Какво се крие в АПРИЛското коремче - момиченце или момченце?

  • 13 006
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25
момичета моля ви прегледайте се в списъка дали всички сте на точните дати!нали знаете copy-paste всичко може да е станало!ако някой иска нещо да променим по списъка само да ми пише лично съобшение!
Знаете грешки стават хубаво е че можем да ги оправим!!!! Embarassed Crazy Crazy

# 31
  • In someone's dreams
  • Мнения: 118
Защо ме няма в списъка ??

На 21 април, не си ли това ти там?

# 32
  • Мнения: 0
Здравейте. И моята лекарка ми каза да пия аналгин, тъй като имаше период, в който много ме болеше главата. Поинтерисувах се в аптеката и се оказа, че парацетамола е безвреден за бременни и почнах да пия от него. Пише го и в упътването му. Ако искате можете да пробрате.

# 33
  • Мнения: 70
Като подхванахте темата за главоболието, да се включа и аз. С мигрена съм и искренно съчувствам на всички със същия проблем. Започне ли да ме боли глава, кара по 2-3 дни и ставам напълно неработоспособна. Вече 2 противоречеви мнения чух за хапчетата от двама лекари. Първата докторка, която ми установи бременността, и с която споделих че имам силно главоболие, ми каза че няма проблем да пия по 1-2 таблетки аналгин. Изпих 3 таблетки аналгин в рамките на първите 2-3 месеца от бременността и един аулин когато вече болката беше доста силна. Аз по принцип пия беналгин или аулин. При прегледа при моя си доктор също споделих за главоболието, и той ми каза аналгин в никакъв случай, защото удрял бебетата направо в бъбреците. Каза ми, че след като аулина ми действа, няма проблем да си го пия до 25-26 г.с. Една приятелко пък ми каза, че си е пила аулин през цялата бременност. Аз разбира се не злоупотребявам. Като ме заболи глава си лягам на тъмно и тихо, и ако ми мине добре, но ако не мине се налага да пия нещо. Последният път някакси успях да заспя и ми премина (което изключително рядко ми се случва).
Като разбрах, че мигрената дори се усилва по време на бременност и лошо ми стана.

# 34
  • Канада, Монреал
  • Мнения: 69
Момичета, открих много хубав филм за бременни - на Дискавъри.  Party Ако някоя от вас също като мен се интересува, това е линкчето към филма:

 http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=104283


Благодаря за хубавия линк. По едно време бяха забранили регистарцията на нови потребители, но сега нямах проблеми да се регистрирам Simple Smile

# 35
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 715
Днес се чувствам по-добре въпреки, че кашлям още. Намерих си дюли и ще се възползвам от народната медицина Wink

# 36
  • Мнения: 134
4естита радост на Хриспи !!!   bouquet по повот хап4етата и аз знам 4е аналгин не може ,парацетамол може аз ли4но пия разтворим панадол но това са толкова спорни въпроси всеки доктор си има негови си методи което не е правилно ама............добре 4е на опаковките има упътване и там си пише . отивам да гледам филма на Дискавари.лек ден Wink

# 37
  • София
  • Мнения: 289
Ох и аз вече се обърках какво може и какво не Sad
Ама ще взема да си купя парацетамол Simple Smile Благодаря ви Simple Smile

# 38
  • Мнения: 410
парацетамол може-излишно питах лекара си,но да не се прекалява.стига с тоя аналгин ще си навлечете беля.дано ви минат главите-аз днес съм добре,но и мъжо доста ме помачка и помага.

# 39
  • Мнения: 2 531
Працетамола, обаче не помага при главоболие!

# 40
  • София
  • Мнения: 289
парацетамол може-излишно питах лекара си,но да не се прекалява.стига с тоя аналгин ще си навлечете беля.дано ви минат главите-аз днес съм добре,но и мъжо доста ме помачка и помага.

Много ти благодаря Simple Smile
Аз се надявам да ми помогне на мен, защото иначе незнам Sad Въпреки че аз заради тая мигрена съм свикнала да пия доста силни лекарства, но все пак имам надежда да ми подейства защото от доста време не съм пила парацетамол

# 41
  • Мнения: 371
На мен парацетамола ми помага при главоболие.
Не мога да си изтегля филмчето на дискавъри може ли някоя мама която го е изтеглила да ми го прати със Skype?

# 42
  • Мнения: 134
На мен парацетамола ми помага при главоболие.
Не мога да си изтегля филмчето на дискавъри може ли някоя мама която го е изтеглила да ми го прати със Skype?
аз го изгледах преди малко кажи си скаипа и ште ти го пратя ина4е е много валнувашто аз се разплаках моя е( p.lazarova3)

# 43
  • Мнения: 165
аз забелязах,че когато не пия кафе и вечер ме боли глава.от два дни не пия и вчера и днес пак ме почва.сега трябва да пия насила за да не ме боли.лекарства не съм пила ,но и аз знам ,че може парацетамол.аналгин и аспирин не Naughty
съобразявате ли се с туршиите и аспирина.с първата бременност изобщо не съм се сещала.сега чух от някъде и питах док и той каза без аспирин само варени

# 44
  • Мнения: 165
хриспи ,ще ми сложиш ли един син щъркел въпреки,че док каза ,че има вероятност да е момче,но не е сигурен.пък дано не го променяме Praynig

Общи условия

Активация на акаунт