • Мнения: 8 935
east_lights  на мен постоянно ми се случва, отначало ме болеше много от ляво, напоследък от дясно и то като вървя или като се пренатоваря много, и много ме е страх да не е апандисит.
Но мисля ,  че приятелките ти са прави, органите наистина се разместват и нещо се разтяга там. Успокоявам се така, а дали е така един Господ знае! Успех!

 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт