Бихте ли изкръшкали?

  • 6 049
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
Както се вижда има и дами за които не е чужда мисълта за изкръшкването. А темета е провокирана от моя позната със солиден брачен стаж от 17 години, която откровено ми сподели че се е запознала с някакъв пич в нета, с когото от време на време прелюбодействат. А точните и думи бяха "прибирам се в къщи със светнали очички и ми е едно готино... дори моя ми става миличък".
Та в тая връзка може би преобладаващото мнение на всички които не биха кръшнали се дължи и на малкия брачен стаж? Може би желанието за кръшкане се увеличава пропорционално с годинките брак?

# 46
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Абе - не бих, ама знае ли човек ...

# 47
  • Мнения: 3 674
Не, не бих. Имам всичко от което се нужадя.

# 48
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
имам постоянно дразнители, но знам,4е няма да ми хареса, дори сексът да е свръх готин, някак после ще е друго, проверила съм го в предишни връзки! гледам да не се поддавам на изкушенията-идеята да сме по-хармони4ни в избора си!

# 49
  • Мнения: 983
Не не бих Naughty
Имам недостатък-не мога да живея с нещо недоизказано или в лъжа,всичко си казвам Laughing
Та по този ред на мисли е явно,че няма как да излъжа Blush

И аз всичко казвам- голяма съм патка. Иначе Лиска добре се изказа.

# 50
  • Мнения: 296
Както се вижда има и дами за които не е чужда мисълта за изкръшкването. А темета е провокирана от моя позната със солиден брачен стаж от 17 години, която откровено ми сподели че се е запознала с някакъв пич в нета, с когото от време на време прелюбодействат. А точните и думи бяха "прибирам се в къщи със светнали очички и ми е едно готино... дори моя ми става миличък".
Та в тая връзка може би преобладаващото мнение на всички които не биха кръшнали се дължи и на малкия брачен стаж? Може би желанието за кръшкане се увеличава пропорционално с годинките брак?
Обяснимо е да има такава зависимост - за 15 години се разочароваш повече, отколкото за 3 год., или ти доскучава повече, или там каквато и да е причината, все е повече.... Laughing

# 51
  • Мнения: 234

Обяснимо е да има такава зависимост - за 15 години се разочароваш повече, отколкото за 3 год., или ти доскучава повече, или там каквато и да е причината, все е повече.... Laughing
[/quote]

Няма такова нещо.Разочарование можеш да получиш и от 1 година брак.Нищо не се знае. Wink
Аз имам брак от 11 години и не съм нито разочарована,нито отегчена за да искам да кръшкам.
Дори да реша да го направя какво по-различно ще намеря.Всички мъже са еднакви/имат едни и същи неща,там.....долу....   Mr. Green/

# 52
  • Мнения: 2 427
Не,не бих изневерила физически.Никога!Това не означава че не съм се влюбвала тайно в някого,което си е пак един вид изневяра,дори много по-тежка.Но въпреки всичко не съм се чувствала виновна за това,чувствата не се командват.Не можеш да си кажеш няма да изпитвам това.Ще затворя сърцето си.то просто се случва и толкова(интересно би ми било да разбера има ли други жени,които са изпадали в подобни ситуации?).Но се спира до там.Не бих предала.По-скоро първо бих се развела или разделила,преди да се реша на подобно нещо.Въпреки че съм човек,не съм подла.Не съм способна на толкова гадост.

# 53
  • Мнения: 296
Няма такова нещо.Разочарование можеш да получиш и от 1 година брак.Нищо не се знае. Wink
Аз имам брак от 11 години и не съм нито разочарована,нито отегчена за да искам да кръшкам.
Дори да реша да го направя какво по-различно ще намеря.Всички мъже са еднакви/имат едни и същи неща,там.....долу....   Mr. Green/
Има такова нещо - 15 е повече от 3. Проста математика. Ама супер проста ! Laughing Да видя някъде да съм написала "задължително", "винаги", "при всички случаи"? И да прочете повода за поста ми ? Четете, бе, момичета.... Laughing

Последна редакция: чт, 18 окт 2007, 18:13 от Гретел

# 54
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Зависи от мъжът ми. Ще му изневеря без угризения ако знам, че той вече не заслужава това, което му давам.

Жертва нямам намерение да ставам, заради криворазбран "морал".
Абсолютно съм съгласна!  Peace

# 55
  • Мнения: 304
Цитат
Дали бих изкръшкала ли?
Разбира се че,да!Стига да искам и да имам причина да го направя,ще кръшна!Какво сега,да си държа краката затворени заради единия морал ли?
Не съм поискала,не съм кръшнала!Но,поискам ли мисля,че ще го направя.А направя ли значи е имало причина.
Защо да е естествено за мъжете?Защото имат пенис ли?Това не е причина.Или защото могат да правят секс без чувства.Ами то и ние жените го правим,но повечето не си го признават и от там ни се лепва това клише,че жената  го прави само по любоФ!
Дали еднократния секс без любовна емоция е изневчра ли?
Ами на практика-да!Но за да е чисто твоето достойнство,ще приемем че не е! За изневяра се брои само след 23-ят път.До тогава си е голо ч.....!
И за какви заздравявания на семейните отнощения говориш?
Разбира се,ако момата на която си попаднал е дърво в леглото естествено е като се прибереш при жена си,тя да ти се стори прекрасната любовница сравнявайки я с онова дръвце! Така си мислиш,че си заздравил отношенията в семейството,но.....Всъщност,си си разбудил любопитството да провериш има ли по добра от твоята жена в леглото...И се започва едно опитване,докато жена ти не те пипне и ти набие канчето! 
МНОГО ТОЧНО КАЗАНО Peace Peace Peace

# 56
  • Мнения: 730
Имам всичко от което се нуждая , обичам съпруга си , знам,че не съм застрахована , но ако се стигне до изневяра това ще значи и край на връзката.

# 57
  • Мнения: 92
Мисля че стига да иска човек би го направил!кой не иска?всички семейни много пъти са си го помисляли,но дали ще го направиш е друг въпрос.ако оценяваш човека до себе си какво ти е дал и какво си ти за него първо мислш за него и за децата си и после за себе си,но когато любовта ти вземе акъла няма време за тез размисли.няма и смисъл да го правиш защото всичко е моментно и свършва бързо...
в тази фаза от живота ми не бих го направила защото нямам причина да го сторя,добре ми е така както съм,не ми липсва нищо и най вече защото мисля за детето си.обичам семейство то си!!

# 58
  • Мнения: 60
за мен изневяра е дори да си го помислиш и да го пожелаеш. дали ще го направиш или не - няма значение.
никой не е зстрахован, че няма да изневери или че няма да му изневерят. напук на повечето мнения, че човек изневерява, когато има причина, аз ще кажа - не. човек преспокойно може да изневери от келешлък.
подобрява смейните отношения?! как? като се чувстваш виновен и знаеш, че си излъгал? или ако са те разбрали им е добре на тях, щото знаят, че каквото и да направиш ще си кажеш? цъ.
затова - важното в крайна сметка е ако се изневери да не се казва никога. никога. който си го е направил да си носи кръста на вината. и да не я прехвърля на другия. и да не руши доверието. щото въпросът с изневярата е всъщност въпроса за доверието. а то веднъж счупи ли се не знам дали има как да се залепи.

# 59
  • Мнения: 200
 Peace Оххххх само не знам къде и как .... newsm78 Нямам време да се обърна... дете... втро... майка дето почти не става от леглото..... "мъж" дето само рабти... #Crazy и ГО НЕМА ..... #2gunfire ТА дайте ги тез дето ги търсиме.....НО ако трябва да се видим голи  Sick бикините ми ще са като палатка - дано не стане грешка  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт