Ruby Rose

  • 21 404
  • 125
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, някой има ли впечатления от тази козметика? По-точно, интересувам се от пудрите и спиралите. На Илиенци има страхотен магазин с техни продукти и можеш да се изгубиш в разнообразието им, затова и не мога да си избера. От продуктите им съм ползвала единствено сенките и мога да кажа, че съм доволна, но сега се интересувам най-вече от пудрите, защото искам да си купя пудра на достъпна цена. Може ли някой да сподели впечатленията си от тази марка?

# 1
  • Варна
  • Мнения: 672
Една позната беше ползвала сенките също. И май беше доволна, че не се ронят. А Руби Роуз каква марка е?

# 2
  • Мнения: 305
Ползвала съм и аз сенките,има много готини цветове,но са малко нетрайни,поне по мое мнение,и ми се сабират по клепача,но така или иначе пак ползвам,заради изобилието от цветове,спирала нямам...но една приятелка мисля че имаше и вскаш беше доволна  newsm78 .Иначе аз съм доволна от моливите за очи ,а за пудрите нямам наблюдения,не съм ползвала

# 3
  • Мнения: 19
Една позната беше ползвала сенките също. И май беше доволна, че не се ронят. А Руби Роуз каква марка е?
Козметиката е латвийска, а ето и сайта им:http://www.rr-makeup.com/ Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 672
Една позната беше ползвала сенките също. И май беше доволна, че не се ронят. А Руби Роуз каква марка е?
Козметиката е латвийска, а ето и сайта им:http://www.rr-makeup.com/ Grinning

Мерси   bouquet
Аз първо си помислих да не би да е нещо българско, и добре че попитах.
Ще поразгледам, от любопитство, сайта

# 5
  • Мнения: 19
Здравейте, отново. Никой ли не е ползвал тази декоративна козметика? Sad

# 6
  • Мнения: 4 164
Аз използвам сенките им в момента и съм много доволна. Peace

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Аз на Руби съм изпозлвала сенки, червило и лак. По-скоро доволна съм, отколкото не.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз съм ползвала сенките - имат огромно разнообразие от цветове и стават за хора, които не са намерили "своя" цвят, т.е. за експерименти. Но са нетрайни и се размиват и събират по гънките на окото...
Има една приятелка, която ползваше пудра от тази марка, но кожата й не беше за пожелаване... Дали от пудрата - не знам.

# 9
  • Мнения: 189
От сенките съм доволна, пудра не ползвам, не мога да дам обратна връзка. Купи си и пробвай, ти най-добре ще можеш да прецениш, вкусовете и кожите на хората са различни.

# 10
  • Мнения: 9 077
Ползвам сенки, гланц за устни...май само това на Руби Роуз имам. Много ми харесват, сенките са с разнообразни цветове, а относно трайността - като се сложи долу база за сенки, каквито и сенки да сложиш, стоят перфектно и не се събират на клепача Simple Smile
Спирала от тази марка не бих си купила, не мисля че са достатъчно качествени, все пак със спиралата по-добре да не се прави компромис, както и с фдт например...

# 11
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
Аз имам сенки и спиралите са им хувави. Купих си и руж и от него съм доволна. Simple Smile
 

# 12
  • Мнения: 4 726
Сенките ползвам най-вече, доволна съм Peace

# 13
  • Мнения: 9 077
На каква цена са спиралите?

# 14
  • Мнения: 739
Stef - каква основа слагаш за сенките? Пудра ли? Simple Smile

# 15
  • Мнения: 539
Ползвам сенките им от години и съм доволна. За другите продукти нямам впечатления.

# 16
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
имам сенки. хубави са, за тези пари...

# 17
  • Мнения: 9 077
Stef - каква основа слагаш за сенките? Пудра ли? Simple Smile
База за сенки, Артдеко Simple Smile

# 18
  • Мнения: 5 317
и аз сенки и гланцове ползвам-доволна съм.

# 19
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз съм ползвала сенките. Има много цветове и палитрите са евтини. Но за 2-3 часа се стичат и се събират на гънките на клепача.
Т.е. като цяло не съм доволна.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 587
И аз имам впечатление единствено от сенките и мога да кажа, че не са лоши.
Може да съм имала и други техни продукти, но нямам спомени. Rolling Eyes

# 21
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Ползвам сенки, гланц за устни...май само това на Руби Роуз имам. Много ми харесват, сенките са с разнообразни цветове, а относно трайността - като се сложи долу база за сенки, каквито и сенки да сложиш, стоят перфектно и не се събират на клепача Simple Smile
Спирала от тази марка не бих си купила, не мисля че са достатъчно качествени, все пак със спиралата по-добре да не се прави компромис, както и с фдт например...

напълно подкрепям

# 22
  • Мнения: 19 289
аз съм ползвала техни сенки,спирали и пудри и съм доволна.

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Ползвам сенки САМО на Руби Роуз от години и съм изключително доволна. Друго не съм си купувала.

# 24
аз ползвам сенките на ruby rose и съм много доволна, повече от колкото от манхатън. Тези на манхатън ги слагаш и след 2 часа все едно никога не си слагал сенки .  #Cussing out

# 25
  • Мнения: 2 631
Аз им ползвам сенките и ружовете. Всъщност други марки руж не съм си купувала, май  newsm78
Ако търсиш пудра за 2-3-4 лева, по-добре си купи такава на Констанс Карол. Аз преди да започна със скъпата козметика ползвах само такава пудра и ми беше много комфортно.   bouquet

# 26
  • на едно прекрасно място
  • Мнения: 150
Ползвам сенки САМО на Руби Роуз от години и съм изключително доволна. Друго не съм си купувала.

И аз съм така  Peace

# 27
Малко мъжка дума да се чуе Simple Smile
Продавам продуктите им изключително успешно и клиентите са доволни - от качество и цена ! До колкото знам се произвеждат в Турция, че марката е латвийска съм сигурен ! Успех

# 28
  • Мнения: 110
Здравейте работя в магазин за козметика и постоянно са ми пред очите Simple Smile Моите впечатления са добри за сенките им... другите неща не ми допадат много. Но като цяло имат много различни и интересни палитри, които си заслужават, а и не са много скъпи в интерес на истината.

# 29
  • Мнения: 893
Имам палитра с едно 30 цвята сенки...някои са хубави като цвят, някои не...не са от най - трайните, но за 4-5 часа издържат и имат страхотен блясък....хубаво е, че имат по мн нюанси от цвят и става хубаво преливане...

# 30
  • София
  • Мнения: 5 289
бРЕЙ КЪДЕ СА ТИЯ ПАЛИТРИ БРЕ ooooh!

# 31
  • Мнения: 5 317
аз имам подобна на  първата,но май са по различни цветовете.

# 32
  • Мнения: 893
бРЕЙ КЪДЕ СА ТИЯ ПАЛИТРИ БРЕ ooooh!


Моятае тази!

# 33
  • London, baby
  • Мнения: 800
СлеДи оТ СълЗи , oт къде си ти? Такива големи не съм виждала.. а на каква цена вървят???

# 34
  • Мнения: 893
СлеДи оТ СълЗи , oт къде си ти? Такива големи не съм виждала.. а на каква цена вървят???

Добрич...Мисля, че беше към 12 лв...може и повече...не помня...ако искаш утре ще проверя?

# 35
  • Мнения: 5 317
толкова 12 до 14 лева.

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 23:51 от БРИана

# 36
  • London, baby
  • Мнения: 800
СлеДи оТ СълЗи, мерси. Интересуваме ориентировъчна цена. До Добрич едва ли скоро ще ходя, по-скоро ще търся във Варна! Мерси

# 37
Аз също съм останала с впечатление че са доста нетрайни, но имат хубави разцвтки, аз ползвам на Flor Mar сенки и те просто са уникални,супер издръйливи и с мн яки цветове , малко са по-скъпи но си заслуйава  Naughty

# 38
  • Мнения: 2 386
Като ученичка ползвах пудра на Руби Роуз и.. не беше лоша. За толкова пари-толкова.
Наистина по-добре Констанс Карол си вземи, по-хубава е.

За сенките лоша дума не мога да кажа и до днес. Използвам си някои цветове. Grinning

# 39
  • Мнения: 2 631
Големите палитри на Руби Роуз ги има в повечето магазини, цената тръгва от 10.80 нагоре...  Peace

# 40
  • Мнения: 452
аз веднъж си взех сенки ,но така ми се подуха очите - изглежда съм алергична към няква съставка в тях ,и ги избягвам

# 41
  • Мнения: 3 830
Ползвала съм сенки и червила. Много са добри! Peace

# 42
  • Burgas
  • Мнения: 76
Имам тази втората палитра която е показала Карчева.Трябва да ви кажа че точно тези са много трайни и бляскави,стоят леко мазни но всъщност са трайни и не се събират в сгъвката имам много на руби но от тези съм най-доволна Peace

# 43
  • Мнения: 414
Като за евтина козметика са направо супер! Имам няколко палитри с всякакви цветове. Особено ми харесват сенките с перлени нюанси  ( в палитрите ги има най - много, продават се и отделно по няколко цвята). С какъвто и тоалет да съм, си намирам подходящ цвят и не ми свиди да мацам и да смесвам  hahaha
Ружове и спирали също съм ползвала и съм доволна. Не съм ползвала пудри и ФДТ, но приятелки и познати са по - скоро доволни от тези продукти. Държа да кажа, че сенките изобщо не ми се събират на клепача и са ми супер трайни. А да, лакове съм ползвала Simple Smile Има много яки цветове и пак са евтинички. Дори да се сгъстяват по - бързо от останалите си заслужава.

Цени на палитри - от 9 до 15 лв. съм виждала в зависимост от формата ( има такива като на картинките по - долу и едни във формата на сърчица, по такива продълговати и кви ли не ).
Единичните сенки са 1 - 2 лв., а  тези, които са по 4-5-6 цвята - от 4 до 6-7.

# 44
  • Мнения: 619
СлеДи оТ СълЗи, мерси. Интересуваме ориентировъчна цена. До Добрич едва ли скоро ще ходя, по-скоро ще търся във Варна! Мерси
Отиди в Елитис Simple Smile ума ще ти се вземе от гримове Simple Smile
Иначе за сенките и аз съм много доволна...Спирала съм имала 2 3 от тези и едната ми харесваше най-много Simple Smile май беше нещо 4х volume , гланцове също имам няколко, но рядко и ползвам(просто защото мразя течни червила) .Пудри мисля не съм си купувала ,но фдт съм си вземала и пак небяха никак лоши Simple Smile

# 45
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз съм доволна от това, което съм ползвала.
И наистина с база за сенки цвета става много, много траен.

А големи палитри има в магазините за 1 лев. Най-вече там съмги виждала, но доста им надуват цените.

# 46
  • Мнения: 3 050
Доволна съм от сенките (друго не съм ползвала но не мисля че е и хубаво). Купувам си от големия Елитис Peace

Последна редакция: пт, 01 фев 2008, 16:55 от iguanka

# 47
  • Мнения: 235
А дали някой знае къде в Бургас се намира козметика на тази фирма? По- точно сенки?

# 48
  • Мнения: 118
Аз ползвам единствено сенките, супер са! А цената на която се предлагат, просто няма коментар.  Другите им продукти не ми харесват, особено червилата.

# 49
  • Мнения: 893
Днес пробвах един ФДТ на Руби...нищо особено

# 50
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако не гре6а мисля 4е това бе6е хит сред тийновет около 87 година, бяха в малки 4ервени кутийки със златист логотип, в калъф4е от плат..... ммм продаваха се по корекомите .....
за онова време бяха "връхта"....

# 51
  • София
  • Мнения: 1 636
Една позната беше ползвала сенките също. И май беше доволна, че не се ронят. А Руби Роуз каква марка е?
Козметиката е латвийска, а ето и сайта им:http://www.rr-makeup.com/ Grinning

Този сайт е на дистрибутора им за Латвия.
В гугъл не излиза инфо за производителя.
Подозираам, че са някакво китайско, тайландско или нещо друго азиятско производство.

# 52
  • Burgas
  • Мнения: 76
В Бургас ги има в парфомерия "Блясък"както и в магазин "Престиж" в Младост  Peace
:

# 53
  • софия
  • Мнения: 290
има и БГ сайт http://www.rubyrose-bg.com/

# 54
  • Варна
  • Мнения: 10 787
И аз ползвам сенките на РР. Една от първите ми палитрички е тази - http://www.rr-makeup.com/netcat_files/181_46.jpg

А тези взех впоследствие, и по не ми харесват, по-лъскави са: http://www.rr-makeup.com/netcat_files/181_63.jpg

# 55
  • София
  • Мнения: 5 289
А цените никви ги нема newsm78.

# 56
  • софия
  • Мнения: 290
е  .. да и аз това забелязах , ама то все пак по всички магазини ги има . Аз скоро не съм си купувала техни , ама сам с мн добро мнение от преди .

# 57
  • Мнения: 942
Сенките и моливите им са ок, но за пудра или фдт не бих рискувала да си сложа на лицето отново. Преди години съм ги използвала и след това дадох луди пари за козметик, сега ползвам само Лореал и Макс фактор, още повече че не са толкова скъпи.

# 58
  • Мнения: 105
имам няколко вида сенки
харесват ми
за други продукти не се сещам в момента които да имам  newsm78

# 59
  • София
  • Мнения: 5 289
Цените в сайта ги няма,щот май там само на едро се продава. newsm78
Одеве си взех една палитра с 48 цвята само,по големи няма и не съм и виждала в наще магазини.

# 60
  • Мнения: 4 335
Haresvam samo senkite,imat golqmo raznoobrazie ot cvetove,no ni6to drugo ne mi e po vkusa osobeno spiralite  bouquet

# 61
  • Мнения: 1 558
Oбожавам тези сенки!
Ползвам ги с основа на Арт Деко и не мърдат!

# 62
  • София
  • Мнения: 708
Аз съм пробвала да ползвам сенките им и ми действаха отвратително- зачервяваха ми се очит, течеше ми носа.... явно алергична реакция. и 1 ФДТ имам, и според мен е ужасен. категорично съм против такъв клас козметика, особено за хора с по-чувствителни очи и кожи.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 10 787

Одеве си взех една палитра с 48 цвята само,по големи няма и не съм и виждала в наще магазини.

Няма ли да ти стигнат 48 цвята?  Simple Smile

# 64
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Ползвала съм само сенки , но не съм доволна - нетрайни са и ми се събират на клепача.

# 65
  • София
  • Мнения: 5 289

Одеве си взех една палитра с 48 цвята само,по големи няма и не съм и виждала в наще магазини.

Няма ли да ти стигнат 48 цвята?  Simple Smile
АМиии не,че няма да ми стигнат,но аз имам няколко по малки палитри и тази голямата е горе долу със същите цветове,просто от някой цвят има повече нюанси,щеше ми се още по голяма де,но и тази ще свърши работа.

# 66
  • Мнения: 917
много съм доволна от сенките им
от години само тях ползвам

# 67
  • Мнения: 4 335
Nqkoi izob6to dovolen li e ot ne6to drugo osven senkite im Rolling Eyes

# 68
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми аз други неща не съм си купувала от тази марка.За всяко нещо си имам определени марки,които си купувам.

Последна редакция: вт, 05 фев 2008, 11:32 от КАРЧЕВА

# 69
  • софия
  • Мнения: 290
аз съм си купувала едно време разни работи като пудри ,спирали , ама не бих казала че съм доволна .Само за сенкие мога да кажа че са много добри , като цветове и като покривност . Иначе за алергиите - това е индивидуално  Аз например съм алергична към повечето известни марки шампоани , някой кремове на лореал ми действат мн зле...

# 70
  • Мнения: 50
А може ли да кажете, които сте ползвали сенките дали са блестящи или стоят като пудра или талк? Благодаря!

# 71
  • София
  • Мнения: 5 289
Ми блестящи са им сенките,аз матови не съм срещала от тая марка. newsm78

# 72
  • Мнения: 519
И аз като почти всички - имам сенки и съм много доволна - изобщо нито се събират, нито са като брашно и ми издържат цял ден. палитрата е от 30 цвята и е страхотна, струваше 4 лв. Имала съм и гланцове - също са много добри. Пудри и такива неща не ползвам и не знам за тях. А относно производството - не са ли български от Рудозем??? Някой може би ги е купил, но нещо такова ми се върти, че има и производство в Бг?
Освен на Илиянци къде другаде ги има? Аз си търсех едни гланцове и не ги намерих накрая...

# 73
  • Мнения: 235
 Днес най после намерих сенки от тази марка на едно квартално магазинче. За проба си взех едни с 2 нюанса кафяво, като ги ползвам ще пиша и моето мнение за тях.

# 74
  • Мнения: 779
И аз като почти всички - имам сенки и съм много доволна - изобщо нито се събират, нито са като брашно и ми издържат цял ден. палитрата е от 30 цвята и е страхотна, струваше 4 лв. Имала съм и гланцове - също са много добри. Пудри и такива неща не ползвам и не знам за тях. А относно производството - не са ли български от Рудозем??? Някой може би ги е купил, но нещо такова ми се върти, че има и производство в Бг?
Освен на Илиянци къде другаде ги има? Аз си търсех едни гланцове и не ги намерих накрая...
как 30 цвята са 4лв,като 2;3 са 3;4лв newsm78..не им е 4итава работата...имах 3 цвята на руби роуз и бяха към 4лв

# 75
  • Мнения: 519
То беше поне преди 2 години, може да са били и повече от 4 лв, но 100% не бяха над 7-8 лв. Така ми е останало, че струваха 4 лв, ама може да е и 6 лв примерно. Още ги имам тия сенки и нямат свършване. Много си ги харесвам - има всякакви цветове
Купих ги от базара на НДК - зала София, в началото има една сергийка с много гримове

# 76
  • Мнения: 452
сега погледнах в сайта им и съм изненадана колко са си излъскали опаковките
преди 5- 6 години не изглеждаха така зарибяващо
чак ми се прииска да си купя лак  Laughing

# 77
  • Мнения: 1 798
О, да , опаковките  са претърпели развитие. Днес си купих четворка сиво, прелест.

# 78
  • Мнения: 515
И аз също обожавам сенките им  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • софия
  • Мнения: 290
сега установих че имам една палитричка още , 10-тина    цвята , мазни сенки , във формата на пеpлички  са , слагам си ги за основа като се гримирам . Отгоре си слагам сухите сенки , и така ми държат супер много време и не се размазват. Не съм обърнала внимание , че е на руби ...ама съм доволна . Flutter

# 80
  • Мнения: 887
Използвала съм сенките и съм много доволна.

# 81
  • Мнения: 4 335
Пробвах и лак от тази марка.Не е зле,цвета стои много хубаво само дано е и траен Peace

# 82
  • Мнения: 779
http://www.rubyrose-bg.com/html/Mnogocvetni%20senki/Mnogocvetni%20senki.htm
палитрите с много цветове къде ги има!?!?от по-големите?!

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 779
Надали има българка, която да не е ползвала нещо тяхно, сенките най-вече. Преди време имаха едни по-мазнички като консистенция в палитри, сега не ги виждам вече (не че съм ги търсила де). Имам едни прахообразни техни в прозрачно бурканче със сива капачка, 6 точки са наистина! Много издържливи и готини като цвят (бебешко светлосиньо).

# 84
  • Мнения: 452
аз взех провокирана от темата едни глос за устни ама нещо не съм доволна - не  е траен ама ще го ползвам за из квартала

# 85
  • Мнения: 4 335
Както казах лакирах се с лак от марката и цвета стана много сполу4лив,но се указа нетраен.Още на другия ден забелязах да се лющи.Май наистина само сенките им остават ка4ествени Peace

# 86
momi4eta az sam distribytor na rubyrose sa sofia i regiona ako umate vaprosi za markata (NE E NITO LATVIISKA NITO BALGARSKA) moje da mi pi6ete na e-mail rubyrose_ivan@abv.bg moga da kaja na vsi4ki kade da si nameriat prodyktite vav svoiat grad

# 87
  • Мнения: 223
momi4eta az sam distribytor na rubyrose sa sofia i regiona ako umate vaprosi za markata (NE E NITO LATVIISKA NITO BALGARSKA) moje da mi pi6ete na e-mail rubyrose_ivan@abv.bg moga da kaja na vsi4ki kade da si nameriat prodyktite vav svoiat grad

като за начало кажи ни първо каква е - нали не е Латвийска нито Бг? Сподели де ..... Mr. Green ???

# 88
  • Мнения: 2 229
Аз имам такива, лилави, хубави са.

# 89
  • Мнения: 223
май и като цяло общото мнение и опит сочат, че сенките са им добри , но всичко  останало куца............

и аз имам сенки техни... стават,но ми омръзват бързо Blush

# 90
  • Мнения: 5 647
Имам сенките им. Много ми допадат.

Преди време имаха едни по-мазнички като консистенция в палитри

Има ги още. Даже на скоро си взех една такава палитра.

# 91
  • Мнения: 125
сенките им ми допадат.друго не съм ползвала

# 92
  • Свищов
  • Мнения: 873
Аз съм ползвала сенките. Има много цветове и палитрите са евтини. Но за 2-3 часа се стичат и се събират на гънките на клепача.
Т.е. като цяло не съм доволна.
Как така при мен нито се събират в гънката на клепача, нито са нетрайни? Ползвам ги от години и 1 път да се гримирам сутрин, до късно вечер стоят непокътнати. Да не говорим, че след 2-3 часа се попреливат и просто са прекрасни.
Другите продукти не съм ползвала, но сенките са чудесни. Само от тях имам.

# 93
  • Мнения: 5 647
Аз съм ползвала сенките. Има много цветове и палитрите са евтини. Но за 2-3 часа се стичат и се събират на гънките на клепача.
Т.е. като цяло не съм доволна.
Как така при мен нито се събират в гънката на клепача, нито са нетрайни? Ползвам ги от години и 1 път да се гримирам сутрин, до късно вечер стоят непокътнати. Да не говорим, че след 2-3 часа се попреливат и просто са прекрасни.
Другите продукти не съм ползвала, но сенките са чудесни. Само от тях имам.

И на мен не ми се събират на клепачите. Не знам...

# 94
  • Мнения: 4
за цената си са добри,макар че и на мен ми се събират в гънката на клепача.но пък като се замисля каквито и марки да съм ползвала винаги ми се събират.

# 95
Kozmetikata e Ruska. Chast ot prodyktite i se proizvejdat v Polsha i Ykraina(Biala kozmetika syxi chervila). Drygi prodykti se praviat v Rusia i Yngaria

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Kozmetikata e Ruska. Chast ot prodyktite i se proizvejdat v Polsha i Ykraina(Biala kozmetika syxi chervila). Drygi prodykti se praviat v Rusia i Yngaria


Аз ползвам само сенките и са добри,но не тези . За пудрите отзивите не са много добри

# 97
  • Мнения: 4 068
Марката е турска доколкото аз знам. Не е лоша признавам-и аз съм ползвала тяхни неща, но лично аз предпочитам Констанс Карол. Имат страхотен избор, а и марката е английска и там се произвежда със сигурност. Завода е в покрайнините на Манчестър.

# 98
  • Мнения: 161
И аз съм сред доволните от техните сенки! А май и лка ползвах и също съм доволна. А иначе има един магазин само за rubi rose намира се като тръгнете от сточна гара ( София) към Соф университет от дясната страна мисля че бе6е преди улица искър но не съм сигурна за улицатат. там продават козметика само на руби розе ама работното им време е доста до рани4ко някъде към 5и 30 - 6 затварят.

# 99
  • Мнения: 2 388
За тази цена на Flor Mar според мен са по-добри.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
За тази цена на Flor Mar според мен са по-добри.
Peace

# 101
  • София
  • Мнения: 604
ползвам и в момента ежедневно техните черни сенки-вместо молив под очите, много съм доволна. Милсля, че имах и спирала от тази марка, абе не са скъпи и са хубави нещата Simple Smile

# 102
  • Варна
  • Мнения: 563
аз съм ползвала сенки,спирала,руж,моливи за устни и червила и от всичко съм мн доволна, обаче сенките си остават на първо място, друг вид почти нямам  Peace

# 103
  • Мнения: 1 310
Ползвала съм сенките им за очи. Като за евтина козметика, са даже много добри Peace

# 104
  • София
  • Мнения: 3 789
Ползвала съм доста от продуктите им! Най-качествени като че ли са сенките им за очи. Пудрата ми ставаше на топчета Tired
Но съотношението качество - цена за сенките е напълно адекватно Peace

# 105
  • София
  • Мнения: 234
Преди време им ползвах ето тези мазните сенки и бях доволна...От известно време ги издирвам пак, но нещо не ги откривам никъде в търговската мрежа newsm78 Някой да ги е виждал скоро  newsm78

# 106
  • Мнения: 2 388
Преди време им ползвах ето тези мазните сенки и бях доволна...От известно време ги издирвам пак, но нещо не ги откривам никъде в търговската мрежа newsm78 Някой да ги е виждал скоро  newsm78

Има ги в кварталната парфюмерия до нас. Simple SmileНе, че това ти помага, но поне е сигурно, че са още в търговката мрежа. Моя приятелка е направо влюбена в тях. Simple Smile

# 107
  • София
  • Мнения: 234
Цитат на: palavata_monahinq
Има ги в кварталната парфюмерия до нас. Simple SmileНе, че това ти помага, но поне е сигурно, че са още в търговката мрежа. Моя приятелка е направо влюбена в тях. Simple Smile
Е значи има надежда, мерси Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 3 356
И аз  съм доволна от Ruby Rose .Даже наскоро намерих едно магазинче само с тяхна козметика.Има какво ли не.

# 109
  • София
  • Мнения: 234
И аз  съм доволна от Ruby Rose .Даже наскоро намерих едно магазинче само с тяхна козметика.Има какво ли не.
...сега остава и да споделиш къде е това магазинче, за да не обикалям по без грим из квартала на palavata_monahinq за заветните сенки  Joy Joy Joy

# 110
  • Мнения: 119
Аз имам тези и съм много доволна. Трайни са и се нанасят равномерно...

# 111
  • Мнения: 3 356
До Математическата Гимназия.

# 112
  • София
  • Мнения: 234
До Математическата Гимназия.
izabela, благодаря ти много, ще го потърся  bouquet

# 113
  • Мнения: 9 814
Аз имам тези и съм много доволна. Трайни са и се нанасят равномерно...


Наистина много са добри. А и съотношението цена-качество също е добро.

# 114
  • Мнения: 852
Аз също от няколко години ползвам сенки на тази марка и съм много доволна Peace

# 115
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Мда и аз сенки съм ползвала на Руби- доволна съм от качеството,
от разнообразието и от цената разбира се Simple Smile

# 116
Zdraveite 
Imam edin problem, koito ot mnogo vreme qko me 4ovarka... Polzvala sam kakvi li ne marki senki za o4i, predpo4itam tezi na Ruby rose, no qvno ne moga da ti nanasqm kakto trqbva-samo sled chas-dva sled kato si sloja ot tqh ne e ostanalo po4ti ni6to ...  Mnogo se nervq ot tova. Otanachalo si misleh 4e e ot senkite, no o4evidno ne e taka. Pls, daite nqkakvi saveti za ka4estveno nanasqne, koito ama naistina da sa efektivni... Blagodarq... 

P.S.-Metodat sas slaganeto na krem za lice po klepa4ite ili fon dyo ten predi senkite pri men ne pomaga...

# 117
  • Мнения: 5 317
То най-вече от слагането на крем ще се размазват.Пробвай с пудра или направо си купи база за сенки,примерно на Артдеко.

# 118
  • Мнения: 1
значи ,вчера бях на сватба...........и ходих при една приятелка да ме гримира щото си може .....................бях със сенки р.р.и при какви ли не условия ,е разбери тия сенки не мръднаха............цял ден ...........потих се от 10 сутринта до 9 вечерта бях със страшен грим............................................много е важно как се слагат...........и затова днес си купих още един комплект от тях ..............за тази цена са супер....... Wink Wink Wink Wink

# 119
  • Мнения: 2 172
Не дочетох темата докрай,но все пак да споделя,че много голямо разнообразие на палитри има в гр.Казанлък в бившия универмаг,сега нещо като МОЛ на центъра.Даже преди месец ги съзерцавах повече от половин час,избирах,чудих се,премерях,защото бяха в различни комбинации на сенки ружове и пудри и най-накрая се отказах,защото ми се сториха скъпи  Laughing НАй-голямата палитра беше 28 лв,наистина огромна,имаше най-различни видове,на етажи,без етажи,само сенки...с други неща...Въобще каквото ви дойде на ум.Но установих,че всъщност няма смисъл да давам 28 лв за сенки, ружове и пудри при положение,че няма да ползвам техните ружове и пудри,защото са кофти(и като цветове) и нищо не си взех..хахаха.А мъжът ми каза,че ще е подарък за годишнината ни  Laughing И в крайна сметка ги зарязах,защото мога да си взема палитра от 49 цвята за 7-8 лв,че и по-малко,само от сенки  Flutter
  Като качество са долу-горе добри.Не всички цветове стават,имам си такива,които са непокътнати.Общо взето през целия си живот съм купила сигурно над 100 палитри и палитрички,но в момента не ги ползвам.Лъскавки са ми за през деня.Предпочитам по-матовите.Но като тийн им се кефих много  Mr. Green

Последна редакция: нд, 30 авг 2009, 19:24 от elfi4ka

# 120
  • Мнения: 2 631
То най-вече от слагането на крем ще се размазват.Пробвай с пудра или направо си купи база за сенки,примерно на Артдеко.

Подкрепям с 3 ръце базата за сенки на Артдеко!  Peace

# 121
Ima dosta informaciq na sajta im www.rubyrose-bg.com. Az gi polzwam i sym dowolna.

# 122
  • Мнения: 0
Вчера за първи път си купих палитра на РР от 48 цвята, изключително съм доволна и като покривност и като цвят и като издръжливост, нямам абсолютно никакви забележки, дори съм очарована!  Имала съм и съм ползвала много от най-скъпите марки и не съм постигала такъв ефект. Преди години приятелка ползваше пудрата и все си купуваше по няколко кутийки за да е "заредена", т.е беше също много доволна. Решила съм да си накупя още палитрички и руж също да пробвам на марката Heart Eyes

# 123
  • Мнения: 57
и аз съм си купувала сенки на РР също съм доволна

# 124
  • Мнения: 11
Аз пък получих алергия от тях...  Rolling Eyes Излезе ми нещо като лишей на клепачите след няколко дни употреба. До сега от други сенки не ми е ставало така. Но пък нищо чудно и в мен да е проблема защото кожата ми е доста капризна.

# 125
  • Мнения: 25
Сенките им са супер! Най-трайните, които съм имала. Преди имаха магазин близо до сточна гара, но го затвориха и оттогава давам луди пари за разни скъпи сенки,ама изобщоне могат да мерят с Руби роуз. Най-трайният перлен ефект е техният Simple Smile Добре че ми казахте за тоя магазин, далече ми е, но ще намеря време да ида. Иначе има в Търговския дом срещу съдебната палата едно магазинче, в което ги продават, но избора е много малък. А аз си спомням от фирмения им магазин за какво разнообразие ставаше въпрос - няма цвят, ето да не го намериш...

Общи условия

Активация на акаунт