Тайната на дългата и гъста коса-15

  • 40 318
  • 407
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 282
А какво стана с идеята за снимки преди-сега Simple Smile
Имаме само двама желаещи (едният съм аз) - да слагам ли? newsm78

ДА!  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 940
Момичета и аз ще си направя маската, само че ще мина да се подстрижа първо и ако мога ще кача снимки. Иначе ми е любопитно да видя снимки на други пробвали маската.

# 17
  • Мнения: X
Готово - в първия пост.  bouquet
Ако някой е доволен от резултатите и иска да го включим, моля да ми изпрати снимките си на лични.  Hug

# 18
  • Мнения: 1 282
Уау! Страхотни резултати имате! Супер! Zizi top от маската ли ти се накъдри косата ??? Много е яко!

# 19
  • Мнения: X
Уау! Страхотни резултати имате! Супер! Zizi top от маската ли ти се накъдри косата ??? Много е яко!
Тъй вярно! Благодаря!  bouquet

# 20
  • Мнения: 1 282
Ето и състоянието на косата ми сега преди да почна с маската, пък да видим след известен период от време как ще е:


http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00094.jpg
http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00093-1.jpg
http://i178.photobucket.com/albums/w257/anastangel/DSC00092.jpg

# 21
zdraveite.dosta pr4etoh za tazi maska i dnes reih da si q napravq v momenta sam s neq no neznam   kolko da stoq sas neq i dali 6te ima efekt. newsm78

# 22
  • Мнения: 3 782
отново поздравления за темата! С радост бих приела косата на мацката от първия постинг. Зизи, защо не сложи твоята коса за стимул. Да ти кажа честно на теб най -много ти личи постоянството. Ама ти сигурно използваш и други маски.
Аз си купих Виалитон  и по план днес трябва да се намажа. Ако не ми мине котка път. Ще си снимам и косата. За да видим резултата.
anastangelche, косата ти е супер. На мен много ми харесва. Peace

# 23
  • Мнения: 3 782
zdraveite.dosta pr4etoh za tazi maska i dnes reih da si q napravq v momenta sam s neq no neznam   kolko da stoq sas neq i dali 6te ima efekt. newsm78
Здравей. В началото на темата пише, 2 часа са достатъчни. Дали ще има ефект, това зависи от нещата, които си сложила в маската. Но така или иначе няма да има дефект.

# 24
anastangeiche- kosata ti e dobre pone koeto vijdam ot snimkata

# 25
izvinqvam se predvaritelno 4e ne pi6a na kirilica no imam nqkakav broblem.kato se izmiq 6te se snimam

# 26
blagodarq ahi 4ka zna4i moje i po dalgi4ko da si stoq

# 27
  • Мнения: X
отново поздравления за темата! С радост бих приела косата на мацката от първия постинг. Зизи, защо не сложи твоята коса за стимул. Ама ти сигурно използваш и други маски.
  bouquet, сладурана!
Моята коса съм я "пльоснала" под първия постинг, заедно с тази на красим.
Исках по- нова снимка, но след 5 опита вчера, колежките не можаха да ме документират, а вкъщи с камерата стават снимки с много лошо качество Crossing Arms
Други маски.... да, понякога.
Мн. съм доволна от хума с лимонов сок Heart Eyes
А, иначе по ваш съвет си взех балсама на Глис азиатска красота - страхОтен е!!! Hug
Бавно, внимателно и със страх пак се върнах на розовата вода (на този етап само за лицето) - явно е било временно или от партидата, сега нямам проблеми. Купих си и този шампоан
- клик
2.55лв или нещо от сорта, но много ми допадна - прави косата мека, ухае прекрасно и не ми дразни скалпа Heart Eyes

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 14:54 от Анонимен

# 28
zizi top slo4aino dasi voenna izvinqvai za vaprosa

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 15:06 от juja_bg

# 29
  • Мнения: X
zizi top slo4aino dasi voenna izvinqvai za vaprosa

Laughing ХА така!
Военна (?!) newsm78
М, не - не съм Peace

Общи условия

Активация на акаунт