Тайната на дългата и гъста коса-15

  • 41 048
  • 407
  •   1
Отговори
# 45
# 46
http://www.picvalley.net/u/1/62_619_s.JPG гещо немога да го направя,ще опитам пак

# 47
а взе  че стана но са мно малки

# 48
# 49
  • Мнения: X
juja_bgShocked страхооотна коса  bouquet
CLICK

Последна редакция: ср, 17 окт 2007, 18:45 от Анонимен

# 50
зизи благодаря иза косата иза снимката.това е от един път нее променена много но се надявам да стане малко по гъста както си беше още веднъж благодаря newsm51

# 51
  • Мнения: 103
   Juja_bg, сигурно изискванията ти са много високи Simple Smile, косата ти е много хубава!

# 52
не но има какво да се желае ,например малко гъстота ,само за сега мога да кажа че сам изумена от тази маска които не я е пробвал да опита наистина става хубава косата и благодаря нат ози коитоя е измислил тази маска все така да пише хубави работи  bouquet

# 53
  • Мнения: 4 496
juja_bg  ShockedАз се чудя за какво ти е да правиш маската...То коса ли е, да го опишеш....Въх,нямам думи просто smile3505...Аз къде съм тръгнала с моЙта мИтлЪ...   smile3546newsm78

# 54
  • Варна
  • Мнения: 3 415
juja_bg, браво, БРАВО...чудесна е...много харесвам такъв тип коси...  bouquet
продължавай да се грижиш за нея... Peace

# 55
зизи благодарности не вярвам да ти е много зле косата за в момента ми е такава косата за напред ще ви информирам какво става с нея,пуснете и ваши снимки  lovekiss

# 56
  • Мнения: X
зизи благодарности не вярвам да ти е много зле косата за в момента ми е такава косата за напред ще ви информирам какво става с нея,пуснете и ваши снимки  lovekiss
Аз не се оплаквам, бъркаш ме,  а и имам качена снимка Mr. Green

# 57
извиняваи зизи за красим беше

# 58
  • Мнения: 1 802
juja_bg, косата ти е повече от супер!  Peace
За какво ти е нужно да я разваляш със маската?  ooooh!

# 59
дано не я разваля искам само малко да се позгъсти  че нещо и става от време на време капе много после по малко малко да я стимулирам да но не се получи обратн ефект newsm78

Общи условия

Активация на акаунт