Когато те гледат лошо ...

  • 3 167
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: X
 Първия вариант е да мълчиш и да игнорираш. smile3505 Аз не го харесвам. Naughty Използвала съм го хилядократно на поне 100 места. Peace Не става. Crossing Arms Простака не се убива с мълчание. Peace Той си е простак. Flushed

Втория вариант е - каквото повикало - такова се обадило. Wink Действа безотказно и моментно!  PeaceОсобено ако знаеш точно какво да кажеш. Горещо ти го препоръчвам. За да искаш да те уважат - трябва да ги научиш, че си дойстойна за уважение. А не да се свиеш, да се кротнеш и да мълчиш, а те да се възползват да те тъпчат. Понякога мълчанието е злато, но във все по-редки случаи. А и ти ще успееш да ги разграничиш.

# 31
  • Мнения: 211
Защо ще се дересираш?! Просто ги отбягвай. Най-малкото, за да не ти развалят деня. Ако случайно ти се наложи да общуваш с някой такъв, бъди резервирана и толкоз. Заради себе си.

# 32
  • Мнения: 234
Извинявай ,ама не се сдържах:

 hahaha       
Защо ще се дересираш?

 Joy    Mr. Green  Joy
Извинявай,искрено се разсмях.

# 33
  • Мнения: 234
На въпроса на авторката ще кажа,че каквото повикало-такова се обадило.  Hug
Щом ще се държат надменно с мен и аз се държа подобно,само дето се усмихвам малко повечко та да ги дразня гадовете  Twisted Evil и се правя,че не ми пука от тяхното отношение.

# 34
# 35
  • Мнения: 234

 oops   извинявай,ама съм на работа,а ти ме развесели newsm26   .
Вече ще си   smile3505

# 36
  • Мнения: 211
 Peace
Няма проблем, де. Радвам се, че съм те развеселила Simple Smile

# 37
  • Мнения: 9 865
Много ви благодаря. Случи се и да разменим по някоя дума. Подхвърлих на майтап, че нещо се прави, че не ме вижда, но тя не реагира по никакъв начин. Успокоих се, защото установих, че всъщност няма никаква нужда да изпитвам неудобство и страх, защото аз не искам да се харесвам на всички и така... По-скоро тревожеше ме да няма някакви недомлъвки, да не мие сърдита за нещо, знаете човек винаги може да си намери повод да се сърди и заяжда. Явно не, тя просто си е темерут и дори гордо го заявява.

# 38
  • София
  • Мнения: 442
Ама разбира се, краставите магарета се надушват.
Явно с въпросната персона сте от различни породи хора
И на мен са ми казвали, че съм била изглеждала надута. След време като се поопознаем някои ме харесват, други не - нормално е, хората са различни. Забий носа в небето и поздрави с най-мазната си и широка усмивка въпросната колежка, докато я подминаваш.  Направо ми става кеф като си го представя.  Wink

# 39
  • Мнения: 2 908
Когато ме гледат лошо...и аз гледам лошо.

# 40
  • софия
  • Мнения: 2 140
И аз така напоследък PeaceКато ме гледат лошо и аз вадя от задния джоб лошия поглед.

# 41
  • Мнения: 4 451
Избягвам ги, не ми е комфортно в тяхната компания.

Общи условия

Активация на акаунт