Плачете ли на Пълна промяна?

  • 3 308
  • 69
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 435
Да, вчера се разплаках като видях дъщеричката...
Какъв егоист трябва да си за да причиниш това на детето си?
А какво е станало?

Детето се разплака тя като тръгваше,и после отново на предствянето й .

# 31
  • Мнения: 2 161
Е,нищо му няма.Аз си помислих кой знае какво е станало.

# 32
  • Мнения: 4 435
Еми не е станало нищо,ама май някои го приемат много насериозно.

# 33
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 284
Рядко го гледам, но когато го правя хващам само края. И почти винаги ми се насълзяват очите  Rolling Eyes

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Плача. Но аз плача и на новините...Дали съм много емоционална незнам, но много плача напоследък...

# 35
  • Мнения: 5 622
И аз съм много емоционална и плача много. На Пълна промяна също. На нашата малко трудно се разплаквам, но има моменти, когато наистина ми се насълзяват очите. предимно когато ги срещат с децата им и при представянето, също в моментите на реакциите на децата им. И когато слизат да ги гушнат. Тогава ми става буцесто на гърлото....

# 36
Плача,да.Особено като видя дечицата им.Много ме изкефи мъжа на негърката:"Ей, това е жена ми."И накрая както винги се връщаме към реалния живот ,където едни жени се връщат при мъжете,които ги биятл(ако е вярно това ,което е написала Nadezda| Thinking

# 37
  • Мнения: 386
историята на сита

http://www.eva.bg/content/view/3353/62/lang,bg/

вечерта, царският дворец във Враня

Сита слиза по стълбите като царица. Ники се хваща за главата, кръсти се и пада пред нея на колене. В очите му има сълзи. Тримата - тя, той и малкият Макси, се прегръщат и излъчват много, много щастие. Късно вечерта автобусът ги отвежда към новата им квартира и, може би, към новия им живот.

месец по-късно

Чуваме се със Сита по телефона. След пореден скандал тя е взела сина си и е напуснала дома. От Боряна, с която поддържат редовна връзка, разбирам, че два дни след това се е прибрала и е получила поредната порция бой. Красотата, както Сита много се надяваше, не й донесе мечтаната домашна идилия. Дали й е донесла ново самочувствие, тепърва предстои да се разбере.

# 38
  • Мнения: 13 512
Не го гледам. Гледах само една промяна и ми стигаше тази гавра. Не бих могла и да се разплача на такова нещо.

# 39
  • Мнения: 985
не!Трябва ли да се плаче? newsm78

# 40
  • Мнения: 27 524
не!Трябва ли да се плаче? newsm78

Да съм споменала някъде, че трябва?  Sunglasses

# 41
  • Мнения: 985
Да съм споменала някъде, че трябва?  Sunglasses
е не ,ама не виждам за какво...Thinking

# 42
  • Мнения: 27 524
е не ,ама не виждам за какво...Thinking

Всичко се свежда до чувствителност, смятам аз  Peace
Дебелокожите и студените.... сещате се  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 13 512
е не ,ама не виждам за какво...Thinking

Всичко се свежда до чувствителност, смятам аз  Peace
Дебелокожите и студените.... сещате се  Simple Smile
Да, бе, да...дебелокожи и студени, заради това ,че не плачат на "Пълна промяна". По същата логика можем да кажем "депресирани и нещастни". То за рев такива хора винги си намират повод.
Не съм нито дебелокожа нито студена, но такава  режисирана глупост не може да ме разплаче.

# 44
  • Мнения: 5 478
Плаках снощи, когато гост в Шоуто на Слави беше дететео с уврежданията. Ако сте го гледали ще ме разберете...
 Но не мога да плача, защото някой е станал по-красив (примерно).... Вярно, че срещата с променената майка е емоционален момент за всичките й близки, но нали уж за хубаво се прави. Какво сега, да седна и аз да цивря ли?

Общи условия

Активация на акаунт